Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Kuras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-10-16, 20:08   #291
kuvalda
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-10-16
Pranešimai: 238

kuvalda is on a distinguished road



Standartinis

pakankamai daug ir lietuvoj mažų degalinių, kurios ima kurą pigiau iš saugyklų atstovėjusį keletą metų tam kad galėtų išsilaikyti šalia didžiųjų monstrų ir dar kai sumaišo su rapsų aliejum pagal lietuvos istatymus biokuro procentui tai tokį marmalą galima paskui bake rast kad oi oi

kuvalda neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-16, 20:10   #292
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Tomski, naujausiems furu varikliams negalioja garantija pilantis kura Ru ir BY, taip kad...
Šioj sferoj dirbu, tai gali net nesigynčyti dėl šito, nes 100% žinau.
As ir manau kad gamintojai ne kvailiai ir ne veltui garantiju neduoda. Gal ir neuzsilenks tas variklis per keleta metu kiek mes paprastai eksploatuojame masinas iki parduodami, del to ir susidaro iliuzija kad iekas nekenkia, bet kad sveikatos neprideda tas ru/by tai tikrai...

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-16, 20:12   #293
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Tomski, naujausiems furu varikliams negalioja garantija pilantis kura Ru ir BY, taip kad...
Šioj sferoj dirbu, tai gali net nesigynčyti dėl šito, nes 100% žinau.
ir nesiruosiu gincytis, nes nezinau, bet zinau ta, kad furos vaziuoja idealiai, ir i europa net nelenda, ir gali net nesigincyt, nes irgi zinau ta 100% beda tik viena su tuo kuru, kad ziema nera atsparus dideliems salciams

o seip man nusispjaut ant kokio kuro jus vazinesit, as vazineju ant to kuris pigiau kainuoja

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-16, 20:18   #294
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Vot diskusija uzvire
O as siulau vaziuoti LT kuru vien del to, kad taip papildote LT biudzeta per akcizus, o ne BY ar Ru \
Beja, idomus dalykas - kaip tik dabar esu sanatorijoje druskininkuose, ir viename kambaryje gyvenu su Baltic petroliaum vadybininku, kuris uz kainodara ten atsakingas. Tai cia is neturejimo ka veikt plepam apie viska gyvenime Tai va, jis man graziai isaiskino, kad is tiesu degalines be reikalo puolam, nes ju pelno marza is tikruju yra labai maza, ir tikrai kartais buna net taip, kad jie balansuoja ant pelno/nuostolio ribos. Kazkaip visad maniau kad ir degalines nieksai uzsilupa bele kiek, bet pasirodo ne be reikalo jos verkia kad vos isgyvena kartais, ypac tokie mazesni tinklai. Nemanau kad jis turi tiksla man knisti prota cia santorijoje

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-16, 20:20   #295
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,623

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
ir nesiruosiu gincytis, nes nezinau, bet zinau ta, kad furos vaziuoja idealiai, ir i europa net nelenda, ir gali net nesigincyt, nes irgi zinau ta 100% beda tik viena su tuo kuru, kad ziema nera atsparus dideliems salciams

o seip man nusispjaut ant kokio kuro jus vazinesit, as vazineju ant to kuris pigiau kainuoja
Yra begale imoniu dirbanciu tik europoj ir i rusija net neziuri. Zmones dirba rusijoj ne del kuro, o del uzdarbio ir kad ten kuras figovas zino ir imones. Gudresnes pilasi tik patikimose kolonelese, o yra tokiu kur pila bileka. C

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-16, 20:26   #296
kuvalda
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-10-16
Pranešimai: 238

kuvalda is on a distinguished road



Standartinis

man vienas meistrelis išaiškino, kad į senus variklius gali pilt bet ką, tik dažniau kuro filtrus teks pasikeist. bet jis ir nemelavo - varau išsišiepęs, nors išbandžiau ir atrabotkę maišyt su salarka ir pečių kurą ir netgi kelis kartus chebra buvo davę naudoto tepalo iš automatinių dėžių ir ką viską prarijo mano besotis

kuvalda neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-16, 20:31   #297
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Vot diskusija uzvire
O as siulau vaziuoti LT kuru vien del to, kad taip papildote LT biudzeta per akcizus, o ne BY ar Ru \
Beja, idomus dalykas - kaip tik dabar esu sanatorijoje druskininkuose, ir viename kambaryje gyvenu su Baltic petroliaum vadybininku, kuris uz kainodara ten atsakingas. Tai cia is neturejimo ka veikt plepam apie viska gyvenime Tai va, jis man graziai isaiskino, kad is tiesu degalines be reikalo puolam, nes ju pelno marza is tikruju yra labai maza, ir tikrai kartais buna net taip, kad jie balansuoja ant pelno/nuostolio ribos. Kazkaip visad maniau kad ir degalines nieksai uzsilupa bele kiek, bet pasirodo ne be reikalo jos verkia kad vos isgyvena kartais, ypac tokie mazesni tinklai. Nemanau kad jis turi tiksla man knisti prota cia santorijoje
tas tai senai aisku, kuro savikaina gaunas 2.5 gal, o toliau visi akcijai, pvm, ir t.t. ir gaunasi kosmosas, dabar akcijas didesnis nei minimalus ES leidziamas, pamazint kubilius sake neleis

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-16, 20:48   #298
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Nemanau kad jis turi tiksla man knisti prota cia santorijoje
Na gal vos vos turi Faktas tas, kad (apvalinant) Vokietijoj min uždarbis 1000 piniginių vienetų, ir kuras kainuoja 1,5 vieneto (dabar jau gal pasikeitė nuo paskutinio karto) Mes imkim, kad irgi min.alga 1000lt, bet kuras tai 5 Aišku tai nereiškia, kad reikia lyginti LT ir DE ekonomikas, bet dalis iš abiejų ekonomikų - ES - tai yra bendra. Pas mus palytikai greiti prikišinėt ES normatyvus akcizams, mokesčiams ir pan., bet apie atlyginimą, kažkokias soc garantijas kalbant, tai labai greitai ta ES statistika pamirštama
O šiaip tai pritariu finalfour, kad jei paskutinių kelnių nesimauni, paskolų mašinų remontui neimi, tai jei išgali, geriau piltis LT kurą. Nors kartais ir man tokia pagunda kyla susirast tašką, juolab, kad ir mašina dar iš tų laikų kai viską valgė...
Va į temą http://verslas.delfi.lt/business/kit....d?id=59775601

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-16, 21:09   #299
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

gerai kad mano kraujomaiša leidžia manipuliuoti visomis Lietuvą supančiomis valstybėmis ir jų teikiamais privalumais.
Lietuvai užteks jau to, kad moku verslo mokesčius jai, o toliau kaip seimas nuspręs

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-17, 07:32   #300
mitcas
 
mitcas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-10-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 47

mitcas is on a distinguished road



Standartinis

Reziume peršokęs nuo golfyčio ant MB piniginė paplonės nemenkai Nes prieš MB tuėjau golfą 4 1,9 TDI tai šapai lapai eidavo..

mitcas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.