Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t.

Naujas pranešimas
Old 2016-03-04, 16:27   #11
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Tai dar pasakykit kad norint klausyt muzika, butina ireikia vinilines ploksteles det.
Muzika klausau ivairia, nuo roko iki klasikos, bumcikai irgi daznai groja. Nei viena muziko zanra klausant mb ar bmw negroja geriau nei audi. cia mano kurciom ausim.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-04, 16:35   #12
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

vinylas visai kitaip skamba, geraja to žodžio prasme. visai kitoks muzikos vertinimas tampa ;]

simaso is online now   Cituoti
Old 2016-03-04, 16:51   #13
Gintaras
 
Gintaras's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,142

Gintaras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
gerbiamasis, jus ne taip supratote. as zinau kad jum neitiks automobilio koloneliu garsas, tiesiog melomanas ar prijauciantis manau man pritars, kad merso gamyklinis bose garsas gerokai prastesnis nei audi. ir apskritai mersas ne i tin pazagus ant audio kokybes masinoje, priesingai nei audi.
aš norėčiau diskusiją pasukti tokia linkme kaip ,kad imant kaip pavyzdį Bose rimtas garso aparatūros gamintojas, leido sau taip skirtingai interpretuoti kokybiškos muzikos supratimą skirtingose auto markėse ir skirtinguose modeliuose ... vienur groja ,kitur ne ...
Tai reiškiasi ,kad patiems automobilių gamintojams svarbiau garsios firmos šildingas ant garsiakalbio grotelių negu pats garsas ... iš to ir "išgroja" rezultatas
O kokias sąnaudas gamintojas nori turėti perduodant auto klientui - toks garsas ir gaunasi ...

Gintaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-04, 16:53   #14
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Turejau w210 su bose aparatura, nu sakykit ka norit, bet garsas visiskai superingas. Nezinau kaip 211/cls. Nesinori tiketi, kad blogiau. Nors standartine muzika net 2012metu R klasej groja prastai

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-04, 17:20   #15
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sharrasitto View Post
Turejau w210 su bose aparatura, nu sakykit ka norit, bet garsas visiskai superingas. Nezinau kaip 211/cls. Nesinori tiketi, kad blogiau. Nors standartine muzika net 2012metu R klasej groja prastai
cls bose groja normaliai, man uzteko tikrai. bet kai dabar nusipirkau a8 ir pradejau su ja vazinet, atrodo ausims atgaiva dar visokie parinkimai kaip kad garso fokusavimas i vairuotoja, arba i gale sedincius, na tokie visokie niekuciai idomus.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-04, 17:36   #16
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

Matau reiks kurti nauja tema apie audio aparatura automobiliuose,nes issipletojo is kitos temos :-D anksciau ne viena gamykline aparatura manes netenkino,kadangi mano poreikiai garsuj kitokie,buvusią masina buvau tinkamai paruoses,trijuoste sistema su rimtais popieriniais garsiakalbiais,rimtu stiprintuvu ir konstruotu garso saltiniu.persedus i mb aisku pradzioj buvo liudnoka,bet su laiku pripratau ir net gi stebiuosi kad gamykline harman sistema gan neblogai groja,pakankamai detalus garsas,scena yra,zemi gilus.kaip gamyklinei 9 balai

vytis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-04, 17:49   #17
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
cls bose groja normaliai, man uzteko tikrai. bet kai dabar nusipirkau a8 ir pradejau su ja vazinet, atrodo ausims atgaiva dar visokie parinkimai kaip kad garso fokusavimas i vairuotoja, arba i gale sedincius, na tokie visokie niekuciai idomus.
o audi su bose standartas ar papildoma? Nes w211 ir w219 tai cia standartas, pigesnes nepasirinksi

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-04, 17:56   #18
Peter
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-05-31
Pranešimai: 2,325

Peter is on a distinguished road



Standartinis

A8 D3 su B&O tikrai smagiai groja, tik retai pasitaikantis variantas. Bmw e65/e60 bose tikrai nekazka groja, bet bnv F01 LCI bent man geriau groja nei A8 d4

Peter neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-04, 20:16   #19
Gintaras
 
Gintaras's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,142

Gintaras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
o audi su bose standartas ar papildoma? Nes w211 ir w219 tai cia standartas, pigesnes nepasirinksi
kiek teko remontuot ar dėl įdomumo atsidaryti bose ar prologic gamyklinių stiprintuvų tai ten viduje pagal shemotechninius sprendimus tik tarakonams gyvent . Radio komponentų (detalių) urminė kaina neturėtų viršyti 40-50 eu gaminant gaminius masine gamyba

Gintaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-04, 23:18   #20
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Peter View Post
A8 D3 su B&O tikrai smagiai groja, tik retai pasitaikantis variantas. Bmw e65/e60 bose tikrai nekazka groja, bet bnv F01 LCI bent man geriau groja nei A8 d4
e60 e65 esi mates bose? pasidalink

rafis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.