Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t.

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-10-03, 20:11   #21
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
nu as nzn kaip ce tau taip bet man tai neiskraudavo kai buwau komandiruotei viena karta masina stovejo ir savaite gryzau ir jokiu problemu.
O tai pas tave tokiu paciu principu buvo pajungta kaip ir pas mane,su vienu pliusiniu laidu? Nes mes kai dejom aparatura tikrinom su testeriu du magus,mano sena kenwooda ir bekeri,kenwoodas irgi nemazai iskraudineja bet bekerio toks intensyvus akumo grauzimas kad net testeris nerodo skaiciu,sako draugas pas mane su ijungta aparatura grojant dideliu garsu maziau sodina akuma negu pas tave isjungtas


Paskutinį kartą redagavo E.Stankevicius; 2009-10-03 20:19 val.
E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-03, 20:30   #22
nova
 
nova's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-25
Pranešimai: 2,335

nova is on a distinguished road



Standartinis

gal tu rimtai pas elektrikus kreipkis

nova neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-04, 20:47   #23
master
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-23
Pranešimai: 2,009

master is on a distinguished road



Standartinis

BECKER reikia jungti prie 2 pliusų-vienas(dažn.plonas raudonas)-pastovus, kitas(dažn.storesn.juodas)-pasukus raktelį arba akumas bus gyvas 1-3paras,žinoma visais atvejais geriau jei tą pajungimą atliks suprantantis tą darbą...raktelio funkciją gali atlikti ir jungiklis.
Kiek teko pajunginėt- BECKER išlieka stotys, bet garso nustatymai-nuliniai.
Visiems gero garso

master neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-04, 21:09   #24
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Viskas,rodos bedos sutvarkytos.Logiskai pamastyt tik reikejo.Draugelis ne taip laidus buvo sujunges,jis tik vienu pliusu buvo pajunges nuo akumo,o dabar as normaliai pasijungiau dviem.Ir rodos viskas ok,dabar pajungta :
Raudonas pliusinis is mago > i degimo laida geltona nuo masinos
Raudonas pliusinis is akumo > i degimo laida geltona nuo mago.

Veikia viskas ok,tik neaisku kaip su akumo sodinimu,bet kazkaip man rodos sitas budas nesugriaus akumo.Atminti laiko.Nustatymus ir visa kita.Bus matyt kaip cia kas,jei ir sitas variantas bus neveiksmingas nusipirksiu pati galingiausia akuma ir bus tvarkele,180aH - 550lt.Ir bus tvarkele Dabar su 62aH sedziu.

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-04, 21:18   #25
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

kolega ne akuma pirk, o susitvarkyk laidus normaliai kodel pas mane viskas ciki buvo, o pas tave sodina. ce jau kazkas negerai taip buti negali

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-04, 22:12   #26
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
kolega ne akuma pirk, o susitvarkyk laidus normaliai kodel pas mane viskas ciki buvo, o pas tave sodina. ce jau kazkas negerai taip buti negali

Ne taip sujungta tiesiog buvo,o internete visur akcentuoja kad bekeriai sodina akumus.Dabar sakau pasijungiau kaip turi but,manau bus viskas tvarkoj,nes as neisivaizduoju kas dar galetu ten but,o pas visokius meistrus vazinet as nelabai turiu noro,kazkaip pas garazinius vaziuoji tai priterlioja prigadina,o pas rimtus vaziuoji tai milijonus nuplesia uz paprasciausius dalykus.Pats pasidarai arba su draugu pagalba ir ramu,bent zinai kaip kas.

Patinka man tas magas Labai didelis privalumas mmc kortos lizdas,pucenai tu lyg sakei nenaudojai,o man cia pagrindinis dalykas,i kortele susimeti dainas ir viskas,isimeti naujas kai nori,netgi masinoj iskart kai laptopa veziojuos,o kompaktu kepimas bent man yra vargo vakariene
Subo valdymas didelis privalumas,isimeciau i bagazine suba,tai draugai irgi kreivai pajunge is pradziu,nesivalde tas subas,po to pats pasijungiau normaliai,keista,nes siaip su elektronika nelabai draugauju Dabar stokine aparatura ir subas 600w/120w RMS (su vidiniu stiprintuvu) bagazinej - pilnai pakanka tokio derinio,ypac kai as klausau tokia muzika kur daug zemu nereik.Ant minimumo pasidares ir ok

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-04, 22:35   #27
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

O cia pailiustuoju kaip kas,pirma foto buvo pajungta taip ir ede akuma del to -


O dabar pajungta -

Kitaip sakant dabar pajungti du pliusai Antra foto yra teisingas pajungimas,patikrinta,veikia,nesodina,viskas good


Paskutinį kartą redagavo E.Stankevicius; 2009-10-11 23:33 val.
E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-30, 07:55   #28
kests
 
kests's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-15
Pranešimai: 88

kests is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė E.Stankevicius View Post
Ne taip sujungta tiesiog buvo,o internete visur akcentuoja kad bekeriai sodina akumus.Dabar sakau pasijungiau kaip turi but,manau bus viskas tvarkoj,nes as neisivaizduoju kas dar galetu ten but,o pas visokius meistrus vazinet as nelabai turiu noro,kazkaip pas garazinius vaziuoji tai priterlioja prigadina,o pas rimtus vaziuoji tai milijonus nuplesia uz paprasciausius dalykus.Pats pasidarai arba su draugu pagalba ir ramu,bent zinai kaip kas.

Patinka man tas magas Labai didelis privalumas mmc kortos lizdas,pucenai tu lyg sakei nenaudojai,o man cia pagrindinis dalykas,i kortele susimeti dainas ir viskas,isimeti naujas kai nori,netgi masinoj iskart kai laptopa veziojuos,o kompaktu kepimas bent man yra vargo vakariene
Subo valdymas didelis privalumas,isimeciau i bagazine suba,tai draugai irgi kreivai pajunge is pradziu,nesivalde tas subas,po to pats pasijungiau normaliai,keista,nes siaip su elektronika nelabai draugauju Dabar stokine aparatura ir subas 600w/120w RMS (su vidiniu stiprintuvu) bagazinej - pilnai pakanka tokio derinio,ypac kai as klausau tokia muzika kur daug zemu nereik.Ant minimumo pasidares ir ok



Na nezinau... man su elektra geriau lai profesionalai zaidzia... nes po to su ta elektra kai prisizaidi tai uzsidega auto ir atia gali jam pasakyti. vienam pazistamui viena karta islupo mageli laidus nukirpo ir paliko. tai jis kol iki darbo vaziavo jam uztrumpino tuos laidus ir uzsidege tacka vidury kelio... tie gesintuvai kur masinose yra nieko verti tai kol gaisrine atvaziavo sudege visa masina... nzn geriau nezaist su elektra, o ypac toke draugai kur net subo ir mago pajungt nemoka normaliai tai ka as zinau geriau lai ir nejungia jo...

kests neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-03, 02:47   #29
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Nu neuzsidegiau kolkas,viskas ok,pats pasidariau viska ir no problem,o kai laidu neizoliuoji ir per juos eina srove tai jie svilt pradeda Kai turi kontakta su kokiu nors pavirsium... Del to taip,gali kilt nesamoniu visokiu...

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.