Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2020-11-02, 07:42   #11
Modestas_
 
Modestas_'s Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-03-07
Pranešimai: 274

Modestas_ is on a distinguished road



Standartinis

Vaikams vezioti reikia pirkti Volvo arba Reno Espace.

Modestas_ neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-04, 12:31   #12
Robertukas234
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-10-13
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3

Robertukas234 is on a distinguished road



Standartinis

Viskas gerai su MB ir vaikais. Kėdute pasikeiti be isofix ir problema išspręsta.

Robertukas234 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-04, 15:46   #13
remis1
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-05-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 81

remis1 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Pliusvienas View Post
Turiu patirties šia tema, prieš kelias savaites tokį projektą ir aš turėjau - pasidalinsiu.

Internete pilna info kaip viskas paprasta, sukelti reikiamų detalių kodai, keli puslapiai "tutorialų" kaip pasidaryti pačiam, o realybėje viskas daug sudėtingiau.

Dėl originalių kniedžių ypatumo, reikia turėti galingą kniedžių pistoletą. Kur tik buvau Vilniuje užsukęs su originaliom detalėm, visur gavau atsakymą - nepadarysime. Vienoje vietoje buvau nukreiptas pas kėbulistus(ardančius auto), bet nuvažiavus pas juos, jie nerodė didelio optimizmo tokiems darbams, užklausus dėl kainos sakė kainuos tarp 100 ir 200e už darbą.

Užklausiau Silberyje - jie apsiima, kaina 190e. Supratau, kad niekur nepabėgsiu, daug opcijų neturiu, iki panašios kainos šnekėjo ir kėbulistai, tad darbus pasirinkau pas Silberi.

Detales pirkau iš Rigeva - 80e (~40e pigiau nei Silber), darbai Silber auto. Reziume - 270e už 4 kilpeles galinėje sėdynėje

Be to, reikia turėti omeny, kad sudėjus kilpas, nelabai tinkama esama (be isofix) sėdynė, jeigu tam tikru kampu negali būti pakreiptos isofix jungtys. Man pavyko su adapteriais pajungti be sėdynės keitimo, kitiems reikia dar ieškotis ir galinės sėdynės (deficitas).

Sėkmės !
Ačiū! O kur ieškoti adapteriu pajungti kad nekeisti sėdynės? Kiek žiūrėjau ten susispaudzia ta vieta lengvai minkšta ta medžiaga tai su spaudi ir uzfiksuoji negi taip neįmanoma.

__________________
Profesionalios elektriko paslaugos +37067291336

Paskutinį kartą redagavo remis1; 2020-11-04 17:14 val.
remis1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-06, 09:33   #14
Pliusvienas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-09-14
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 24

Pliusvienas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė remis1 View Post
Ačiū! O kur ieškoti adapteriu pajungti kad nekeisti sėdynės? Kiek žiūrėjau ten susispaudzia ta vieta lengvai minkšta ta medžiaga tai su spaudi ir uzfiksuoji negi taip neįmanoma.
Įsispaudžia lengvai, bet ne visos isofix jungtys yra paslankios, kai kurios gali sugadinti / subraižyti odą, todėl aš panaudojau plastikinius adapterius. Dažnai būna prie pačių vaikiškų kėdučių, tačiau galima ir atskirai nusipirkti.

Pliusvienas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.