Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Old 2013-07-10, 23:22   #21
waidosas
 
waidosas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 150

waidosas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
na tą 50 000 km aš kaip pavyzdį paėmiau pagal savo metinį kilometražą
Lietuvoje didzioji dauguma net noredama tiek nepravaziuoja nes paprasciausiai ant kuro tiek neuzdirba, kad pravaziuotu 50 000km

waidosas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-07-10, 23:23   #22
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė waidosas View Post
Lietuvoje didzioji dauguma net noredama tiek nepravaziuoja nes paprasciausiai ant kuro tiek neuzdirba, kad pravaziuotu 50 000km
tikiu, nes rytais gerdamas kavą degalinėje matau, kaip pilamas benzas už 10 ar 20 itų arba topas buvo kai buvo pilta dujų už 5 lt

o mano žmona net vien pagrinde po vietą į metus sugeba vidutiniškai 15 k km prasukt

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-07-10, 23:55   #23
TomasJ
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-11-06
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 47

TomasJ is on a distinguished road



Standartinis

Man teko Statoile dirbti, tai kokių tik juokingų situacijų aš neprisižiūrėjau. Ir į W212 pilamą dyzelį po 20lt, ir apynaujus BMW ar Audi, kurie kažkodėl antrą valandą nakties dujas pildavosi pastoviai

TomasJ neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-07-10, 23:58   #24
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Geda matyt, ne viena BMW 7er esu mates pilant po 20lt, o veliau dar is degalines iseina su desrainiu ir kolos daugiau negu uz dyzeli susimoka

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-07-11, 00:06   #25
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

tai gal ne jo automobilis? Uzpile kiek pravaziavo ir grazino masina savininkui visko gali but.
O kad nakti dujas pilasi nebutinai geda ant duju vaziuot, tesiog nakti patogu, eiliu nera

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-07-11, 00:08   #26
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Koks skirtumas uz kiek pile svarbu skolingas neliko

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-07-11, 00:15   #27
TomasJ
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-11-06
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 47

TomasJ is on a distinguished road



Standartinis

Gall kiek krypstam nuo temos, bet ta situacija su W212 tikrai keista. Pagyvenęs vyriškis, gal 43-48 metų, pasirodydavo penktadieniais maždaug apie 23h ir kiekvieną kartą su vis kita pastebimai daug jaunesnia dailiosios lyties atstove. Pildavo už 20lt ir dar braukdavo nuolaidų kortelę, ir skrupulingai pasiimdavo visą gražą. Taip kartojosi kokį mėnesį, poto dingo Markko, šeip jokio skirtumo, bet kai ten prasėdi po 190 valandų per mėnesį, tai poto pradedi pastebėt tuos pačius klientus, atmintinai atsimint ką valgo ir kiek kuro pilasi ar dar ką iš to nuobodulio

TomasJ neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-07-11, 00:21   #28
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė TomasJ View Post
Gall kiek krypstam nuo temos, bet ta situacija su W212 tikrai keista. Pagyvenęs vyriškis, gal 43-48 metų, pasirodydavo penktadieniais maždaug apie 23h ir kiekvieną kartą su vis kita pastebimai daug jaunesnia dailiosios lyties atstove. Pildavo už 20lt ir dar braukdavo nuolaidų kortelę, ir skrupulingai pasiimdavo visą gražą. Taip kartojosi kokį mėnesį, poto dingo Markko, šeip jokio skirtumo, bet kai ten prasėdi po 190 valandų per mėnesį, tai poto pradedi pastebėt tuos pačius klientus, atmintinai atsimint ką valgo ir kiek kuro pilasi ar dar ką iš to nuobodulio
Tikiu,asmeniskai man patinka statoilas nors ir brangiau,visada malonus pardavejai ir t.t

P.S Na tai jis gal nuomavo ta w212

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-07-11, 01:03   #29
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Tikiu,asmeniskai man patinka statoilas nors ir brangiau,visada malonus pardavejai ir t.t
man atvirksciai labiau patinka paciam uzsipilt ir ten pat sumoket, o ne eit dar kazhkur ir stovet eilej, taip tesiog greiciau del to jau daug metu esu pastovus EMSI klientas statoile visada arbata budavo skani, bet dabar matyt pasirase sutarti su lietuviska firma, kazhkokios ziauriai neskanios zoleliu arbatos lukoile irgi kazhkokios nelabai, arbatos pakeliai plastmasiniai, kuo pasekuoje ir arbata su plastmases aromatu
Sorry uz OT..
Del cinkavimo, tai lyg ir isaiskinom, rudyja tie W220 ir nera cinkuoti. Bet vis delto girdejau, kad facelift jau maziau rudyja, kiek tiesos nzn

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-07-11, 13:16   #30
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Is esmes nesutikciau, jog necinkuoja todel, kad bankrotuotu automobiliu pramone. Tiesiog viskas yra daroma desimciai metu, o toliau kaip Dievas duos. Labai mazai zmoniu, gal kiek daugiau Lietuvoj, keicia automobili vien del to, jog jis techniskai nebetvarkingas arba nebetinkamas eksploatuoti. Visoj Europoj yra principo reikalas, kiekvienas turi atitinkama suma kuria skiria automobiliui ir jam visai nesvarbu, kad tas automobilis kuri vairuoja esamuoju laiku, visiskai pilnai tenkina jo poreikius, techniskai tvarkingas ir gerai eksploatuojamas. Zmogui tiesiog moraliskai nusibosta, jis nori atsinaujinti. Kaip ir bet kuri kita daikta. Zinoma visada yra isimciu, ypatingai Lietuvoje, kai judama su automobiliu kol jis numirsta, bet Lietuva nera rodiklis. Mano manymu tiesiog yra apskaiciuotas tam tikras garantinio intervalas, kuri privalo kebulas atlaikyti, o toliau jau visiems vienodai saule sviecia... Tai konvejerine kompanija, milijardais isleidzianti automobilius. Tikiu, kad tokios kompanijos kaip Aston Martin, Bentley, Bugatti atsizvelgia i klientus ir po desimt, ir po dvidesimt ir po trisdesimt metu, ir daro automobilius-kurinius, o ne transporto priemones. O kad supuna 5metu mersas, nieko nuostabaus. Juk labai daug priklauso ir nuo kebulo prieziuros, klimato ar kt. aplinkybiu. Esu mates ir Audi cinkuotas supuvusias keliu metu senumo, ir BMW ir juo labiau Lexus. Vienas pazystamas parsivare keliu metu senumo Lexus is JAV ir lojo, kad visas supuves. Tai kur nebus supuves, kad prudo dugne prigules buvo kazkadaise Bet jis sutvarkys ji, parduos ledini, o naujas savininkas po metu kitu sakys, kad Lexus rudyja nors jo kaimyno toks pat nesurudijes

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.