Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-02-20, 19:02   #14141
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Melionas View Post
Kad jis tvarko net nesugedusius dalykus, reikia pasikeisti sarnyrus tai pasikeicia visa vaziuokle, i ateiti, vistiek kazkada reikes keisti
Dar suskaiciuok kiek w220 turi sarnyru ir kaip juos visus pakeisi papasakok

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-20, 19:08   #14142
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

realiai, sena w220 perka tik visiskas *CENZURA**CENZURA**CENZURA**CENZURA**CENZURA**CENZ URA**CENZURA*, arba zmogus megstantis iskirtines ir prabangias masinas. Varotojimui w220 niekas nepirks, nes tai vienas didziausiu meshlo gabalu, kartu su visais bmw7 audi a8 ir kt Kalbu apie devetas 5m+. O nauja perka rimti zmones, numete i garantini ir gauna pakaitine jei kokios bedos. O bedu beveik nera su naujom, jei po isleidimo 2-3m pasiemi.

  Cituoti
Old 2013-02-20, 19:09   #14143
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Kaip ir minejau, vartojimui puikiausias pasirinkimas Dacia Logan nauja ir su garantija, o ir kaina kaip meslo gabalo w220 ar 7er

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-20, 19:20   #14144
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
Perskaiciau ka cia priburbuliavo jaunimas apie mersus,apie wv, na tai ka as galiu pasakyt, diletantiskos nuomones esat jaunuoliai, man toks jausmas susidare Geriau 3-4metu senumo mersas, nei faetonas naujas Kai isgalesit nusipirkti nauja masina,o ne nupersta atvazineta jau kazkieno, tada ir pakalbesim. Nei viena normali imone, ar normalus zmogus neperka deveto triperio, visada geriau nauja. Nebutinai lyginti s klase su dacia logan, pabukit nors cia protingi
blogai skaitai,ponas...kalbama buvo apie passato pirkima,o ne apie phaetona

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-20, 19:44   #14145
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
... o kas daugiau 20metu, tai cia jau ekskliuzyvas, bet nu pats supranti, kad 20m ar senesne masina tirkai nera kasdienai.
mano mersui siemet 23 metai, vazineju kasdien i darba, kartais i Lenkija, Vokietija, Slovakija, Austrija, Latvija. Per diena pravaziuojama dazniausiai ~1200km, bet buna ir 1600km, na cia aisku kai vaziuoju i tolimesne kelione. Ir dar galima butu pasigincyt kurio masina ilgiau vaziuos nesustojus, ar mano senas kledaras ar tavo naujas bmw.

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-20, 19:50   #14146
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
mano mersui siemet 23 metai, vazineju kasdien i darba, kartais i Lenkija, Vokietija, Slovakija, Austrija, Latvija. Per diena pravaziuojama dazniausiai ~1200km, bet buna ir 1600km, na cia aisku kai vaziuoju i tolimesne kelione. Ir dar galima butu pasigincyt kurio masina ilgiau vaziuos nesustojus, ar mano senas kledaras ar tavo naujas bmw.
Tomski, gemaroju isivarysi prie vairo tiek gyvendamas

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-20, 19:53   #14147
jokerris
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-06
Pranešimai: 224

jokerris is on a distinguished road



Standartinis

Glutaminui pilnai pritariu, pripažinkim, esame posovietinio mentaliteto, kuriems svarbu kaip mes atrodysim... Pamenu kaip diskutavau su broliu, kuris nusipirko poros metų Citroen C4 Grand picasso, is pradžių tikrai dažnai traukdavau per dantį, bet jis man ir sako: kasdienai aš geriau važinėju su tokia mašina, kuri turi visas naujoves, kurios aiški praeitis bei nebijosiu kad kažkas gali sugesti, nes mašina turi uždirbti pinigus, pavažinės penkerius metus ir ramia širdimi pasikeis. o laisvalaikiui, ar kaip antrą automobilį jau rintktusi kaip entuziastas, kuris jau suteiktų malonumą. P.S. man labai juokingai skamba kai pasako jog JEIGU turėčiau 25t.lt. jau geriau c124 nei naujesnė mašina, duodu 99.99% jog jeigu ši suma būtų ant stalo, tikrai į c124 nebežiūrėtumėte. 0.01 % ligoniai entuziastai perkantys c124. peace

jokerris neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-20, 19:56   #14148
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Brolis dirba taksistu, kad su lengva masina pinigus uzdirbineja?
P.S. Butu dar labai idomu padiskutuoti kas turi daugiau naujoviu ar tas naujas citroenas ar uz tuos pacius pinigus nupirktas S class. Del remonto ir aptarnavimu, geriau net nediskutuoti, nes viskas baigsis pradejus kalbeti apie planinius aptarnavimus naujos masinos ir ju kainas. O jeigu dar pakalbeti apie nuvertejima, tai isvis galima apsiverkt

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-20, 20:08   #14149
jokerris
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-06
Pranešimai: 224

jokerris is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Brolis dirba taksistu, kad su lengva masina pinigus uzdirbineja?
P.S. Butu dar labai idomu padiskutuoti kas turi daugiau naujoviu ar tas naujas citroenas ar uz tuos pacius pinigus nupirktas S class. Del remonto ir aptarnavimu, geriau net nediskutuoti, nes viskas baigsis pradejus kalbeti apie planinius aptarnavimus naujos masinos ir ju kainas
Hunter, brolis tikrai nedirba taksi, o dėl aptarnavimų citroeno 3 kart pigesnis negu w220, patikėk. jokiais būdais neteigiu jog citroenas geresnė mašina, aš ir pats vairuoju c124 kuris man suteikia begalę malonumų. Po darbinės naujos mašinos aš lyg atsigaunu vairuodamas savo senuką, bet čia ir esmė, kad tai emocija, prisirišimas vertybėms kurias sutekia
aš tokios nuomonės kad garaže turi būti du automobiliai, kasdieninis morališkai nepasenęs, bei morališkai pasenęs, bet teikiantis teigiamas emocijas
Hunter,gal ir gerai, kad toks kategoriškas.

jokerris neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-20, 20:11   #14150
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

HUNTER, butinai taksioru dirbt, kad pinigus uzdirbt? Ne butinai masina uzdirba pinigus, tiesiog ji tai padeda padaryt, kalbant apie klientu vizitavimus, technines prieziuros vykdyma ir pan. Kad naujas pezo tures daugiau naujoviu, geresnes kuro sanaudas, ekologiskesni varikli tai cia faktas. o pas w220 kas ten bus? senas shilelis tv konsolej, kur nera navigacijos, o jei yra tai net nera lietuvos? o gal bluetoothas bus kur pasijungt per tel gali kalbet? o gal fleshai kishasi muzikai grot? o gal taupantys energija led zibintai bus? xenones atbullines sviesos? kamera? nieko tame triperyje nera, apart ale navarotu, kuriu reikia tik del to, kad esi bajoras, o ne todel, kad ju reikia, ir dar jie genda, viskas genda )

p.s. pats turiu tokios klases automobili kaip w220, bet tiesiog, siulau kartais susimastyti. As ji pirkau ne todel, kad sukti km, sukimui killometru visada renkuosi ekonomiskesni, ir paprastesni automobili. tokia masina reprezentacijai labiau, ir maloniam vaziavimui, bet ne kasdienai, per brangi kaina moket.. pigiau manau nauja nusipirkt lizingu

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.