Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C klasė » W204

Naujas pranešimas
Old 2019-02-05, 19:14   #11
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Fanas333 View Post
Tą tai žinau. Bet tam video kur prisegiau rodo kad papildomai jį kaitina tik kalnuotose vietose kad pilnai atsidarytų o taip rodo kad veikia kaip paprastas termostatas. Ar klystu aš ? ir dar bandžiau tą šlangą kur eina į radiatorių užglušinti visiškai. Vistiek geriau nešylo. Bandžiau kartoną užkišt už radiatoriaus vistiek nešyla. Radiatorius šaltas šlanga į radiatorių šalta visiškai.
https://youtu.be/ruHGm4iSC_A
cia senas vienos lekstes thermostatas. pas taves dvieju leksciu. principas tas pats, tik atidarimo kanalai truputi kitaip.
gerai jaigu esi isitikines thermostatas geras, tada ieskom bedu kodel nekelia temperaturos.
kada paskutini karta pilnai regeneracija iki galo padare ecu?
seip jaigu pedalas ne daugiau 80% nuspaustas regeracija neijungta ar neplanuojama, ir klima nustatai virs 90% pajegumo zodziu arnt sildyti visu pajegumu
lauke maziau 7°C
taip variklio ecu ijungs papildomus purskimus ir kaitins ismetima, kuri leis per ismetimo ausintuva. taip atiduodamas siluma ausinimo sistemai. jis randasi kaireja prie po vakumo rezervuaro.
ziurek ar nera uzkisti kanalai, ar uzglusinta sklende, kuri ileidzia ismetumo dujas. cia vienas ir vienintelis is agr privalumu
seip tavo motoras ir ant laisvu uzvedus po 20-30min ir salonas pilnai susiles ir darbine temperatura pasiekes turi buti.
nelindo kas prie cdi softo?

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-02-05, 19:23   #12
Fanas333
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-02-02
Pranešimai: 14

Fanas333 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
cia senas vienos lekstes thermostatas. pas taves dvieju leksciu. principas tas pats, tik atidarimo kanalai truputi kitaip.
gerai jaigu esi isitikines thermostatas geras, tada ieskom bedu kodel nekelia temperaturos.
kada paskutini karta pilnai regeneracija iki galo padare ecu?
seip jaigu pedalas ne daugiau 80% nuspaustas regeracija neijungta ar neplanuojama, ir klima nustatai virs 90% pajegumo zodziu arnt sildyti visu pajegumu
lauke maziau 7°C
taip variklio ecu ijungs papildomus purskimus ir kaitins ismetima, kuri leis per ismetimo ausintuva. taip atiduodamas siluma ausinimo sistemai. jis randasi kaireja prie po vakumo rezervuaro.
ziurek ar nera uzkisti kanalai, ar uzglusinta sklende, kuri ileidzia ismetumo dujas. cia vienas ir vienintelis is agr privalumu
seip tavo motoras ir ant laisvu uzvedus po 20-30min ir salonas pilnai susiles ir darbine temperatura pasiekes turi buti.
nelindo kas prie cdi softo?
Matai aš randu užsienio forumuose žmonės skundžiasi tom pačiom bėdom merso atstovybėse keičiasi termostatus ir rašo kad jokios naudos. o šiaip tai lindo prie softo... dpf nėra pas mane o egr sakė viską paliko veikiantį nes jokių bėdų su juo nebuvo čia startline man darė

Fanas333 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-02-05, 19:44   #13
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Fanas333 View Post
Matai aš randu užsienio forumuose žmonės skundžiasi tom pačiom bėdom merso atstovybėse keičiasi termostatus ir rašo kad jokios naudos. o šiaip tai lindo prie softo... dpf nėra pas mane o egr sakė viską paliko veikiantį nes jokių bėdų su juo nebuvo čia startline man darė
matai gyvenu uzsienyje dirbu atstovybeje, nu tikrai tokiu bedu nera.
thermostata lauk, nauja thermostata atgal, nuorini, sandaruma patikrini, ir isvarai auto.
va jaigu nebeturi dpf, klausimas ko dar nebeturi. yra apsauga kuri dalinai dengia dirzeli?
ka rodo klimos slegis, nera per didelis? ten ju beda oxiduojasi daviklis.
kaip dezes temperatura?
na dpf temperatura kaip ir aiski, tikiuosi atjungti davikliai nesiucia veju variklio ecu.
kaip kuro temperatura?
jaigu viskas gerai, reiskias softas nenori jos kelti, nes nera reikalo, o pakelti be papildomu sistemu neuztenka energijos gaunamos is kuro digimo.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-02-05, 19:55   #14
Fanas333
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-02-02
Pranešimai: 14

Fanas333 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
matai gyvenu uzsienyje dirbu atstovybeje, nu tikrai tokiu bedu nera.
thermostata lauk, nauja thermostata atgal, nuorini, sandaruma patikrini, ir isvarai auto.
va jaigu nebeturi dpf, klausimas ko dar nebeturi. yra apsauga kuri dalinai dengia dirzeli?
ka rodo klimos slegis, nera per didelis? ten ju beda oxiduojasi daviklis.
kaip dezes temperatura?
na dpf temperatura kaip ir aiski, tikiuosi atjungti davikliai nesiucia veju variklio ecu.
kaip kuro temperatura?
jaigu viskas gerai, reiskias softas nenori jos kelti, nes nera reikalo, o pakelti be papildomu sistemu neuztenka energijos gaunamos is kuro digimo.
Na po dpf išprogramavimo kartais mesdavo catalyst temperature sensor klaidą bet poto ir tą išprogramavo. O daugiau tikiuosi viską gerai sutvarkė . Dėl tų paminėtų temperaturų galėčiau pasakyt rytoj. Šiaip tepalo temperatūra būna panaši kaip antifrizo ta apsauga kuri dengia dirželį jos nėra bet apie tai buvau pagalvojęs jau buvau ir čia kartoną užkišęs pabandymui bet nebuvo naudos čia apie tą klimos slėgį tik nelabai supratau. Čia A/C ta prasme ? Ar ne ?

Fanas333 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-02-05, 20:07   #15
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Fanas333 View Post
Na po dpf išprogramavimo kartais mesdavo catalyst temperature sensor klaidą bet poto ir tą išprogramavo. O daugiau tikiuosi viską gerai sutvarkė . Dėl tų paminėtų temperaturų galėčiau pasakyt rytoj. Šiaip tepalo temperatūra būna panaši kaip antifrizo ta apsauga kuri dengia dirželį jos nėra bet apie tai buvau pagalvojęs jau buvau ir čia kartoną užkišęs pabandymui bet nebuvo naudos čia apie tą klimos slėgį tik nelabai supratau. Čia A/C ta prasme ? Ar ne ?
taip teingai supratai apie klimos slegi. didelis slegis auksta temperatura=ausina sistema nekelia variklio temperaturos
tik apie dezes skyscio temperatura kalbejau ne variklio tepalo.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-02-05, 20:34   #16
Fanas333
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-02-02
Pranešimai: 14

Fanas333 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
taip teingai supratai apie klimos slegi. didelis slegis auksta temperatura=ausina sistema nekelia variklio temperaturos
tik apie dezes skyscio temperatura kalbejau ne variklio tepalo.
Bandysiu išsiaiškinti tas temperatūras. O koks tas klimos slėgis turėtų būti ? Ar diagnostika rodys ribas ?o jei aš važinėju a/c išjungęs aušina sistemą ta prasme vintaliatorius ar ne taip kažką suprantu ? Nes neteko girdėt niekad kad jis suktųsi ir dar toks klausimas ar temperatūrinis daviklis vienas stovi šitam modely ? Nes atjungęs įjaugiau degimą tai temp. Rodyklė biški sujuda. Vieną kart pašoko trumpam iki 60 ir nukrito. Tada pasileido ventiliatorius


Paskutinį kartą redagavo Fanas333; 2019-02-06 13:01 val.
Fanas333 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.