Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CL Klasė (C126, C140, C215)

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-06-24, 09:42   #21
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Chebra, su kuo pritvirtinti moldingus? girdejau su stiklo klijais galima? kur ju gauti? Nes po kokiu 5 menesiu paiesku, nusipirkau SAVO moldingus ;DD nelabai turejau laiko ieskotis taip intensyviai ju. bet siom dienom buvau apsirges, tai kaip tik suradau savus )) Niekam nelinkeciau to paties, jau maniau, kad pirksiu naujus uz 1400

keista kad netinka nuo s klases moldingai, ar tikrai bandei pridet??
Beje, pas tave buvo su parktronikais, ar be? Nes negi tokios nedideles kainos vaiksto su parktronikais, tik po 500lt krastoj? Kaip dabar, neisplese tu parktroniku pakolkas?

  Cituoti
Old 2011-07-06, 17:28   #22
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
keista kad netinka nuo s klases moldingai, ar tikrai bandei pridet??
Beje, pas tave buvo su parktronikais, ar be? Nes negi tokios nedideles kainos vaiksto su parktronikais, tik po 500lt krastoj? Kaip dabar, neisplese tu parktroniku pakolkas?
Ne krastoj, o silbery nebeplesia ir manau man nebeples, nes zinau, kas taip padare. Kaina tai 500 kazkur be nikelio juosteles. Zodziu 2 moldingai su dazymu apie 1500+ kainuoja.

  Cituoti
Old 2011-12-21, 08:52   #23
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

Prikeliu sena tema,nes iskilo toks klausimas. Pas mane ant dureliu ir galinio sparno moldingo nera tos nikelio juosteles. Moldingai yra. Gal kas kokiu patarimu is kur man tas juosteles gauti,ar kreiptis i silberi,ar kazka pritaikyti galima?
Ir dar pas mane amerikietiskas variantas, priekiniam buferi moldinguose yra posukiukai. Tai taip pat vieno nera, neisivaizduoju is kur gaut.
Tokios dvi labai erzinancios smulkmenos

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-21, 11:42   #24
sioma
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-10
Pranešimai: 20

sioma is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dibonas View Post
Prikeliu sena tema,nes iskilo toks klausimas. Pas mane ant dureliu ir galinio sparno moldingo nera tos nikelio juosteles. Moldingai yra. Gal kas kokiu patarimu is kur man tas juosteles gauti,ar kreiptis i silberi,ar kazka pritaikyti galima?
Ir dar pas mane amerikietiskas variantas, priekiniam buferi moldinguose yra posukiukai. Tai taip pat vieno nera, neisivaizduoju is kur gaut.
Tokios dvi labai erzinancios smulkmenos
Teko pirkt Silberyje priekinio moldingo juostele tai kainavo 100 lt. Pabandyk Rimo servisa paskambint ten detales pardavineja bet manau moldingu ir panasiu dalyku kainos bus vienodos.

sioma neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-21, 16:03   #25
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

Siandien buvau autopaslaugoj, tai pasiule pirkti tik kartu su moldingais. Tai uz abu moldingus (duru ir sparno gale) apie 700lt..
Netureciau moldingu,tai pirkciau,o dabar kai tik blizguciu reikia tai sunkiai ranka kyla tiek moket

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-21, 20:00   #26
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Nepirk. As uz 30 lt pirkau pora metru identiskos juostos. Tokio pat skersmens klijuojama, nesiskiria praktiskai

  Cituoti
Old 2011-12-21, 20:22   #27
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Feibi, smalsu, o kaip tu suradai ir atgavai SAVO moldingus? Gal vertejo juos atsiimant veideli i asfalta nubrozdint ir nemokamai juos pasiimt is pacuku?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-21, 22:47   #28
tankietis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 86

tankietis is on a distinguished road



Standartinis

as tai trosus suvariau i tuos moldingus tai dabar nenurauna tik va tenka vis susikist atgal nes islupa bet negali paimt :d

__________________
W220
tankietis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-21, 23:37   #29
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

feibi,gal galetum konkreciau? Reik ir man butinai tos juostos ) kur pirkt,kaip vadinasi?

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-22, 00:39   #30
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Suradau per kelis zmones. Sake kad jie randasi mautoras servise. Nuvaziavau ir buvo. Pasakiau, kad man nesvarbu ar ateity jie, ar ne jie tures, bet kalti bus jie. Imesiu ryt foto. Gal dar turiu tos juostos

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.