Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2017-03-13, 14:39   #52461
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,149

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Speju Toyota
taip buvo smugis kaktomusa, sulinko kebulas per puse, nes ale sugere smugi, bet variklis ir ausinimo radiatoriaus neprakurdziau, yra 15 min parasytas straipsnis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Nelyginkit sieru, tojotu ir s klases merso. Tokio merso kebulas yra labai kietas. I kita masina, galejo ant 80 trenktis ir bus panasus sugadinimai.
Man tikrai yra buve kai norejau masina atsikratyt, ir islysdavo kokia masina tiesiai pries akis. Persilauzt ir nepamatyt tos masinos - misija neimanoma. Taip kad pasneket visi gali, o tikru kaskadioru reikia ieskoti, ir manau ju darbas gan gerai apmokamas

Kitas momentas, pardavineju dabar e220, atleke perekupai is rusyno, atsuko tepalo kamsti, kur pilasi variklio tepalas. Dave gazu. Parode man savo delna kuris buvo apsitepalavęs, kuriuo buvo užkimšę tepalo įpylimo angą - ir kažką pradėjo aiškint. Kas čia per tikrinimo būdas naujjas
Man jau panašiai yra tikrine ne vieną mašiną, ir žmonės pabėgo. Prieš tai buvo taip tikrino 2,0tdi skoda octavia irgi uzmynus dugna taskosi tepalas per ipylimo anga ir atseit kažkas blogai.
Klausiau dar seniau savo mechaniko-variklisto - sako nieko čia nėra blogo, ir taip turi būti, jei mašina 5m ar ten pravažiavusi 200t km...
Gal kas iš teorinės pusės pasakys ką nors?
del taskymo tai cia ne tikrinimas o debilizmas, gi paskirstymo veleneliai juda, tai ir taskosi tai davai tegul jie nuema voztuvu dangteli ir tegu patikrina ar taskysis ar ne


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2017-03-13 14:48 val.
Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-13, 15:10   #52462
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Nelyginkit sieru, tojotu ir s klases merso. Tokio merso kebulas yra labai kietas. I kita masina, galejo ant 80 trenktis ir bus panasus sugadinimai.
Man tikrai yra buve kai norejau masina atsikratyt, ir islysdavo kokia masina tiesiai pries akis. Persilauzt ir nepamatyt tos masinos - misija neimanoma. Taip kad pasneket visi gali, o tikru kaskadioru reikia ieskoti, ir manau ju darbas gan gerai apmokamas

Kitas momentas, pardavineju dabar e220, atleke perekupai is rusyno, atsuko tepalo kamsti, kur pilasi variklio tepalas. Dave gazu. Parode man savo delna kuris buvo apsitepalavęs, kuriuo buvo užkimšę tepalo įpylimo angą - ir kažką pradėjo aiškint. Kas čia per tikrinimo būdas naujjas
Man jau panašiai yra tikrine ne vieną mašiną, ir žmonės pabėgo. Prieš tai buvo taip tikrino 2,0tdi skoda octavia irgi uzmynus dugna taskosi tepalas per ipylimo anga ir atseit kažkas blogai.
Klausiau dar seniau savo mechaniko-variklisto - sako nieko čia nėra blogo, ir taip turi būti, jei mašina 5m ar ten pravažiavusi 200t km...
Gal kas iš teorinės pusės pasakys ką nors?
jei buvo nuimtas virsutinis dangtelis ir viskas tvarkingai sutverta-niekas lauk netyska,bet jei pamirso apsauga,skardele ar kaip pavadint,tai ir taskysis,nu bet cia ne gedimas.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-13, 15:18   #52463
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Yaris gal turi monokoko sprendima kaip F1

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-13, 16:31   #52464
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,149

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Yaris gal turi monokoko sprendima kaip F1
nezinau, bet dar karta patirt kaip dirzas uzverzineja smugio metu tai nenoriu smugio metu i sedyne isodino kaip reikalas, buvo melynes ant kuno kur dirzas buvo

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-14, 08:51   #52465
Mr. Chow
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-12-05
Pranešimai: 717

Mr. Chow is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Nelyginkit sieru, tojotu ir s klases merso. Tokio merso kebulas yra labai kietas. I kita masina, galejo ant 80 trenktis ir bus panasus sugadinimai.
Man tikrai yra buve kai norejau masina atsikratyt, ir islysdavo kokia masina tiesiai pries akis. Persilauzt ir nepamatyt tos masinos - misija neimanoma. Taip kad pasneket visi gali, o tikru kaskadioru reikia ieskoti, ir manau ju darbas gan gerai apmokamas

Kitas momentas, pardavineju dabar e220, atleke perekupai is rusyno, atsuko tepalo kamsti, kur pilasi variklio tepalas. Dave gazu. Parode man savo delna kuris buvo apsitepalavęs, kuriuo buvo užkimšę tepalo įpylimo angą - ir kažką pradėjo aiškint. Kas čia per tikrinimo būdas naujjas
Man jau panašiai yra tikrine ne vieną mašiną, ir žmonės pabėgo. Prieš tai buvo taip tikrino 2,0tdi skoda octavia irgi uzmynus dugna taskosi tepalas per ipylimo anga ir atseit kažkas blogai.
Klausiau dar seniau savo mechaniko-variklisto - sako nieko čia nėra blogo, ir taip turi būti, jei mašina 5m ar ten pravažiavusi 200t km...
Gal kas iš teorinės pusės pasakys ką nors?
Tai jei velenelis yra prie pat propkes tai kaip gali nesitaskyt

Mr. Chow neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-14, 09:56   #52466
Audrius
 
Audrius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,474

Audrius is on a distinguished road



Standartinis

jo situo klausimu kalbejas buvau labai senai su motoristu.. tai taskymas bukles variklio neparodo tiesiog vieni turi taskymo apsauga kiti ne ..

__________________
Audrius neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-14, 09:57   #52467
brasil181
 
brasil181's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-19
Gyvenamoji Vieta: Naujoji Akmene
Pranešimai: 990

brasil181 is on a distinguished road



Standartinis

o man yra tikrine opeliui kazkada tepalo kamsti atsuko padejo dave gazo pritrauke tipo sak o gerai

brasil181 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-14, 10:13   #52468
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,149

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė brasil181 View Post
o man yra tikrine opeliui kazkada tepalo kamsti atsuko padejo dave gazo pritrauke tipo sak o gerai

buvo ir pas jaga 3l benza, atsukus tepalo kamsti uzvedus varikli pritraukineja tepalo kamsti, lyg vakumas ten susidarytu, nezinau ar cia gerai taip... gal kas galetu placiau pakomentuoti siuo klausimu?

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-14, 10:15   #52469
Peter
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-05-31
Pranešimai: 2,325

Peter is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robertas1993 View Post
buvo ir pas jaga 3l benza, atsukus tepalo kamsti uzvedus varikli pritraukineja tepalo kamsti, lyg vakumas ten susidarytu, nezinau ar cia gerai taip... gal kas galetu placiau pakomentuoti siuo klausimu?
Tai gal jagu ar toyotu forume reiketu uzklaust?

Peter neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-14, 10:16   #52470
slaider
 
slaider's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-09-23
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 364

slaider is on a distinguished road



Standartinis

Taskymas yra normalu. Svarbu neitu garas (neparintu zargonu). Jei atsukus kamsti jis ramiai ten laikosi net ir gazuojant - viskas ok, jei jei sokineja ar net nupucia ji davus gazo tada jau negerai.

__________________
SPRINTELA MB Sprinter remontas
slaider neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.