Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t.

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-06-04, 11:56   #21
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Kleckas1978 View Post
Tas vamzdis ir skaitosi Fazoinvertoriumi (Faziku)
Matai nuo jo plocio priklauso ir ilgis kuo platesnis tuo ilgesnis turi buti,
Kuo jis platesnis tuo leciau jame juda oras, nuo didelio oro greicio fazikas pradeda - svilpti (girdisi vaikstancio oro garsas), jei pas tave to nera tai palik ramybeje ta fazika.
ir kaip bebutu as esu uz uzdara deze - daugiau tikslumo ir greicio, bet maziau srauto ir decibeju (~-3Db).
aisku kiekvienam savo bet jei norisi skardas palankstyti tada be fazikines dezes niekur nedingsi.

3Db - skaitosi dvigubai garsiau t.y. pvz: 123 db bus dvigubai garsiau uz 120 db.
Jo. Kaip atidarai bagazine tai girdisi tie oro gusiai. Tai tikriausiai man reikia didinti fazika? Kaip apskaiciuoti kiek didinti?

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-04, 12:34   #22
Kleckas1978
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-25
Pranešimai: 91

Kleckas1978 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė cabrys View Post
Bet jei nedeti faziko - reikes stipresnio stiprintuvo, ar as klystu?
Jei dedi suba i uzdara deze gaunasi kad tokio pat lygio garsa isgausi su 2x daugiau vatu, nei fazikineje., bet reikia nepamirsti, kad cia kalba eina apie ta pati garsiakalbi tik patalpinta i skirtingas dezes.
pvz: su 100 wrms ir fazikine deze turesi garso tiek pat kiek su 200 wrms ir uzdara deze.
ir tai daznai praktiokje pasirodo kad skiriasi tik 2 db ir pan tik kad srautas buna didesnis zymiai (daugiau oro stumdoma del to ir jausmas kad zymiai garsiau)

Bet reikia nepamirsti, kad mes dazniausiai nutildome suba, kad grotu tolygiai su kolonelem (komponentais), del to kartais verta pagalvoti ko reikia? ar greicio ir tikslumo ar skardu lankstymo + kiekvienas subas yra daugiau ar maziau skirtas pagal savo parametrus groti tam tikrame apiforminime, kuriame jis ir parodo viska kaip gali kokybiskai groti ir t.t.
nes pvz prie 40-50 hz ir t.t. turi buti tiek pat DB garso kaip ir prie 1000 hz ir 15000 Hz ir t.t. kad viska girdetumem taip kaip irasyta i CD ir t.t.
o kadangi daznai komponentai neisgroje tiek kiek galingesni subai gali tai tenka tildyti suba ir t.t. ko pasekoje gal zmogui butu buvusi geriau uzdara deze - nes butu gaves daugiau kokybes, o ne slegio kurio jam kaip ir nereikia.

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Jo. Kaip atidarai bagazine tai girdisi tie oro gusiai. Tai tikriausiai man reikia didinti fazika? Kaip apskaiciuoti kiek didinti?
Oro gusiai??? pasijunk ir pasiklausyk ar snopavimas is faziko eina? ar faziko galai uzapvalinti?
Kokio diametro subas? kokio diametro fazikas? kiek vatu rms mazdaug?

Kleckas1978 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-04, 12:41   #23
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Kleckas1978 View Post



Oro gusiai??? pasijunk ir pasiklausyk ar snopavimas is faziko eina? ar faziko galai uzapvalinti?
Kokio diametro subas? kokio diametro fazikas? kiek vatu rms mazdaug?
Dinamikas 12 coliu. Fazikas mazdaug 10 cm. Vatu neisivaizduoju, bet ne fontanai...

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-04, 12:53   #24
Kleckas1978
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-25
Pranešimai: 91

Kleckas1978 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Dinamikas 12 coliu. Fazikas mazdaug 10 cm. Vatu neisivaizduoju, bet ne fontanai...
Jeigu faziko galai uzapvalinti 10 cm turi pakakti tikrai. jei yra neuzapvalinti ten beda ir gali buti.

Kleckas1978 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-04, 13:18   #25
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Kleckas1978 View Post
Jeigu faziko galai uzapvalinti 10 cm turi pakakti tikrai. jei yra neuzapvalinti ten beda ir gali buti.
O kaip juos uzapvalinti? Su dilde?

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-04, 14:23   #26
Kleckas1978
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-25
Pranešimai: 91

Kleckas1978 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
O kaip juos uzapvalinti? Su dilde?
http://forumas.i-klubas.lt/showthrea...hlight=fazikas

Na su dilde nieko nebus - siaip plasmase kaitini ir rieti i laukine puse - galima paemus fena uzsildyti plasmase kad pasidarytu lanksti ir pavyzdziui ant trilitrinio sloviko is virsaus stumti taip graziai uzsiries galas i isore.

Kleckas1978 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-04, 14:25   #27
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Gal vertetu nusipirkti ta fazika? Ne karve kainuoja.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-04, 14:27   #28
Kleckas1978
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-25
Pranešimai: 91

Kleckas1978 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Gal vertetu nusipirkti ta fazika? Ne karve kainuoja.
Cia jau tau paciam spresti kas kaip - isvis idomu kas per subas ir kokio litrazo deze?
nes pagal tai ir fazikas eina. + atsizvelgti ko norima daugiau srauto prie zemu ar muzikai daugiau ir t.t.

Kleckas1978 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-04, 14:43   #29
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Kleckas1978 View Post
Cia jau tau paciam spresti kas kaip - isvis idomu kas per subas ir kokio litrazo deze?
nes pagal tai ir fazikas eina. + atsizvelgti ko norima daugiau srauto prie zemu ar muzikai daugiau ir t.t.
Noreciau daugiau zemo, bet turint omeny, kad stiprintuvas uzsuktas tik 40% tai suprantu,kad dar yra jame smarves. Svarbiausia tai, kad kai uzdedu loud ant magelio pradeda plerpt. Atidarius bagazine per ta fazika ir plerpia. Nuimu loud viskas normaliai, bet nera tada taip daug bosu. Del to, kad plerpia per fazika tai ir suprantu, kad jame problema. Subas kazkoks noname'as. Nera kazkokios prabangios firmos. Man rodos Stealth ar kazkaip panasiai. Deze nemaza. Litru kiek - nepasakysiu bet uzima 1/4 bagazines. Isivaizduoju, kad sunku man kuo padet su tiek info Bet gal vistiek kazkas tavo galvoj svieciasi Aciu vistiek uz speliojimus is kavos tirsciu

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-04, 14:45   #30
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Noreciau daugiau zemo, bet turint omeny, kad stiprintuvas uzsuktas tik 40% tai suprantu,kad dar yra jame smarves. Svarbiausia tai, kad kai uzdedu loud ant magelio pradeda plerpt. Atidarius bagazine per ta fazika ir plerpia. Nuimu loud viskas normaliai, bet nera tada taip daug bosu. Del to, kad plerpia per fazika tai ir suprantu, kad jame problema. Subas kazkoks noname'as. Nera kazkokios prabangios firmos. Man rodos Stealth ar kazkaip panasiai. Deze nemaza. Litru kiek - nepasakysiu bet uzima 1/4 bagazines. Isivaizduoju, kad sunku man kuo padet su tiek info Bet gal vistiek kazkas tavo galvoj svieciasi Aciu vistiek uz speliojimus is kavos tirsciu
pasiimi rulete pamatuoji auksty, ploty, ilgi ir tada pasiskaiciuoji turi arba meti ismatavimus cia ir bus aisku kiek pas tave ten litriuku

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.