Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-17, 20:42   #31
sapnelis
 
sapnelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-30
Gyvenamoji Vieta: Boston
Pranešimai: 989

sapnelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aware View Post
nes arklys su vezimu, kainuoja daugiau negu Mondeo , tai paprasciausiai neipirko
Ai rimtai

sapnelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-17, 21:32   #32
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

O būtinai už šiuos pinigus turi būti perkamas MB? Kaip suprantu pagal tavo parašymą, su mašina bus važinėjama nuolat ir ji turi būti techniškai tvarkinga ir kuo mažiau byrėti. Taigi, kaina labai nepalanki, nes aš manau, jog W210 nevertas 20000lt, nes jis per tuos 7 metus surūdys arba dažysi jį du kartus, nors vargu ar dažysi taip gerai, kad net vidines puses atnaujint... 124 gal ir atlaikytų be didesnių remontų tuos septynis metus, bet reikia būti dideliu jo fanu, kad skirti didelę pinigų sumą tvarkingam įsigyti. Apie 211 net kalbos būti negali, už tiek bus tragedija, ne mašina.

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
o teko važiuot su tuo w220 ? šiandien su tėvo ml'u pavažiavau, tai net nebenoriu žiūrėt į senesnę mašiną, nes metai daro savo, viskas daug moderniau.
Ką modernaus galima pamatyti MLe ? Tarškantį saloną, kietą pakabą? Nesuprantu...

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-17, 22:28   #33
sausainius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Pranešimai: 954

sausainius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
O būtinai už šiuos pinigus turi būti perkamas MB? Kaip suprantu pagal tavo parašymą, su mašina bus važinėjama nuolat ir ji turi būti techniškai tvarkinga ir kuo mažiau byrėti. Taigi, kaina labai nepalanki, nes aš manau, jog W210 nevertas 20000lt, nes jis per tuos 7 metus surūdys arba dažysi jį du kartus, nors vargu ar dažysi taip gerai, kad net vidines puses atnaujint... 124 gal ir atlaikytų be didesnių remontų tuos septynis metus, bet reikia būti dideliu jo fanu, kad skirti didelę pinigų sumą tvarkingam įsigyti. Apie 211 net kalbos būti negali, už tiek bus tragedija, ne mašina.


Ką modernaus galima pamatyti MLe ? Tarškantį saloną, kietą pakabą? Nesuprantu...
As ir nesuprantu kuomtas ML toks geras. Mano tevas turejo, tai as palyginiciau vaziavimo stilium su A-klase. Komfortas ir panashus. vezimas man visiskas jis pasirode. barska tarska,sedynes nepatogios, uzmiesti reik gaudyt po kelia. Lyginant su X-5, visi pliusai X5.
Kad ir koks bebuciau MB fanas, bent jau tie pirmieji ML - ne.

sausainius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-17, 22:56   #34
inferno
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-21
Gyvenamoji Vieta: Avižieniai
Pranešimai: 341

inferno is on a distinguished road



Standartinis

irgi tarp variantų nėra bet norėčiau 126 dyzelio o iš variantų imčiau 124 amerikos saituose galima rasti su tikrai maža rida ir su visais pribumbasais

inferno neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-17, 23:12   #35
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
O būtinai už šiuos pinigus turi būti perkamas MB? Kaip suprantu pagal tavo parašymą, su mašina bus važinėjama nuolat ir ji turi būti techniškai tvarkinga ir kuo mažiau byrėti. Taigi, kaina labai nepalanki, nes aš manau, jog W210 nevertas 20000lt, nes jis per tuos 7 metus surūdys arba dažysi jį du kartus, nors vargu ar dažysi taip gerai, kad net vidines puses atnaujint... 124 gal ir atlaikytų be didesnių remontų tuos septynis metus, bet reikia būti dideliu jo fanu, kad skirti didelę pinigų sumą tvarkingam įsigyti. Apie 211 net kalbos būti negali, už tiek bus tragedija, ne mašina.


Ką modernaus galima pamatyti MLe ? Tarškantį saloną, kietą pakabą? Nesuprantu...
apie kokį tarškantį salona tu kalbi ? apie kokią kietą pakaba ??? nežinau su kokiu tu važiavai, bet tėvo feisliftinis ml'as minkščiau važiuoja nei mano keturakis su r16. ir vidus prabangiai padarytas, pvz klimos klimos valdymas labai malonus ir kokybiškas, nėra net ko lygint su keturakiais.
Citata:
Pradžioje rašė sausainius View Post
As ir nesuprantu kuomtas ML toks geras. Mano tevas turejo, tai as palyginiciau vaziavimo stilium su A-klase. Komfortas ir panashus. vezimas man visiskas jis pasirode. barska tarska,sedynes nepatogios, uzmiesti reik gaudyt po kelia. Lyginant su X-5, visi pliusai X5.
Kad ir koks bebuciau MB fanas, bent jau tie pirmieji ML - ne.
nieko nežinau apie pirmuosius ml'us, bet feisliftinis super aparatas. minkštai važiuoja ir stabilus. nieks nebarška, varyklio garsas vos girdis salone, bėgiai super švelniai mėtos. manau jokios sekančio e klasės nebebus pas mane, kogero tik ml'as, nes g neįpirksiu dar ilgai

simaso is online now   Cituoti
Old 2012-02-18, 00:32   #36
FAT
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2011-08-01
Gyvenamoji Vieta: Memel
Pranešimai: 425

FAT is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
apie kokį tarškantį salona tu kalbi ? apie kokią kietą pakaba ??? nežinau su kokiu tu važiavai, bet tėvo feisliftinis ml'as minkščiau važiuoja nei mano keturakis su r16. ir vidus prabangiai padarytas, pvz klimos klimos valdymas labai malonus ir kokybiškas, nėra net ko lygint su keturakiais.
nieko nežinau apie pirmuosius ml'us, bet feisliftinis super aparatas. minkštai važiuoja ir stabilus. nieks nebarška, varyklio garsas vos girdis salone, bėgiai super švelniai mėtos. manau jokios sekančio e klasės nebebus pas mane, kogero tik ml'as, nes g neįpirksiu dar ilgai
Jie turbut kalba apie lavonus kuriuos turejo ju pazystami ir artimieji, del to tokia nuomone susidare. Kas liecia barskejima, tai barska galines plastmases, bet turint teisingas rankas ir tuos trukumus galima panaikinti. Vienas minejo, kad po kelia gaude, turbut su parejusia vairo kolonele buvo.

FAT neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-18, 01:25   #37
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

uz 20.000 apie mersa geriau negalvot
gyvenime manau nepirksiu merso, nebent g klase. tarpe tarp 1998 ir +- 2008 metu mersas kokybe nepasizymejo. yra perdaug nereikalingu bloku, visokiu nesamoniu, kurios neatnesa tiek komforto, kiek kainuoja taisymas. nepirksiu niekad daugiau merso senesnio nei 2-3 metu. kalbant apie dzipus, Ml'ai pries x5 nusileidzia viskuom. tiek pravazumu, tiek varikliais, dizainu.
uz tokia suma pirkciau lexusa. Man paciam lexusai is isvaizdos nelabai patinka, bet jie yra 2 kartus geriau ir patvariau pagaminti negu mb. del to nepasigincys niekas

  Cituoti
Old 2012-02-18, 08:33   #38
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Netikiu, kad facelifte MLe pasikeitė pakaba, kad jis jau taip minkštai važiuoja.. Aš važinėjau su tikrai tvarkingu MLu ir jis yra LABAI KIETAS. O kad salonas facelifte surinktas geriau - gali būti.

Kas liečia Lexus, jau kažkur rašiau, kad pats turėjau GS ir jis man nepaprastai patiko. Už tavo sumą galima nupirkti tikrai super būklės. Aišku, jeigu sąnaudos negąsdina.

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-18, 08:49   #39
MB777
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-10-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 399

MB777 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sapnelis View Post
Tai kam tu važinėjai su Mondeo, kodėl arklio su vežimu neėmei? Tik nesakyk kad Mondeo malonumų radai
Už W124 daugiau buvo. :-)
Citata:
Pradžioje rašė aware View Post
nes arklys su vezimu, kainuoja daugiau negu Mondeo , tai paprasciausiai neipirko
Kur čia tokiame kaime gyveni, kad arklys + vežimas kainuoja 15-20 tūkst? Nebent kur Sibiro platybėse...

MB777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-18, 09:17   #40
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
uz 20.000 apie mersa geriau negalvot
gyvenime manau nepirksiu merso, nebent g klase. tarpe tarp 1998 ir +- 2008 metu mersas kokybe nepasizymejo. yra perdaug nereikalingu bloku, visokiu nesamoniu, kurios neatnesa tiek komforto, kiek kainuoja taisymas. nepirksiu niekad daugiau merso senesnio nei 2-3 metu. kalbant apie dzipus, Ml'ai pries x5 nusileidzia viskuom. tiek pravazumu, tiek varikliais, dizainu.
uz tokia suma pirkciau lexusa. Man paciam lexusai is isvaizdos nelabai patinka, bet jie yra 2 kartus geriau ir patvariau pagaminti negu mb. del to nepasigincys niekas
Respect ! Bent vienas zmogus siame forume pasake,kad yra ir kitu automobiliu, ne vien mersai. Nes siame forume vien tik mersas ir mersas ir tik pabandyk uzsiminti, kad vairuoji ne mersa, tai busi nelabai suprastas

Melionas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.