Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-08-15, 11:45   #31
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Danius1 View Post
draugui irgi varlyte nusprogus buvo(w210), tai OLMITA po puses dienos darbo tik skecsiojo rankomis, nors iranga ir kompus turi, o poto palekem i aleksota ten dedulis angare elektra tvarko, per 15 min viska sudejo i vietas, likom daugiau nei patenkinti. Servisai - s.... !
o tiksliau kur tas angaras ? nors db ve neuzsidega niekas nu jau kai grynai prades uzisdegineti reikes tvarkyt

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-15, 20:40   #32
guzasW210
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-04
Gyvenamoji Vieta: Panevezys. Aberdeen
Pranešimai: 33

guzasW210 is on a distinguished road



Standartinis

Taigi uzsidege man lemputes ABS ESP ir nebeveikia nei ABS nei ESP. O buvo taip- nzn kazkokia mistika man su galiniu pazibinciu kaires puses, neveike jis, tai pamaniau ,kad yra lempute ar net pats fiksatorius suejes, tai pamainiau su kitos puses ir ijungiau lempas... ziuriu kad isvis nebeveikia kaires puses nei stopas nei pazibintis. tiesiog kaire puse uzgesa visa ir priekinis pazibintis... blin, galvojau ,kad parejo saugiklis... tai visus saugiklius perziurejau issimdamas ir idedamas atgal.... Tik perziurejes saugiklius , sakaau reikia paziureti ar veikia, bet vistiek kaire puse buvo uzgesusi, kaip tik uzkuriau masina man uzdege ESP ABS lemputes Vakar pasake, kad nebedege stabdziu lempute ir desiniam sone, tai snd apmainiau viena puse su kita ir kai patikrinau man pradejo veikt kaires puses lempos ir desines bet po skideliu ABS ir ESP lemputes dega
Gal kam buvo ,bent jau kazkas panasaus? ai staciau ant diagnostikos, rado pora klaidu ir neina istrinti, staciau pas lietuvi, tai jis neturejo B ir C erroro kodu ir negali pasakyt kas yra negerai...

guzasW210 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-15, 20:55   #33
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė guzasW210 View Post
Taigi uzsidege man lemputes ABS ESP ir nebeveikia nei ABS nei ESP. O buvo taip- nzn kazkokia mistika man su galiniu pazibinciu kaires puses, neveike jis, tai pamaniau ,kad yra lempute ar net pats fiksatorius suejes, tai pamainiau su kitos puses ir ijungiau lempas... ziuriu kad isvis nebeveikia kaires puses nei stopas nei pazibintis. tiesiog kaire puse uzgesa visa ir priekinis pazibintis... blin, galvojau ,kad parejo saugiklis... tai visus saugiklius perziurejau issimdamas ir idedamas atgal.... Tik perziurejes saugiklius , sakaau reikia paziureti ar veikia, bet vistiek kaire puse buvo uzgesusi, kaip tik uzkuriau masina man uzdege ESP ABS lemputes Vakar pasake, kad nebedege stabdziu lempute ir desiniam sone, tai snd apmainiau viena puse su kita ir kai patikrinau man pradejo veikt kaires puses lempos ir desines bet po skideliu ABS ir ESP lemputes dega
Gal kam buvo ,bent jau kazkas panasaus? ai staciau ant diagnostikos, rado pora klaidu ir neina istrinti, staciau pas lietuvi, tai jis neturejo B ir C erroro kodu ir negali pasakyt kas yra negerai...
jaigu abieju pusiu lemputes neveikia, paspaudus stabdzius meta ABS ESP klaidas, kad stabdziu jungiklis ( cia megstama Varlyte ji vadinti) yra sugedes.
issiemi lempas patikrini ju stekeri, pamatysi rudus kalbelius patikrini ar ateina minusas.
vairuotojo puseje paneles kampe randasi apsvietimo saugikliai, jaigu neveikia vieno sono apsvietimas, turi buti sugedes saugiklis.
na pasitaiko klaunu kurie isideda blogas lemputes, sumaiso dvieju kontaktu su treju ir atvirskciai, tikekimes tai tau neaktualu nes pasitaiko kad ijungus sviesas ar paspaudus stabdi sudega saugiklis ir klaidina kompa.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-16, 19:43   #34
guzasW210
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-04
Gyvenamoji Vieta: Panevezys. Aberdeen
Pranešimai: 33

guzasW210 is on a distinguished road



Standartinis

Taigi lempas susitvarkiau, tiesiog perziurejes atidziau radau viena atplysusi saugikli.
Bet del ABS visgi problema, ir tikrai ne varlytes problema, nes man jos tik pasukus raktelio kaip uzsidega, taip ir nebeuzgesta.... Pasiklausiau meistruko, sake gali buti problema ABS bloko, mes bandem atrasti ji, bet nelabai sekesi, gal kas zino kur jis stovetu? nes ner po kapotu kur stovetu netoli saugykliu kaip clk modelyje. Beje pravaziavus man mieste keliolika kilometru, man tris ratai labai ikaista nuo stabdziu.

guzasW210 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-16, 20:10   #35
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė guzasW210 View Post
Taigi lempas susitvarkiau, tiesiog perziurejes atidziau radau viena atplysusi saugikli.
Bet del ABS visgi problema, ir tikrai ne varlytes problema, nes man jos tik pasukus raktelio kaip uzsidega, taip ir nebeuzgesta.... Pasiklausiau meistruko, sake gali buti problema ABS bloko, mes bandem atrasti ji, bet nelabai sekesi, gal kas zino kur jis stovetu? nes ner po kapotu kur stovetu netoli saugykliu kaip clk modelyje. Beje pravaziavus man mieste keliolika kilometru, man tris ratai labai ikaista nuo stabdziu.
kaip suprantu traukei saugiklius su ijungtu degimu.
darai taip, uzvedi masina susiki vaira i kaire iki galo ir laikai 3 sekundes, tada suki vaira i desine ir laikai 3 sekundes.
taip ismokinamas vairo kampo daviklis.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-16, 22:57   #36
guzasW210
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-04
Gyvenamoji Vieta: Panevezys. Aberdeen
Pranešimai: 33

guzasW210 is on a distinguished road



Standartinis

ce kaiciau gal kaip xreonus man uzsitrumpino pazibintis beje maciau kazka su vairo susukimo, rase vienam forume reikia susukti i kaire, td i desine ir tiesiai atstatyti ir uzgesinti varykli/ palaukti keleta sec ir uzkurti, typo padet nuo lempuciu turetu, bet man nieko. ir dabar cypt pradejo galinis ratas, nors pravaziavau 5km ir smarve eit pradejo, toks jausmas,kad butu perejes man cilindriukas stabdzio (ce man buvo su astra tai manau gal ir butu ce ) bet nemechanikas esu, tai net nezinau. bet esme kad gerai uzkepina diskus. Bet ant kalniuko, nejauciu jog kas stabdytu, rieda masina . na gal tikrai labai mazai,kad man ten kepa

guzasW210 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.