Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Skyrelis Policijai

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-04-08, 21:30   #191
Ricard
 
Ricard's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 239

Ricard is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Ricard per Skype™


Standartinis

280 lt paklojau,uz tai kad isgeriau 0.5 alaus

Ricard neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-08, 21:51   #192
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Ricard View Post
280 lt paklojau,uz tai kad isgeriau 0.5 alaus
Nuo 0.5 iputei? Tai gal tik isgeres ta pacia akimirka sedai vaziuot ir pagavo?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-09, 11:26   #193
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Tai gal tikru vyru alu gere

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-09, 11:28   #194
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ryklys View Post
esu gaves nebloga bauda vaziavau be sviesu ir be dirzo , o vaziavau is vienos aiksteles i kita nes toje nebuvo kur pasistatyti masinos, nukirto mentas bet nepatikesit surase ispejima ,pirma karta buvau mates toki dalyka ,pasirodo jie gali ir nenubaust o surasyti ispejima.

P.S. metus laiko neturejau jokiu baudu
uz sviesas ir man surase ispejima

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-09, 12:51   #195
Ricard
 
Ricard's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 239

Ricard is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Ricard per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Nuo 0.5 iputei? Tai gal tik isgeres ta pacia akimirka sedai vaziuot ir pagavo?
isgeriau 0.5 utenos melyno , suvalgiau dvi porcijas koldunu , pasedejau prie kompanijos dar apie valanda , poto dar kol iki masinos daejau,lauke ~ -13 . nu ir pagavo mane prie rasu kapiniu . Pirmiausia dave papust kazkoki maza paprasta alkotesteri,kuris kaip as suprantu rodo ar bent kazkiek geres,poto manes paprase eit i ju masina patikrint ant ,,rimto'' alkotesterio,bet sakau gal susitarsim , sako rodo ant pirstu jog be 5simtu net nekalbes,sakau neturesiu tiek,jie sako eik i masina pagalvok,nuejau i masina(buvau su pana ir draugu) tai surinkom 280lt ,nuejau pasakiau kad turiu tik 280lt,paeme ir issiskyrem Turbut savaite be nuotaikos buvau bet ka padarysi,toks jau gyvenimas

Ricard neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-09, 12:57   #196
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Ricard View Post
isgeriau 0.5 utenos melyno , suvalgiau dvi porcijas koldunu , pasedejau prie kompanijos dar apie valanda , poto dar kol iki masinos daejau,lauke ~ -13 . nu ir pagavo mane prie rasu kapiniu . Pirmiausia dave papust kazkoki maza paprasta alkotesteri,kuris kaip as suprantu rodo ar bent kazkiek geres,poto manes paprase eit i ju masina patikrint ant ,,rimto'' alkotesterio,bet sakau gal susitarsim , sako rodo ant pirstu jog be 5simtu net nekalbes,sakau neturesiu tiek,jie sako eik i masina pagalvok,nuejau i masina(buvau su pana ir draugu) tai surinkom 280lt ,nuejau pasakiau kad turiu tik 280lt,paeme ir issiskyrem Turbut savaite be nuotaikos buvau bet ka padarysi,toks jau gyvenimas
I normalu, net nebutum priputes gal koki 0.2 ar 0.1. Nes po tiek laiko ir dar pavalges, tai cia nerealu, kad pripustum

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-09, 13:03   #197
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Ricard View Post
isgeriau 0.5 utenos melyno , suvalgiau dvi porcijas koldunu , pasedejau prie kompanijos dar apie valanda , poto dar kol iki masinos daejau,lauke ~ -13 . nu ir pagavo mane prie rasu kapiniu . Pirmiausia dave papust kazkoki maza paprasta alkotesteri,kuris kaip as suprantu rodo ar bent kazkiek geres,poto manes paprase eit i ju masina patikrint ant ,,rimto'' alkotesterio,bet sakau gal susitarsim , sako rodo ant pirstu jog be 5simtu net nekalbes,sakau neturesiu tiek,jie sako eik i masina pagalvok,nuejau i masina(buvau su pana ir draugu) tai surinkom 280lt ,nuejau pasakiau kad turiu tik 280lt,paeme ir issiskyrem Turbut savaite be nuotaikos buvau bet ka padarysi,toks jau gyvenimas
Neitiketina... po dvieju porciju koldunu ir po valandos... Tas rimtas alkotesteris butu roddes 0.0. Nebent fiziologija pas tave keista, visi mes skirtingi esam ir alkoholi skaidom skirtingai. Nes jei tik isgeri sedi ir vaziuoji, tada gali ipust, bet ir tai, mentam pasakai, ka tik geriau bokala alaus ir palaukime 10 min, jie privalo palaukti, taisykles tokios yra. Jei po 10 min vis tiek iputi, tada jau problem.
Esu mates ne viena desimti pavyzdziu, kai zmones ikala 2 bokalus 5 % alaus, pasedi 30 min, uzkanda ir vaziuoja. Ir ipuca 0.3-0.4, dazniausiai 0.1. Kad po bokalo kas ipustu daugiau nei 0.1 nesu girdejes, nors musu strukturoje "gerimas uz vairo" istoriju tiek prisiklausau ir prisiziuriu, kad galima romana rasyt.
Manau 90 proc. tikimybe, kad tiesiog be reikalo suselpei mentus Ir jie manau puikiai zinojo, kad tas ju rimtas alkotesteris rodys nuliukus, del to ir siule tau masinoj pagalvot dar

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-09, 13:04   #198
Ricard
 
Ricard's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 239

Ricard is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Ricard per Skype™


Standartinis

niekuomet nesu save tikrines per alkotesteri,bet savyje jauciau kad biski svaigsta galva Is mentu snekos supratau kad iputus i ju ta tipo rimta alkotesteri,tai tie parodymai kazkaip fiksuojasi,tipo jei ipusi tai jau per velu bus tartis su jais.nu zodziu esu pavyzdingas vairuotojas ,neturintis nuobaudu,tiesiog nenorejau ant kupros uzsikrauti ta nuobauda kuri metus mane nervintu

Ricard neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-09, 13:15   #199
Ricard
 
Ricard's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 239

Ricard is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Ricard per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Neitiketina... po dvieju porciju koldunu ir po valandos... Tas rimtas alkotesteris butu roddes 0.0. Nebent fiziologija pas tave keista, visi mes skirtingi esam ir alkoholi skaidom skirtingai. Nes jei tik isgeri sedi ir vaziuoji, tada gali ipust, bet ir tai, mentam pasakai, ka tik geriau bokala alaus ir palaukime 10 min, jie privalo palaukti, taisykles tokios yra. Jei po 10 min vis tiek iputi, tada jau problem.
Esu mates ne viena desimti pavyzdziu, kai zmones ikala 2 bokalus 5 % alaus, pasedi 30 min, uzkanda ir vaziuoja. Ir ipuca 0.3-0.4, dazniausiai 0.1. Kad po bokalo kas ipustu daugiau nei 0.1 nesu girdejes, nors musu strukturoje "gerimas uz vairo" istoriju tiek prisiklausau ir prisiziuriu, kad galima romana rasyt.
Manau 90 proc. tikimybe, kad tiesiog be reikalo suselpei mentus Ir jie manau puikiai zinojo, kad tas ju rimtas alkotesteris rodys nuliukus, del to ir siule tau masinoj pagalvot dar
Tuo metu neturejau salto proto Susinervinau,nu ir taip gavosi Siaip esu kaip ir negeriantis, bet tada buvo rimta priezastis bent jau bokala isgert aciu uz informacija,kita karta zinosiu Beje,su sventem Mersistai

Ricard neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-09, 13:36   #200
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
mentam pasakai, ka tik geriau bokala alaus ir palaukime 10 min, jie privalo palaukti, taisykles tokios yra. Jei po 10 min vis tiek iputi, tada jau problem.
tu čia rimtai?

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.