Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-06, 11:29   #231
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Norint susidaryti tokia nuomone kokia susidarei, reikia paciam tokiu buti, vat apie tai sita patarele
O kad dyzelio nemegstu, tai ka? Neneigiu to, bet ir nesitycoju is si kura naudojanciu, kaip tik daznai pabreziu, kad tai tik mano nuomone ir niekam jos nepersu. O jei jau asmensikai tai priimi, tai ka jau darysi.... buna.
labai dažnai Tu jau tavo savo nuomonę reiški, visiems seniausiai ji aiški. kas kam pirimtina, tas tokį kurą ir naudoja. matomai, tave labai dirgina, kai kiti su dyzeliu pigiai važynėja. JAUTROLIS ;]

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-06, 11:42   #232
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
labai dažnai Tu jau tavo savo nuomonę reiški, visiems seniausiai ji aiški. kas kam pirimtina, tas tokį kurą ir naudoja. matomai, tave labai dirgina, kai kiti su dyzeliu pigiai važynėja. JAUTROLIS ;]
As nepalaikau nei vienos nei kitos puses, pats vazineju benzinu, jai reikia uz savus pilt pilu dujas(lb lb retai nepamenu kada pyliau) , bet pasakykit man nors viena pliusa dyzelio pvz. Turi draugas e320cdi '03m ir mano agurkas 320 benzas jam ima vidutiniskai miesta apie 10,5-11l/100km., o man apie 11 irgi + - tai kox dyzelio pranasumas? Cia seip pasamprotavimas? Neimam golfu ar passatu kur ima po 5 - 6 l/100
Aisku tema be galo, bet ... Kuras is degalines normalus

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-06, 11:46   #233
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

pagalvok, kodėl nėra benzininių fūrų, ir 2/3 klausimų bus atsakyta. Bet tik 2/3.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-06, 11:46   #234
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
As nepalaikau nei vienos nei kitos puses, pats vazineju benzinu, jai reikia uz savus pilt pilu dujas(lb lb retai nepamenu kada pyliau) , bet pasakykit man nors viena pliusa dyzelio pvz. Turi draugas e320cdi '03m ir mano agurkas 320 benzas jam ima vidutiniskai miesta apie 10,5-11l/100km., o man apie 11 irgi + - tai kox dyzelio pranasumas? Cia seip pasamprotavimas? Neimam golfu ar passatu kur ima po 5 - 6 l/100
man pagrindinis pliusas tas, kad neatsimenu, kada būčiau pirkęs kurą, o ir šiaip galima pigiau nusipirkt.ir tikrai imčiau galingą benzą, jei leistų finansai. tavo ima 11 benzo ????

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-06, 11:52   #235
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Mes ne apie furas snekam, juk parasiau, kad kuras "normalus" is degalines ir ne golf ar passat
Taip kolega man vidurkis apie 11 gaunasi vasara ziema tas pata nes ratai mazesni ir siauresni.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-06, 11:54   #236
kesha
 
kesha's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-12-06
Gyvenamoji Vieta: Dzidziulis kaimas
Pranešimai: 3,502

kesha is on a distinguished road



Standartinis

Mano jaunystes laikais iskilus panasiems klausimams, kaip kas geriau- suva ar kate,benzinas ar dyzelis,saukstas ar sakute ,eidavo vyrai matuotis.Kieno ilgesnis, to ir tiesa.

__________________
ex W210 E320CDI
ahora S211 E320CDI
kesha neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-06, 11:55   #237
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kesha View Post
Mano jaunystes laikais iskilus panasiems klausimams, kaip kas geriau- suva ar kate,benzinas ar dyzelis,saukstas ar sakute ,eidavo vyrai matuotis.Kieno ilgesnis to ir tiesa.
Tai cia juk tik pasamprotavimui as, cia kiekvienam pagal save vienam tas kitam tas, bet svaraus argumento matau nera kuo tas dyzelinis automobilis pranasesnis uz benz.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-06, 11:57   #238
kesha
 
kesha's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-12-06
Gyvenamoji Vieta: Dzidziulis kaimas
Pranešimai: 3,502

kesha is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Tai cia juk tik pasamprotavimui as, cia kiekvienam pagal save vienam tas kitam tas, bet svaraus argumento matau nera kuo tas dyzelinis automobilis pranasesnis uz benz.
Yra.Tik jeigu niekas nenori girdeti tai galima ir 100kartu kartotis...

__________________
ex W210 E320CDI
ahora S211 E320CDI
kesha neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-06, 11:58   #239
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Mes ne apie furas snekam, juk parasiau, kad kuras "normalus" is degalines ir ne golf ar passat
Taip kolega man vidurkis apie 11 gaunasi vasara ziema tas pata nes ratai mazesni ir siauresni.
netikiu ir viskas, tik ne su tokiu varykliu. beje jei turėčiau tavo galimybes, taip pat vairuočiau benzą. sakau, čia visiem pagal galimybęs. kas negauna kuro, tie vairuoja passatą, kuris 6l valgo.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-06, 12:02   #240
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
netikiu ir viskas, tik ne su tokiu varykliu. beje jei turėčiau tavo galimybes, taip pat vairuočiau benzą. sakau, čia visiem pagal galimybęs. kas negauna kuro, tie vairuoja passatą, kuris 6l valgo.
Zodziu visi mala ta pati š ir nieko konkretaus nepasako as daviau 2 konkrecius pavyzdzius, o jus tik is tuscio i kiaura. O cia tiket ar ne tai man visiskai vienodai as zinau kiek ima ir viskas , trasoi 8.5-9 mieste 12-13 max bet ne apie tai esme

pucenas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.