Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Old 2012-04-03, 20:50   #1
egisw210
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 60

egisw210 is on a distinguished road



Standartinis w210 problemele su tepalu

Sveiki.tik iskart nepradekit staugt kad yra tokia tema aciu.jos nera konkreciam mano atvejui.as esu tik pradedantis mb vairuotojas o jus manau jau ilgiau raiciojates su jais tai ir klausiu patarimo pas labiau patyrusius.zodziu pas mane w210 2.0 100kw su apd. Bakelyje radau tepalo susimaisusio su antifrizu.tepalas svarus,slangu nepucia,bakelyje burbulu nera,paras is bakelio neina.viskas dirba kaip laikrodis.bet gal jus numanot is kur tas tepalas gali but?gal yra koks sildytuvas kaip pas wv?ar dar kokia silpna vieta,nes zinau kad 90proc sakys jog reik lupt galva.problema tam kad as ne lt ir nera cia taip paprasta iminet ir deliot galvas vien tik speliojant,bet jei reiks tai ja nuimsiu.tad patarkit kas gali but?nenoriu tiket kad tarpine nes tas tepalas atsirado neperseniausiai o uzkaitintas ar uzsaldytas nebuvo.kazkur girdejau atseit gali but kad dezes tepalas patenka i radiatoriu....bet nieko tiksliai nepavyko suzinot.ai ir dar klausimelis kiek gali galva lt kainuot?nes neradau skelbimuose tik radau visa motora uz 500lt

egisw210 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-03, 20:53   #2
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

pirmiausia rask būdą pasižiūrėti kaip atrodo tepalas dėžėje, o paskui suksim galvas toliau.

O ar seniai važinėji su šiuo mb ir ar nedingsta tepalas variklio karteryje?

Antifrizo bakelyje jei yra tepalas tai turi būt šviesi masė jau tenai

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-03, 21:17   #3
egisw210
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 60

egisw210 is on a distinguished road



Standartinis

tai yra dezes matuokle,tepalas svarus,bent jau spalva normali.apie 2menesiai bet pries tai draugas vazinejo.kai buvau istraukes matuokle is variklio tai buvo apatine norma.dabar dapyliau ir stovi tiek kiek dapilta,bet as dapyliau praeita savaite.taip,ten buvo tas tepalo ir vandens mixas ruda tirsta mase

ir dar kas lb idomu-kai ziurejau jos komplektacija pagal vin tai radau kad parasyta jos skirta norvegijos rinkai.ir uzkurus ji labai greit uzsyla.bet vebastos lygtais nera,tik kazkoks siurbliukas is pompos link peciuko slangu.sakau gal koks pasildymas yra ir jis ten sildo antifriza bei tepala,tai gal ten kas susipi....ir praleidzia tepala i ausinimo sistema.bet kazko panasaus i vebasta neradau


Paskutinį kartą redagavo Joshua; 2012-04-04 00:06 val.
egisw210 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-03, 21:21   #4
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

geriausiu atveju tada galvos tarpinė, blogiausiu atveju arba trūkusi galva arba plyšęs blokas. Apie visų šlangų keitimą arba hemorojišką jų plovimą jau nekalbu. Ir užuojauta su radiatoriaus ir apšildymo pečiuko plovimu

jeigu ir būtų vebasta, tai šildytų tik antifrizą, bet ne tepalą


Paskutinį kartą redagavo Joshua; 2012-04-04 00:07 val.
ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-03, 21:25   #5
egisw210
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 60

egisw210 is on a distinguished road



Standartinis

bet tai pas juos tokie silpni blokai?nes pvz pas wv suest bloka gali tik uzsaldes sistema ir tai 1 is 10 tai nutinka kad truksta tos vietos po galvos varztais kurie sukasi i bloka

egisw210 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-03, 21:27   #6
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

labai netgi lengva suplėšyt bloką jei nukeli variklio galvą ir prieš ją uždėdamas sausai ir švariai neišvalai galvos varžtų įsūkimo skylių bloke. Sakai mersą turi 2 mėnesius. Tu esi garantuotas, kad prieš tave tam mersui nebuvo galva nukelta?

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-03, 21:27   #7
egisw210
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 60

egisw210 is on a distinguished road



Standartinis

zodziu nuliudinot cia mane... :/ o tai pvz negali but kad varo dezes tepala?nes ten kiek ziurejau tai tas pats radiatorius dezes tepalui ir antifrizui.gal kokia pertvara....labai nenoriu imt galvos ir dar su tokia mintim kad koks blokas bus trukes :/

taip,esu garantuotas.nes ji buvo draudimo aikstelej del ivykio ir kitas dalykas kad norvegai taip nedaro kaip lietuviai kad uzmaskuot visas chalturas.antra kad su ta masina mano draugas metus vazinejo ir tikrai nekele galvos


Paskutinį kartą redagavo Joshua; 2012-04-04 00:07 val.
egisw210 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-03, 21:31   #8
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Dar neaišku kas geriau ar dėžės tepalo-antifryzo bėda ar variklio galvos tarpinės. Visų pirma skubiai plauk aušinimo sistemą kol radiatorius per visus galus neištirpo

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-03, 21:32   #9
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

jei radiatorius prakiursta, tai greičiau antifrizą suvaro į dėžę, nei tepalas atsiranda antifrize. Bet būna ir atvirkščiai, nors labai retai.

Nėra ko liūdėti, nes mašina yra tik varžtų ir detalių rinkinys (bent jau man)

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-03, 21:33   #10
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė egisw210 View Post
taip,esu garantuotas.nes ji buvo draudimo aikstelej del ivykio ir kitas dalykas kad norvegai taip nedaro kaip lietuviai kad uzmaskuot visas chalturas.antra kad su ta masina mano draugas metus vazinejo ir tikrai nekele galvos
visi taip sako, kol su mantiruote neprispaudi prie sienos

ldalius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Žymės
antifrizas, automatas., gedimas, tepalai

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.