Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2020-03-23, 13:07   #41
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

mano draugas , toks krapštukas, padaro (restauruoja) jei domina galiu pasidalinti jo technologija,bet tai labai imlus laikui ir darbui ,procesas.
Iš kinu jis parsisiuntes, stiklo idaužom taisyti , skysti. detale nuimama, sušveičiama 150-180-240-320 šveičiamu popieriumi-priklausomai nuo lako stovio.Po šveitimo,suspaustu oru nupučiamos dulkes, plaunama nefrasu,arba spiritu ,ypač itrukimo vietos kad išplauti purva,džiovina apie para,+20,ar šiltesnej temperaturoj su aktyvia ventiliacija.tuomet seka skysto stiklo užliejimas i trukimus,kartais prireikia keleto sluoksniu, vel šveitimas,gavus norima paviršiu ,lakuojama NC baldiniu laku 3-5 sluoksnius ,po to švelnus šveitimas ir poliravimas-paviršius kaip pianino....

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-23, 13:58   #42
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
mano draugas , toks krapštukas, padaro (restauruoja) jei domina galiu pasidalinti jo technologija,bet tai labai imlus laikui ir darbui ,procesas.
Iš kinu jis parsisiuntes, stiklo idaužom taisyti , skysti. detale nuimama, sušveičiama 150-180-240-320 šveičiamu popieriumi-priklausomai nuo lako stovio.Po šveitimo,suspaustu oru nupučiamos dulkes, plaunama nefrasu,arba spiritu ,ypač itrukimo vietos kad išplauti purva,džiovina apie para,+20,ar šiltesnej temperaturoj su aktyvia ventiliacija.tuomet seka skysto stiklo užliejimas i trukimus,kartais prireikia keleto sluoksniu, vel šveitimas,gavus norima paviršiu ,lakuojama NC baldiniu laku 3-5 sluoksnius ,po to švelnus šveitimas ir poliravimas-paviršius kaip pianino....
Man skaityt atsibodo, ką ten apie darbą kalbėti

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-23, 14:41   #43
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
mano draugas , toks krapštukas, padaro (restauruoja) jei domina galiu pasidalinti jo technologija,bet tai labai imlus laikui ir darbui ,procesas.
Iš kinu jis parsisiuntes, stiklo idaužom taisyti , skysti. detale nuimama, sušveičiama 150-180-240-320 šveičiamu popieriumi-priklausomai nuo lako stovio.Po šveitimo,suspaustu oru nupučiamos dulkes, plaunama nefrasu,arba spiritu ,ypač itrukimo vietos kad išplauti purva,džiovina apie para,+20,ar šiltesnej temperaturoj su aktyvia ventiliacija.tuomet seka skysto stiklo užliejimas i trukimus,kartais prireikia keleto sluoksniu, vel šveitimas,gavus norima paviršiu ,lakuojama NC baldiniu laku 3-5 sluoksnius ,po to švelnus šveitimas ir poliravimas-paviršius kaip pianino....
Ideja gal ir nieko bet toks apdirbimas ne visada pasiteisina mano atveju kaip ir daugumos senu mersu (mano nuomone) ne tik apdailos lakas buna suskiles bet ir pats medis suskiles ko jau neistaisysi islaikant originalu rasta todel dariau hidrografijos budu

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-23, 14:43   #44
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis


Taip atrode perlakavus (iskilimai matesi vistiek)

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-23, 18:38   #45
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Simukasw140 View Post

Taip atrode perlakavus (iskilimai matesi vistiek)
apie ka ir buvau sakes, trukimuose yra purvas ,dulkes ,reikia plauti su nefrasu ,arba spiritu, po to i trukimus ipilamas skystas stiklas-jis labai skaidrus ,taigi nelieka juodu liniju....ten žaidimas tai patikek....bet pasidaro-tik daryti nebent sau nes savikaina be proto..

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-23, 19:51   #46
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
apie ka ir buvau sakes, trukimuose yra purvas ,dulkes ,reikia plauti su nefrasu ,arba spiritu, po to i trukimus ipilamas skystas stiklas-jis labai skaidrus ,taigi nelieka juodu liniju....ten žaidimas tai patikek....bet pasidaro-tik daryti nebent sau nes savikaina be proto..
Nu nezinau man paprasciau atrodo hidrografijos budas netikiu kad su tom idauzu priemonem imanoma uzpildyt ertme kad nesimatytu tuscia vieta kai detale nera skaidri (ta prasme stiklas) manau isiziurejus vistiek matysis skilimo konturai ir pan bet idomumo delei butu idomu pamatyti rezultata gal turi taip tvarkyto medzio pries ir po nuotraukas?

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 07:14   #47
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

neturiu, bet mates ir vairu restauruotu ir centine koncole,,labai gerai atrode.... kainos tai net neklausiau, kaip rašiau ,kad tai galima daryti tik sau....

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 17:13   #48
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Autoriau, gal esi keites dirzo itempimo guoli/rolika? As cia konstruoju viena dalyka ir man aktualu butent S320 itempimo dirzo parazitinis rolikas. Detales kodas a1042000470, jei turi kad ir blogas, man matavimui reikalingas, nupirkciau nauduota uzianti ar kitaip bloga, man matavimams reikalingas. Jeigu tiks, tada pirkciau nauja.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 17:26   #49
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Autoriau, gal esi keites dirzo itempimo guoli/rolika? As cia konstruoju viena dalyka ir man aktualu butent S320 itempimo dirzo parazitinis rolikas. Detales kodas a1042000470, jei turi kad ir blogas, man matavimui reikalingas, nupirkciau nauduota uzianti ar kitaip bloga, man matavimams reikalingas. Jeigu tiks, tada pirkciau nauja.
Dar kolkas siam darbui nera reikalo kolkas funkciuonuoja bet kai keisiu (jai reikes) turesiu omeny o ka naujas toks brangus?

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-24, 17:29   #50
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Manau as greiciau jo prireiksiu. Apie 30 Eu, bet ka man daryti jeigu jis netiks mano konstrukcijai..

FUN500 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Žymės
w140

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.