Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-02-19, 22:10   #31
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė DTM View Post
Siap man idomu kur jus dedat sena atidirbusi tepala ? Pilat i patvori ?
Į bačką, o paskui į atliekų centrą Pas mus irgi žalieji užsuka, jei piltume į patvorį, tai pelno per baudas nebūtų

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-19, 23:11   #32
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

aš irgi pats sau keičiuosi, nebijau rankų išsipurvint, nesu baltarankis

kas ten tėra jį pasikeisti, o šiltą tepalą išleisti yra geriau, nes jis yra skystesnis už šaltą lengviau išbėga, o to praplovimo kažkokio nenaudoju

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-28, 12:14   #33
A&J
 
A&J's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-12-08
Pranešimai: 18

A&J is on a distinguished road



Standartinis Tepalai

Sveiki kolegos,nezinau kaip kieno nuomone bet tepalus reikia paciam keist,nes servisuose dazniausiai auksarankiai dirba Jei ne tepalus i kita marke pakeičia,tai nedasuka tai ispurvina viska,vienu zodziu baisu darosi su servisais Lietuvoje,su tepalais irgi daug niansu pirkau castrol 5w 40 magnatec po 15,000 tūks. grina vandeni nupiliau,labai nusiviliau,pabandziau xado 5w50,pirmas keitimas buvo 21,600 beveik be pakitimu lipnus nuo matuokles nenubega kaip vanduo, kompensatoriai nekalena,,,Pakuotė rimtai atrodo perku atstovybej.Nu musu tepalu bakeliai nerimtai atrodo...Vienu zodziu aš patenkintas,ir kaina gera apie 100lt uz 4 litrus.

__________________
A&J neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-28, 12:39   #34
MB_pOwEr
 
MB_pOwEr's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 333

MB_pOwEr is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kestas_1 View Post
Nuvažiuok pas Rimą, ten tau patars ir pakeis tepalus. Aš ten keičiu. Ir kaina gera ir keičia greitai išsiurbiant. Švarūs tepalai buvo gal kokią savaitę, nors dyzelis buna jau po savaitės juodas.
Turi aumeni Rimo servizas? prie RIMI?

__________________
w126
MB_pOwEr neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-28, 13:50   #35
A&J
 
A&J's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-12-08
Pranešimai: 18

A&J is on a distinguished road



Standartinis

Ne kolega pas Rima neteko remontuotis,bet trikampė žvaigzdė joo,išpurvino taip kad baltom kelnėm kapėts buvoligiai mėnesį pralaikė,neuždejo oro paemėjo. Numetė i kampa servise,kada pasakiau atnešė,tipo šitas,grižau saliara teka hamutai nuo oro matuoklio nedasukti,,,neduok dieve tokiu merso servisu,,,,ir saskaita 600lt.tipo pasakė surask kompa mes pakeisim nes blogas,tai per mėnesi patis galėjo nupirkt ir pakeist,dar butu užsidirbe.

__________________
A&J neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-28, 15:13   #36
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė A&J View Post
Sveiki kolegos,nezinau kaip kieno nuomone bet tepalus reikia paciam keist,nes servisuose dazniausiai auksarankiai dirba Jei ne tepalus i kita marke pakeičia,tai nedasuka tai ispurvina viska,vienu zodziu baisu darosi su servisais Lietuvoje,su tepalais irgi daug niansu pirkau castrol 5w 40 magnatec po 15,000 tūks. grina vandeni nupiliau,labai nusiviliau,pabandziau xado 5w50,pirmas keitimas buvo 21,600 beveik be pakitimu lipnus nuo matuokles nenubega kaip vanduo, kompensatoriai nekalena,,,Pakuotė rimtai atrodo perku atstovybej.Nu musu tepalu bakeliai nerimtai atrodo...Vienu zodziu aš patenkintas,ir kaina gera apie 100lt uz 4 litrus.
ka servisas gali dasukt nedasukt, jei dabartiniai pusiau padorus servisai tepala neisleidija, o issiurbia pro uzpylimo dangteli, ir supila kitus. tai ka gali nedasukt? tepalo uzpylimo kamscio? as tepalus senukuose perku kai akcijos buna, nzn fuflo ten ar ne, bet tepalas kaip tepalas, klampus ir masina vaziuoja.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-28, 16:01   #37
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

buvo ir man atsitikimu su servizais.kai klaipedoj dirbau vairuotoju,tai tekdavo reguliariai lankytis servizuose.as nekaltinu mechaniku-manau jie nekalti,o kalti servizu vadovai,nes nesveikai juos skubina.zodziu buvo taip-atvariau sunkvezimi pakeisti tepalus.machanikas keite ir tuo metu kol jis keite buvo pribeges virsininkas gal kokius trys kartus,tai ta darbuotoja ten nuvaro tai kitur.na zodziu pakeite tepalus.isvarau is servizo ir po kokiu 5 km. uzsidega tepalo lempute-sustoju ir galvoju kame gali buti bedos.palendu po sunkvezimiu ir matau kad nera nuleidimo varzto.tai kai jis keite,tai uzsuko su pirstais ir per ta skubejima pamirso priverzti.aisku galejau dar pavaryti kad sudegint varikli,bet ka jau-paskambinau i serviza,tai atvare atveze kamsti ir supyle naujus tepalus.dar buvo atsitikimas kai keite bmw 7 stabdziu cilindriuku mandzetus,tai viena blogai idejo-vos neuzsimusiau.kai paskambinau i serviza,tai purtesi kad ne ju kalte-tipo gal pats ka padarei,tai sakau jo po 5min isvaziavau ir isardziau masina keli per 5 min.tai kai parveze i serviza sakau jai tai kokia kita beda as atsiprasysiu ir sumokesiu,bet turesite ardyti man ant akiu kad butu sazininga.tai kai nueme rata iskart matesi kad mandzetas isverstas ir viskas apibege.tai po tokiu atsitikimu as tvarkausi viska pats ir tik varau masina diagnostikai ir elektros darbams.taip kad kai pasikeiciu pats tepalus esu ramus del kieio ir kokybes.del tepalu kokybes irgi manau kad gali uzsirauti ant padirbtu ir labai nekokybiskai padirbtu-cia tik mano nuomone.o buvo taip-pakeiciau pakrautuvuj tepalus ir luzo alkuninis velenas trijose vietose-kai pareiskem pretenzijas del tepalo,tai nieko ir nelaimejom.tepalas turejo reikiamus kokybes dokumentus,o yrodyti kad jis buvo padirbtas yra labai sunku,tam reikia ekspertizes ir beto pardavejas gali pasakyti kad tepalas toks atvaziavo is tiekeju ir t.t. ir nerasi visu galu,o istikro jis gali buti koks kaniuku gamybos kokiam rusi

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-28, 21:28   #38
A&J
 
A&J's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-12-08
Pranešimai: 18

A&J is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
buvo ir man atsitikimu su servizais.kai klaipedoj dirbau vairuotoju,tai tekdavo reguliariai lankytis servizuose.as nekaltinu mechaniku-manau jie nekalti,o kalti servizu vadovai,nes nesveikai juos skubina.zodziu buvo taip-atvariau sunkvezimi pakeisti tepalus.machanikas keite ir tuo metu kol jis keite buvo pribeges virsininkas gal kokius trys kartus,tai ta darbuotoja ten nuvaro tai kitur.na zodziu pakeite tepalus.isvarau is servizo ir po kokiu 5 km. uzsidega tepalo lempute-sustoju ir galvoju kame gali buti bedos.palendu po sunkvezimiu ir matau kad nera nuleidimo varzto.tai kai jis keite,tai uzsuko su pirstais ir per ta skubejima pamirso priverzti.aisku galejau dar pavaryti kad sudegint varikli,bet ka jau-paskambinau i serviza,tai atvare atveze kamsti ir supyle naujus tepalus.dar buvo atsitikimas kai keite bmw 7 stabdziu cilindriuku mandzetus,tai viena blogai idejo-vos neuzsimusiau.kai paskambinau i serviza,tai purtesi kad ne ju kalte-tipo gal pats ka padarei,tai sakau jo po 5min isvaziavau ir isardziau masina keli per 5 min.tai kai parveze i serviza sakau jai tai kokia kita beda as atsiprasysiu ir sumokesiu,bet turesite ardyti man ant akiu kad butu sazininga.tai kai nueme rata iskart matesi kad mandzetas isverstas ir viskas apibege.tai po tokiu atsitikimu as tvarkausi viska pats ir tik varau masina diagnostikai ir elektros darbams.taip kad kai pasikeiciu pats tepalus esu ramus del kieio ir kokybes.del tepalu kokybes irgi manau kad gali uzsirauti ant padirbtu ir labai nekokybiskai padirbtu-cia tik mano nuomone.o buvo taip-pakeiciau pakrautuvuj tepalus ir luzo alkuninis velenas trijose vietose-kai pareiskem pretenzijas del tepalo,tai nieko ir nelaimejom.tepalas turejo reikiamus kokybes dokumentus,o yrodyti kad jis buvo padirbtas yra labai sunku,tam reikia ekspertizes ir beto pardavejas gali pasakyti kad tepalas toks atvaziavo is tiekeju ir t.t. ir nerasi visu galu,o istikro jis gali buti koks kaniuku gamybos kokiam rusi
100% pritariu,lisas su firminiais irgi cirku buna net su auksiniu mb silber auto,reikejo v 220 cdi rele pakeist tai sulitavo sena o no naujo dangteli uzdejo kad pagal faktura atitiktu,perdege po menesio nuvariau kad pagal garantija paziuretu,tai pasake kad lituota ir teko 350lt vel atiduot Koks pontas man listi jei ji garantine,,,vienu zodziu reikia tik paciam stengtis daryt arba prie akiu kad darytu.o,su tepalais senukose neste 5w40 i 3 bmw ipyliau tai baeris dave salciai uzsidege tepalo lempute nuvariau i Tanagra patikrino nera tepalo spaudymo,nueme padona o ten ledukai varvekliai i trauktuva siurblio ledo prilinde kazkos siaubas taiisvale viska bet indeklus padroziau,,,tai va kokie reikalai tepalus pas atstovus geriau pirkti. ir paciam remontuotis ,o su tais nusiurbimais tepalu ir nesamone servisui lengviau nereikia keltuvo o visas su.... ant padono lieka,geriau nupilinet sekmes,,,

__________________
A&J neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-14, 11:00   #39
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Noreciau prikelt tema. Po tepalu keitimo iskart metydavo klaida, kad tipo tepalo ner, nors pagal pagaliuka idealiai. Reiks tuoj keistis, keisiu ir sensoriu, bet va mintis gal kad geriau juos nuleistu, o ne issiurbtu? Gal ant dugno lieka senas fuflekas, o matuokle nesupranta, kad tepalai pakeisti? Kaip normalia priklauso mersui keist tepalus?

  Cituoti
Old 2011-11-14, 11:23   #40
chingischanas
 
chingischanas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-01-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7

chingischanas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę chingischanas per Skype™


Standartinis

Sveiki, kad jau apie tepalų keitimą, tai ir aš paklausiu vieno dalyko patyrusių ekspertų. Savo s202 (1997m) pasikeičiau tepalus, bet ant skydelio vis dar mirksi perspėjimas, kad reikia keist. Gal kas žinot kaip C klasei nunulint kompą, kad nerodytų tų perspėjimų? Variklis -benzinas 2.0L (100kw).

chingischanas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.