Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C klasė » W203

Naujas pranešimas
Old 2019-05-03, 12:41   #1
Ignas332
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-05-03
Pranešimai: 5

Ignas332 is on a distinguished road



Standartinis W203 C220CDI automato bėdos

Sveiki,

Forume esu naujas, tad nesmerkit jei nenusimanau tiek kiek jūs, tačiau norėčiau pasiteirauti dėl problemos kurią turiu su savo w203 2003metų C220cdi modeliu.

Auto: W203 C220CDI 105kw, 722.6 automatinė dėžė.

Problema: Užkūrus automobilį variklis dirba puikiai, jokių problemų, pradėjus važiuot po 30 sekundžių pradeda pasireikšti tokie simptomai: RPM šokinėja per 300-400, tarkim tarp 1400-1800 ir tas šokinėjimas jaučiasi, nes mašina pradeda trukčiot dėl to. Paspaudus gazą (Kai apsukos viršyja 2500) problemos nėra, tai realiai problema pasitaiko tik maždaug tarp 1000-2000 rpm.
Kuo labiau variklis šyla - tuo mažiau problema jaučiama, Praėjus ~10min problema išnyksta visai ir automatas dirba kaip naujas, pavaros perjungiamos švelniai ir jokių turkčiojimų nesijaučia.

Buvau bandęs keist automato tepalą, filtrą ir pan'o gumą (Pagrinde dėl to kad pan'as leakino šiek tiek tepalo, tačiau tuopat tikėdamasis kad problema praeis), tai pakeitus viską niekas nepakito.

Forumą išieškojau, pora temų skaičiau, internetą visą išnaršiau išskersai išilgai tačiau visi turi skirtingas nuomones ir veda skirtingais keliais.

Kiek suprantu bėda yra ganetinai populiari, tad norėčiau konkrečių atsakymų kas galėtu būt

Dėkui iš anksto už atsakymus!

Ignas332 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-05-03, 13:29   #2
siaudaz
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-02-02
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 113

siaudaz is on a distinguished road



Standartinis

gali būti automato pūslė

siaudaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-05-03, 15:30   #3
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,538

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Susirandi kas turi starą. Atjungiate KÜB ir darote bandomąjį važiavimą. Jei bėda dingo, tada keičiate Hidrotransformatorių(pūslę).

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-05-11, 18:32   #4
LinasP
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-01-13
Pranešimai: 57

LinasP is on a distinguished road



Standartinis

Neseniai turėjau analogišką bėdą, bent jau pagal Ignas332 aprašymą simptomai pas mane buvo tokie patys. Yra tema apie W211 kurioje daug diskutuota apie dėžės problemą (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=12728). Tačiau ten neradau atsakymo. Nusprendžiau pasiskaityti kitus forumus ir apskambinau vietiniams meistrams.
Neskubėk remontuoti pūslės (hidrotransformatorius). Teisingai padarei, kad pasikeitei tepalus (bent išsiaiškinai kad problema nedingo ). Dar reikėtų pasikeisti kontaktinę jungtį (kaina ~10Eur) (kaip suprantu pasikeitei). O tas plaukiojimas kai dėžė šata tai Lock-Up solenoidas (kaina ~40Eur). Reikia nusileist tepalą, nusiimti karterį, reikės ir ~300ml tepalo.
Taigi, sprendimas: pasikeičiau Lock-Up solenoidą ir problema dingo, dabar ant šalto laiko begius ir neplaukioja.


"What is the lockup solenoid? It's an electrically operated valve in automatic transmission that is controlled by the car's computer. When the computer believes it would be effective to lock the torque converter up solid it powers the solenoid which makes the transmission lock up"

LinasP neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-05-13, 22:54   #5
Ignas332
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-05-03
Pranešimai: 5

Ignas332 is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki dar kartą. Dėkoju už atsakymus. Kiek teko skaityti užsienio forumuose, taip pat visur informacija linksta ties lock-up solenoido, tačiau dažnam kam problema ir nepasitaisė pakeitus jį. Keisti pūslės taip pat nematau reikalo iškarto.


Citata:
Pradžioje rašė LinasP View Post
Neseniai turėjau analogišką bėdą, bent jau pagal Ignas332 aprašymą simptomai pas mane buvo tokie patys. Yra tema apie W211 kurioje daug diskutuota apie dėžės problemą (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=12728). Tačiau ten neradau atsakymo. Nusprendžiau pasiskaityti kitus forumus ir apskambinau vietiniams meistrams.
Neskubėk remontuoti pūslės (hidrotransformatorius). Teisingai padarei, kad pasikeitei tepalus (bent išsiaiškinai kad problema nedingo ). Dar reikėtų pasikeisti kontaktinę jungtį (kaina ~10Eur) (kaip suprantu pasikeitei). O tas plaukiojimas kai dėžė šata tai Lock-Up solenoidas (kaina ~40Eur). Reikia nusileist tepalą, nusiimti karterį, reikės ir ~300ml tepalo.
Taigi, sprendimas: pasikeičiau Lock-Up solenoidą ir problema dingo, dabar ant šalto laiko begius ir neplaukioja.


"What is the lockup solenoid? It's an electrically operated valve in automatic transmission that is controlled by the car's computer. When the computer believes it would be effective to lock the torque converter up solid it powers the solenoid which makes the transmission lock up"

Realiai įmanomą pakeisti tą solenoidą nepakeitus tepalo? (Kadangi su nauju tepalu pravažiuota gal vos 2000 km, o naujas nekainuoja centus
Kontaktinės jungties nesikeičiau, bet skaičiau internete jog žmonės dažnai ją keičia ir pataria keist su kiekvienu tepalų keitimu. Buvau keitęs pan'o gasketą (Kiek supratau vadinamas karteris), filtra ir tepalus.
Automobilio vertė gal 1500eurų, tad investuoti 400-500eurų į pūslės keitimą ir tikėjimąsį kad pasitaisys kažkaip nesinori, pradžioj gal visgi pabandysiu su ta jungtim ir lock-up solenoidu.
Pats dareisi šį keitimą ar servise keitei?
Jeigu servise tai kiek išviso paplojai europinių?

Ignas332 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-05-14, 08:16   #6
LinasP
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-01-13
Pranešimai: 57

LinasP is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Ignas332 View Post
Sveiki dar kartą. Dėkoju už atsakymus. Kiek teko skaityti užsienio forumuose, taip pat visur informacija linksta ties lock-up solenoido, tačiau dažnam kam problema ir nepasitaisė pakeitus jį. Keisti pūslės taip pat nematau reikalo iškarto.
Labas, tikrai taip, neskubėk su pūslės keitimu.

Citata:
Pradžioje rašė Ignas332 View Post
Realiai įmanomą pakeisti tą solenoidą nepakeitus tepalo? (Kadangi su nauju tepalu pravažiuota gal vos 2000 km, o naujas nekainuoja centus
Kontaktinės jungties nesikeičiau, bet skaičiau internete jog žmonės dažnai ją keičia ir pataria keist su kiekvienu tepalų keitimu. Buvau keitęs pan'o gasketą (Kiek supratau vadinamas karteris), filtra ir tepalus.
Automobilio vertė gal 1500eurų, tad investuoti 400-500eurų į pūslės keitimą ir tikėjimąsį kad pasitaisys kažkaip nesinori, pradžioj gal visgi pabandysiu su ta jungtim ir lock-up solenoidu.
Pats dareisi šį keitimą ar servise keitei?
Jeigu servise tai kiek išviso paplojai europinių?
Dėja nenuėmus karterio solenoido nepakeisi, nes reikia išimti valdymo plokštę (Transmission Valve Body Plate) .Pasikeitei tepalus, niekur jie nepradings. Keičiant solenoidą, tepalo nereikia utilizuoti, jį galima supilti atgal, reikės tik dapilti, nes nuėmus karterį šiek tiek nubėgs per šoną.
https://www.youtube.com/watch?v=Bv8z0EukVKc
Darbas nėra sudėtingas, tačiau ir nėra brangus jeigu tvarkysi servise. Šie bičai http://www.atservisas.eu tau padės, kaina ~150Eur (solenoidas, tepalas, kontaktinė jungtis).


Paskutinį kartą redagavo LinasP; 2019-05-14 08:23 val.
LinasP neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-05-14, 08:28   #7
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,538

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Tuo pačiu ir el jungtį pasikeisk.

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-05-24, 13:34   #8
LinasP
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-01-13
Pranešimai: 57

LinasP is on a distinguished road



Standartinis

Ignas332 => ar susitvarkei problemą?

Kadangi šios temos lankomumas yra nemažas, manau yra ir tokių kurie taip pat susidūrė su panašia problema. Todėl jeigu susitvarkei problemą, tuomet būtų gerai, kad aprašytum kaip išsprendei tuomet šią temą-klausimą uždarytume, o kiti pakliuvę į šią temą rastų atsakymą.

Kodėl siūlau temą (-as) uždaryti (jeigu problema neišspręsta, diskutuojam toliau)?
Nes pastebėjau, kad daugumoje temų yra didelės diskusijos ir žinoma galų gale po diskusijų 86 puslapiuose žmogus randa sprendimą, bet kitas kuris ieško atsakymo turi perskaityti tuos 86 puslapius. Tačiau net ir perskaitęs visus 86 puslapius, dažniausiai galai nesueina ir toje pačioje temoje klausiama apie tą patį . Todėl siūlau sprendimą aprašyti redaguojant pirmą žinutę, kurioje būtų išdėstyta problema ir sprendimo būdas arba nuoroda į puslapį kuriame yra atsakymą (tarkime Solved! Atsakymas #5 komentare.)

p.s. sharing is caring

LinasP neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-05-24, 13:55   #9
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Taip surusiuota informacija jau turi buti apmokestinama.
Ir pasakyk kokia nauda man jaigu kazkas kazkur kazkiek valandu greiciau suras? Kiek savo kailiu ismoktu pamoku patsai pasidalinai?

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-05-24, 14:38   #10
LinasP
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-01-13
Pranešimai: 57

LinasP is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Taip surusiuota informacija jau turi buti apmokestinama.
Ir pasakyk kokia nauda man jaigu kazkas kazkur kazkiek valandu greiciau suras? Kiek savo kailiu ismoktu pamoku patsai pasidalinai?
Ne viskas yra matuojama pinigais, kaip suprantu forumas tam ir skirtas - diskutuoti, klausti, dalintis turima info. Jau ir pats ką tik atrašei, vadinasi savo laiką įvertinai ir už tai neprašysi pinigų, tiesa?

Jeigu pačiam nėra jokios naudos net ir tokios kaip už tavo atsakymą Tau padėkoja, tuomet tiesiog nerašyk , kam čia reikalingos diskusijos kurios neduoda jokios pridėtinės vertės

Esu atviras, ir informacija dalinuosi, man tai tikrai negaila. Esu ne nedaug parašęs, nes esu čia tik kelis mėnesius, tačiau temose kur dalyvauju pateikiau pilną informaciją. Aš turiu darbą, kuris yra apmokamas, tačiau aš nesiekiu užsidirbti iš tos informacijos kuria dalinuosi su kitais, manau esant reikalui kiti man taip pat pagelbės vienokiu ar kitokiu klausimu.

Jeigu turi klausimų, drąsiai rašyk pm, nebūtina savo nepasitenkinimų rašyti čia .

LinasP neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.