Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-11-04, 07:49   #51
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

o man labai gerai moka lietuvoje ir uzdirbu daugiau nei tu olandijoj

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-04, 08:54   #52
williuzz
 
williuzz's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-24
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,073

williuzz is on a distinguished road



Standartinis

Vakar grizau is Svedijos, parkrausciau savo broli atgalios. Nepyragai ten kaip supratau...
O man asmeniskai Lietuvoje gerai gyventi. Darbo vieta susikuriau pats, per daug nepriklausau nuo nieko, aisku valdzia galetu labiau padeti, bet nera ko skustis kol pats sveikas esu... O kaip kazkas cia sake, jei skaiciuosi kapeika, tai tiek uzsieni, tiek cia Lietuvoj turesi uz ka ir kasneli skanesni susipirkti ir galu gale su draugais savaitgali kazkur islekti. Taip, kad kiekvienam savo

__________________
96 W210 2.9 TD
williuzz neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-04, 12:36   #53
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Jei labai reikia pinigu, tai as tik uz!
Pats gyvenau GB ir dirbau darba ne pagal specialybe(buvau tipo stalius, kaip ir dauguma tenais ) Bet gryzau tik del seimos sukurimo ir gyvenimo pajutimo cia, nes ten tik darbas, darbas, darbas, didelis gyvenimo tempas, neturejimas daug laisvo laiko sau ar seimai.
Sugryzau isidarbinau pagal specialybe, susiradau grazia zmona, susilaukem vaiku ir sau gyvena ir turim dar begales(palyginus su tenai) laisvo laiko.
Visa tai aisku iskeiciau i GB alga 3500lt per savaite, bet ne piniguose gi laime.

Vienu zodziu GB emigrantui tik pinigus kalti, o LT pajusti gyvenima ir seima kurti :P

__________________
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-04, 13:07   #54
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jerry View Post
Jei labai reikia pinigu, tai as tik uz!
Pats gyvenau GB ir dirbau darba ne pagal specialybe(buvau tipo stalius, kaip ir dauguma tenais ) Bet gryzau tik del seimos sukurimo ir gyvenimo pajutimo cia, nes ten tik darbas, darbas, darbas, didelis gyvenimo tempas, neturejimas daug laisvo laiko sau ar seimai.
Sugryzau isidarbinau pagal specialybe, susiradau grazia zmona, susilaukem vaiku ir sau gyvena ir turim dar begales(palyginus su tenai) laisvo laiko.
Visa tai aisku iskeiciau i GB alga 3500lt per savaite, bet ne piniguose gi laime.

Vienu zodziu GB emigrantui tik pinigus kalti, o LT pajusti gyvenima ir seima kurti :P
na, lietuvoj pajusti gyvenima?! ...ziurint kuria jo puse :-) Kiekvienam butu sveika pagyventi/padirbeti uzsienyje bent metus/du - truputi igauni kitoki supratima, igauni patirties...

Marijos zeme tikrai nera bloga vieta gyventi, bet yra ir geresniu...:-)

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-04, 17:11   #55
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
na pasipasakosiu ir aš.

labai norėjau išvykti jau šių metų vasaros pradžioje į UK, nepavyko, neradau kur pas ką, tada iš po žemių atsirado buvęs klasiokas, kuris kurį laiką dirbo Olandijoje, pasiūlė man, išvykti, nes ta firma kaip tik ieškojo mechaniko. Taigi, šiuo metu esu Olandijoje jau antras mėnuo, nesiskundžiu visiškai niekuo, kainos pragyvenimo yra daaaug mažesnės, nei Lietuvoje, net pavertus litais...

įdomi mokesčių sistema... kai mokesčiai didžiausi kai esi jaunas, vėliau jie mažėja, ir vos ne visai dingsta... žodžiu, kaupiesi pensiją tada, kai geriausios sąlygos, gera sveikata, energingas ir pan... minusas tas, kad buto nuoma čia nepigi, gyvenam dviese bendrabučio tipo bute, su bendra virtuve ir wc dar trims žmonėms, mokame po 200eur. Bet vėlgi, uždirbame žyyymiai daugiau nei Lietuvoje...

pajaučiau, kad man atsirado galimybė planuoti, nes Lietuvoje jaučiausi kaip ir uždusintas, o dabar jau galiu plačiau atmerkęs akis žiūrėti į ateitį ir laukti rytojaus

linksmybėms pinigų kol kas negailiu, išeina ir pataupyti, ir valgau ne vien grikius ar pan, važinėju po pačią olandiją, klubus, bendrauju su bendradarbiais ir pan, per mėn išvažinėju apie ~2 bakus saliarkos, tai čia apie 2t km +-

kas apie darbą -

dirbu privačioje įmonėje, kuri spausdina ant buteliukų ir visokiausių talpų logotipus, užrašus ir pan... pradėjau nuo paprasto eilinio buteliukų krovėjo į spausdinimo mašiną ir pan... praėjus mėnesiui - esu vyriausias visam ceche, nes noriu mokytis, man patinka ir pan... paskyrė šefas man mašiną, ją prižiūriu, reguliuoju, perstatinėju, prižiūriu darbuotojus ir pan... dažnai jau atsibosta, nes per darbo dieną net nepavargstu...

dar didelis pliusas man, kas labai patinka - gerai moka už viršvalandžius... per savaitę pasiimu ~300eur + viršvalandžių.

taigi, viską apibendrinus - aš už.
ot velnias o as laukiu kada atvaziuosi i merso muzieju o tu tarp zolyciu pasislepes

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-04, 18:10   #56
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Lietuvoj visiskai gyvent ne noriu ir visai ne piniguose esme. Esme paciuose Lietuviuose. Metus laiko gyvenau Ispanijoje. Ir vos tik ikelusi koja i LIetuva is karto pasigailejau kad grizau. Kolkas visi ateities planai - grizimas i Ispanija. Ten viskas kitaip, kitokie zmones, kitoks oras... Zinoma, neslespiu, kad ir pinigeliai kiti. As ten per savaite uzdirbciau tiek kiek cia per du menesius

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-04, 18:24   #57
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
Lietuvoj visiskai gyvent ne noriu ir visai ne piniguose esme. Esme paciuose Lietuviuose. Metus laiko gyvenau Ispanijoje. Ir vos tik ikelusi koja i LIetuva is karto pasigailejau kad grizau. Kolkas visi ateities planai - grizimas i Ispanija. Ten viskas kitaip, kitokie zmones, kitoks oras... Zinoma, neslespiu, kad ir pinigeliai kiti. As ten per savaite uzdirbciau tiek kiek cia per du menesius
Esu ir as gyvenes Ispanijoj, tikrai nerealus krastas visom prasmem...

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-04, 18:33   #58
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
ot velnias o as laukiu kada atvaziuosi i merso muzieju o tu tarp zolyciu pasislepes
tai dar atvyksiu, tik jau greičiausiai kitais metais

pats dirbi mersuose? nepavyktų suorganizuoti kokią nors ekskursiją po pačią gamyklą ir pan? būtų įdomu manau

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-04, 18:56   #59
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
tai dar atvyksiu, tik jau greičiausiai kitais metais

pats dirbi mersuose? nepavyktų suorganizuoti kokią nors ekskursiją po pačią gamyklą ir pan? būtų įdomu manau
ojei gamykla tokia didele kad nezinosi kur nori eiti, o ir ten nieko gero nepamatysi,o kur as dirbu ten nieko neileidzia. uzteks muziejaus

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-04, 19:01   #60
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
ojei gamykla tokia didele kad nezinosi kur nori eiti, o ir ten nieko gero nepamatysi,o kur as dirbu ten nieko neileidzia. uzteks muziejaus
che, vis tiek norėčiau pažiūrėti, kaip kokius nors amg surinkinėja, ar tikrai su baltomis pirštinėmis ir pan )

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.