Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-12-05, 21:30   #21
Ffeibiss
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-16
Pranešimai: 201

Ffeibiss is on a distinguished road



Standartinis

aisku, kad nenormalu. jei man masinoj ne del mano kaltes kazkas kazka padaro, kodel as tureciau ta dali pirkti is savartyno? Isivaizduok, turi coupe koki maserati ar porsche, tarkim kokiu 7 metu senumo, kurios verte bus kokiu 30-40k eur, tau sudauzo kazkas koki sparna ar lempa ir gauni tik +-50 proc sumos. Arba jeigu tu vezi i normalu servisa, tau ideda dali, turi dar pats primoketi, kad neva pagerino bukle, kai nesi visiskai kaltas. Aisku, tada gali teistis metu metais su kaltininku, laimeti viska, bet kam tada draudimas reikalingas?

Pamenat turbut kaip man su mersu buvo: marozas isdauze akmeniu stikla. nusipirkau deveta stikla, paaiskejo, kad neimanoma jo idet (ismeciau 500lt) tada dejausi nauja originalu, mokejau gal 3-4000lt. poto po +- metu vel ta stikla reikejo keist (kai nuo pastato nukrito karnizo gabalai), tada draudimas man uz ta stikla pasiule gal 1000lt. Tai net kai parodziau pirkimo ceki, dar kokiu puse metu laukiau, kad sumoketu pilna kaina. Galu gale sumokejo, bet kainavo nemazai nervu del tu varganu keliu tukstanciu...

Ffeibiss neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-05, 21:51   #22
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Nu maserati ne maserati kad ir auksinis ferraris. Masina nenauja, tu ja naudoji vazineji, taipat ir padangos, zinai as pernai kai pirksu padangas viliui sumokejau 7000 pinigu. Siemet gavau 1000 normalu??? Tai cia del susidevejimo viskas gerai, tik kodel tau draudimas neperka kitu padangu va cia klausimas.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-05, 21:53   #23
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

pagal tavo logika jei sudauzysiu as kazkam audi 80, jo naujos detales kainuos kokiu 30k pvz visas priekis, tai draudimas tiek ir ismokes? tada vien is dauzymu galetum zmogus gyventi. Kodel tau turetu moket kaip uz nauja daikta, jei tavo daiktas nera naujas? Viskas gerai su tais draudimais, nusidevejimas visur yra. Net naujai masinai skaiciuoja kurios detales keiciamos kurios tvarkomos, aisku tokiu kaip radiatoriai neziuri naudotu, skaiciuoja kaip naujas, bet tokias kaip kebulo dalis tai naudotas aisku, bet atsizvelgia ir i metus, jei vienas ir tas pat modelis ejo 6metus, tai neims 2008 metu detales, jei masina 2014.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-05, 22:00   #24
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Ffeibiss View Post
aisku, kad nenormalu. jei man masinoj ne del mano kaltes kazkas kazka padaro, kodel as tureciau ta dali pirkti is savartyno? Isivaizduok, turi coupe koki maserati ar porsche, tarkim kokiu 7 metu senumo, kurios verte bus kokiu 30-40k eur, tau sudauzo kazkas koki sparna ar lempa ir gauni tik +-50 proc sumos. Arba jeigu tu vezi i normalu servisa, tau ideda dali, turi dar pats primoketi, kad neva pagerino bukle, kai nesi visiskai kaltas. Aisku, tada gali teistis metu metais su kaltininku, laimeti viska, bet kam tada draudimas reikalingas?

Pamenat turbut kaip man su mersu buvo: marozas isdauze akmeniu stikla. nusipirkau deveta stikla, paaiskejo, kad neimanoma jo idet (ismeciau 500lt) tada dejausi nauja originalu, mokejau gal 3-4000lt. poto po +- metu vel ta stikla reikejo keist (kai nuo pastato nukrito karnizo gabalai), tada draudimas man uz ta stikla pasiule gal 1000lt. Tai net kai parodziau pirkimo ceki, dar kokiu puse metu laukiau, kad sumoketu pilna kaina. Galu gale sumokejo, bet kainavo nemazai nervu del tu varganu keliu tukstanciu...

Padanga ir sparnas tai ne tas pats. Padanga en kartu greiciau devisi ir ja bet kokiu atveju teks keist jei masina eksplotuojama

P.s. jei tau keli tukstanciai vargani tai kam vargintis del dar maziau? Manau graziuoju susitart bus paprasciau. Tu nusiperki 2 padangas o draudimas dengtu tik uz viena. Prarastai vargana viena tukstanty ir sutaupytai laiko ir begalia neatstatomu nerviniu lasteliu

Darinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-05, 22:05   #25
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,623

Apple will become famous soon enough



Standartinis

As nesuprantu kame problemos, jei buvo sugadinta tik viena padanga, o kitos stovis kaip naujos, tai gauni viena nauja, kita kaip nauja bus ir koks skirtumas? Gi nebus ant vienos asies 4 mm o ant kitos 8mm. Viskas cia OK su tuo draudimu.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-05, 22:08   #26
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

parasyk koks ten padangos modelis, tuoj tau chebra suras nauja padanga to paties modelio. O skirtumas ten ar 7mm ar 8mm, uzdesi keleivio pusej, bus dar geriau, nes danga pasvirusi i kelkrasti, tai didesnes balos buna

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-05, 22:46   #27
Ffeibiss
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-16
Pranešimai: 201

Ffeibiss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darinis View Post
Padanga ir sparnas tai ne tas pats. Padanga en kartu greiciau devisi ir ja bet kokiu atveju teks keist jei masina eksplotuojama

P.s. jei tau keli tukstanciai vargani tai kam vargintis del dar maziau? Manau graziuoju susitart bus paprasciau. Tu nusiperki 2 padangas o draudimas dengtu tik uz viena. Prarastai vargana viena tukstanty ir sutaupytai laiko ir begalia neatstatomu nerviniu lasteliu
taip ir darysiu. Galvojau gal kas koki ket punkta suras, kur nurodo, kiek milimetru gali skirtis ir pan. Tik va keistoka, kad vienam forumieciui sumoka uz 2, man nelabai

Ffeibiss neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-05, 22:50   #28
Ffeibiss
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-16
Pranešimai: 201

Ffeibiss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
pagal tavo logika jei sudauzysiu as kazkam audi 80, jo naujos detales kainuos kokiu 30k pvz visas priekis, tai draudimas tiek ir ismokes? tada vien is dauzymu galetum zmogus gyventi. Kodel tau turetu moket kaip uz nauja daikta, jei tavo daiktas nera naujas? Viskas gerai su tais draudimais, nusidevejimas visur yra. Net naujai masinai skaiciuoja kurios detales keiciamos kurios tvarkomos, aisku tokiu kaip radiatoriai neziuri naudotu, skaiciuoja kaip naujas, bet tokias kaip kebulo dalis tai naudotas aisku, bet atsizvelgia ir i metus, jei vienas ir tas pat modelis ejo 6metus, tai neims 2008 metu detales, jei masina 2014.
nu logika pasauly rodo, kad grynais pinigais draudimai nesimeto. ir taip, jeigu tau audi 80 sudauzys kazkas, bus labai realu, kad ja sutvarkys naujom dalim, galbut ne originaliom, bet turbut ir originalias sutvarkytu.

neseniai su draugu kalbejom, jis norvegijos pilietis, turbut ir masina ten registruota. i 5 metu senumo bmw 6 ivaziavo. susitvarke viska atstovybej, niekas nieko nesake. cia turejo panasu ivyki, tai lygiia taip pat turejo is savo kisenes susimoketi

Mano manymu, yra visiskas absurdas, kad draudikai ismokas moka grynais. Jiem taip labai apsimoka, nes nemoka visokiu pvm ir panasiai. normaliam pasauly, jei tau sudauzo masina, ja ir sutvarko, o ne sum

Ffeibiss neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-06, 09:20   #29
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nu tai gali ir cia varyt i draudiko pasiulyta remonto vieta ir sutvarkys tau. O pvm moka draudikai, tik reik saskaita atnest is serviso israsyta

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-06, 09:25   #30
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Febi as nlb taves suprantu? tau niekas netinka as nesu susidures ne su kasko draudimu tokioi situacijoi, bet kasko tai ir viliukui keite abi padangas, ir su mersu buvau prakirtes abi sonines viena priekine kita galine nupirko 2 naujas o tas senas sudejo an vienos asies. siule ir litus bet labai juokingai siule, neemiau. tai nupirko padangas. buco continental tokias pat ir nupirko tik as jas buvau devetas pirkes, man dar geriau gavosi gavau dvi naujas

pucenas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.