Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2009-02-07, 23:08   #21
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė schwarzsmaragd View Post
kokie jus baisus kritikai man atrodo perdaug sau leidziat ne kiekvienas sau gali leist svaistytis pinigais . yra zmoniu nusiperka koki 4aki is paskutiniu ir lauzia baisu vercha . o cia zmogu stengiasi kad masina padoriau atrodytu .
saunu kad zmogus stengiasi. bet as nei kritikuoju nei keikiu. tik isakau savo nuomone. paneles tikrai buciau nepervilkinejes kaskaip man nesiderina tos spalvos. beto vairas man nepatinka. bet tikrai vien tik uz tai kad zmogus pats persisiuvo salona tai respektas na aisku matosi siokiu tokiu kliosu bet ka padarysi. paprasciausiai mano patarimas butu mesti ta vaira lauk. ir siek tiek labiau aptemti sedynes kad isilygintu tos rauksles. ir viskas bus ok.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-07, 23:14   #22
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

priekines dureles neblogai atrodo. reikejo ir gale tik ta apmusima pervilkti butu gavesis sioks toks spalvu zaismas. o dabar kaip viskas vienodai tai labai susilieja ir atrodo tarsi viena didele detale
bet zmogus rankas turi ant apsivkiu pervilkimo nematau nei vienos rauksles maladec

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-08, 10:09   #23
KanDI
 
KanDI's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 295

KanDI is on a distinguished road



Standartinis

Tikrai gerai atrodo! Na tik jei pataisytum tas rauksles ant sedyniu ir gale apsivkes kaip ir priekyje kad palei langa originala palikti tikrai labai geras salonas P.S. cia tik mano nuomone , bet gal bamperius ir "listva" nudazyti reiketu kada ateityje jei netingesi.

KanDI neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-08, 12:07   #24
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė schwarzsmaragd View Post
kokie jus baisus kritikai man atrodo perdaug sau leidziat ne kiekvienas sau gali leist svaistytis pinigais . yra zmoniu nusiperka koki 4aki is paskutiniu ir lauzia baisu vercha . o cia zmogu stengiasi kad masina padoriau atrodytu .
Nu jau MB, tai ne koks BMW, jam pinigu daug nereikia...tvarkinga modeli jeigu pavyksta nupirkti, jeigu salonas labai nudroztas-tai tokio MB neperki, arba ne taip ir brangu/sunku surasti shrote salona odini...

svarbu yra suvokimas ir mintalitetas, uz paskutinius pinigus perkami Audi ir Bmw..

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-08, 12:45   #25
Duvis320
 
Duvis320's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-03
Gyvenamoji Vieta: Telšiai
Pranešimai: 349

Duvis320 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Duvis320 per Skype™


Standartinis

grazus salonas tik vairas va tai netoks

__________________
LSD - Labai Svarbi Draugija
Duvis320 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-08, 13:52   #26
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Uz pastangas - pagarba, o ar kas tame salone nepatinka kam tai ya kiekvieno asmenine nuomone. Del skonio gincytis - kvaila!!! Pries keturis metus turejau mersiuka su persiuta ekooda - melyna su juoda. Tada jauciausi kietai. Nors draugai sakydavo, kad nera grazu - manes niekas itikint negalejo. Dabar as jau kitaip galvoju. Reziume - nereikia gadinti zmogui nuotaikos. Svarbu, kad jam patinka ir jis automobilyje gerai jauciasi.

Ps.:versta oda yra visada gerai. Tik gal reikejo spalvas paderinti. O siaip mintis superine.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-08, 13:54   #27
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė schwarzsmaragd View Post
kokie jus baisus kritikai man atrodo perdaug sau leidziat ne kiekvienas sau gali leist svaistytis pinigais . yra zmoniu nusiperka koki 4aki is paskutiniu ir lauzia baisu vercha . o cia zmogu stengiasi kad masina padoriau atrodytu .
Kas per mada skaiciuoti svetimus pinigus? Uz paskutinius - ne paskutinius...

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-08, 15:12   #28
lionginas
 
lionginas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-04
Pranešimai: 24

lionginas is on a distinguished road



Standartinis

sveiki.
pirma man reikejo turbut masina nuplauti nes dar nesikio neplauta pries menesi nusipirkau
2 nuotrauku kokibe lygi nuliui viskas atrodo kitaip
3 vaira butinai pakeisiu cia laiko klausimas
4 kilimine danga bus juoda- pasikeis vaizdas
5 sedines parauktos nes taip norejau detaliu nemazinau nei 1 cm
6 bus naujos groteles ratai-tik nesugalvojau chromas ar juodi galetumet patarti
7 siaip masina neturi rudeliu man pasiseke pavasari draugas nupoliruos bus kitas reikalas
dar noreciau naujos medines detales isigiti kuo tamsesnes

lionginas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-08, 15:26   #29
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lionginas View Post
sveiki.
pirma man reikejo turbut masina nuplauti nes dar nesikio neplauta pries menesi nusipirkau
2 nuotrauku kokibe lygi nuliui viskas atrodo kitaip
3 vaira butinai pakeisiu cia laiko klausimas
4 kilimine danga bus juoda- pasikeis vaizdas
5 sedines parauktos nes taip norejau detaliu nemazinau nei 1 cm
6 bus naujos groteles ratai-tik nesugalvojau chromas ar juodi galetumet patarti
7 siaip masina neturi rudeliu man pasiseke pavasari draugas nupoliruos bus kitas reikalas
dar noreciau naujos medines detales isigiti kuo tamsesnes
manau nudazius buferius ir moldingus kebulo spalva vaizdas dar pageretu

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-08, 15:31   #30
E-Coupe
 
E-Coupe's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-12
Pranešimai: 201

E-Coupe is on a distinguished road



Arrow

Citata:
Pradžioje rašė schwarzsmaragd View Post
kokie jus baisus kritikai man atrodo perdaug sau leidziat ne kiekvienas sau gali leist svaistytis pinigais . yra zmoniu nusiperka koki 4aki is paskutiniu ir lauzia baisu vercha . o cia zmogu stengiasi kad masina padoriau atrodytu .
Kodel baisus kritikai? As tiesiog isreiskiau savo nuomone ir cia tik butent mano asmenine nuomone.. Ir aplamai as pastebejau toki dalyka siame forume jog kas beimestu koki savo mersa grazus jis negrazus tiuninguotas ar netiuninguotas visu komentarai "LIUKS, GRAZUS, DAILUS, MERSIUKAS IR T.T.". Jeigu realiai tai is cia turimu forumo nariu yra puse tvarkingu graziu mersu o puse tikrai nekokiu.... Tiesiog bukim teisingi ir daugiau reikskim savo tikra nuomone... o ne kad rasyti kad liuks grazus mersas vien todel kad cia yra MERSAS. Aisku geras pasirinkimas kad zmogus kad ir sena ne koki jau ir mandra mersa nusiperka, zinoma geriau nei audi bmw ar pan.. Bet reikskim savo nuomone tiesiai sviesiai Zinoma ne visi sau isgali nusipirkt koki brangesni ar tvarkingesni mersa, bet tikrai skamba juokingai kai mersas su labai daug trukumu ar seip pavarges... ir komentarai GERAS MERSAS Tai tiek

Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post
Nu jau MB, tai ne koks BMW, jam pinigu daug nereikia...tvarkinga modeli jeigu pavyksta nupirkti, jeigu salonas labai nudroztas-tai tokio MB neperki, arba ne taip ir brangu/sunku surasti shrote salona odini...

svarbu yra suvokimas ir mintalitetas, uz paskutinius pinigus perkami Audi ir Bmw..
visiskai teisignai! Aplamai mersas yra grazus is saves... Jeigu nusipirksi tvarkinga originalu neprikleckinta tai jam nieko nereiks ir daryt, na nebent ratus uzmaut

__________________


1987 W124 CE 230
1994 W124 E 200
2000 W208 CLK 200K
2008 W219 CLS 320CDI
E-Coupe neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.