Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2015-02-05, 21:38   #41
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

A5 ir keturduriu gana nemazai pagaminta

aware neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-05, 23:33   #42
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

nzn ka tuom norejai pasakyti, bet pasakei tik tiek,kad tavo puodyne tustesne uz ta cls'a
pries tai turetame cl500 navarotu daugiau nebuvo.. cia klima keturiu zonu, sildomos, saldomos sedynes, aparatura ne bose, bet skamba uz cl daug geriau(tuom nustebintas buvau), webasta, cd ceinzeris, 7g deze.. Na nelabai kas daugiau buna tuose cls'uose. TIesa, del airmatic, man didziulis pliusas kad NE airmatikas, o tusciagalvis pamatęs gali sakyti - vo nėra navarotu nes nėra airmatiko [/QUOTE]

Jei idomu kas dar būna CLSe, susirask mano tema nes rašyt ką turėjau daug užtruktu. Aplamai gražus Mersas su gražiu salonu, jei jis neuždrožtas ir prižiurėtas. Spalva man kažkaip sunku ivertint su tokiom foto. Lauksim geresnių fotkių.

P.S. Tu isitikinęs kad yra vebasta? Nes aš jos nematau.

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-06, 07:15   #43
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

su keyless ten lyg antenos duryse jiems nelaiko, čia bent iš W220/215 bugų girdėjęs, kaip pas CLS nežinau.

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-06, 08:04   #44
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
nzn ka tuom norejai pasakyti, bet pasakei tik tiek,kad tavo puodyne tustesne uz ta cls'a
pries tai turetame cl500 navarotu daugiau nebuvo.. cia klima keturiu zonu, sildomos, saldomos sedynes, aparatura ne bose, bet skamba uz cl daug geriau(tuom nustebintas buvau), webasta, cd ceinzeris, 7g deze.. Na nelabai kas daugiau buna tuose cls'uose. TIesa, del airmatic, man didziulis pliusas kad NE airmatikas, o tusciagalvis pamatęs gali sakyti - vo nėra navarotu nes nėra airmatiko
Jei idomu kas dar būna CLSe, susirask mano tema nes rašyt ką turėjau daug užtruktu. Aplamai gražus Mersas su gražiu salonu, jei jis neuždrožtas ir prižiurėtas. Spalva man kažkaip sunku ivertint su tokiom foto. Lauksim geresnių fotkių.

P.S. Tu isitikinęs kad yra vebasta? Nes aš jos nematau.[/QUOTE]

nieku gyvu nesakau kad pas mane jis pilnas ar kazkoks toks. Man komplektacija paskutinej vietoje kiekvienoje masinoje svarbu isore butu grazi, spalva, ir t.t.. Pas mane komplektacija yra vidutine, normali. Siaip pasigesciau tik keyless.
Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
su keyless ten lyg antenos duryse jiems nelaiko, čia bent iš W220/215 bugų girdėjęs, kaip pas CLS nežinau.
labai teisingai robis pastebejo, kad ant w220 jos absoliuciai gendantis mazgas, prie kurio pastoviai, tai tas, tai anas..

kai viska susitvarkai, pradeda blogai gaudyt kortele.. turi kisenej, vistiek turi istraukti i lauka ir pabraukyti palei panele.. ir ieskai galu gal antenos pavargo gal tas, gala anas... ne amzina dalyka keyless mersas sukure...

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
O tai tu man durnam pasakyk kuo cls'e keyless'as naglesnis uz CL'o? 1:1
ir rafi persekioja AMG lipdukas ant bagazines CL'as bent 500 buvo, o cia dyzelis
ne tik ant bagazines, bet ir ant sparnu. Man tai grazu, nebutinai apgaudineti save kad ten amg, tiesiog graziau. tsakant kabantis pailgeja pora comu..

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-06, 08:09   #45
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Nu tu man nepasakei vitiek. Jai sistema gerai veikia tai kuo ji pranasesne uz cl (keyless)

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-06, 08:12   #46
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Nu tu man nepasakei vitiek. Jai sistema gerai veikia tai kuo ji pranasesne uz cl (keyless)
tuom ir yra prastesne, kad yra ziauriainepatvari ir pastoviai kelainti rupescius. Antras dalykas, reikia tureti kortele didele, kuri yra nepatogi. ant cls viskas imontuota i rakta. Atsakiau? Ar dar nori pasikabinet prie nesamoniu?

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-06, 08:14   #47
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis Rafio CLS w219

Ne neatsakei. Bet nesvarbu. Daznai pats sau priestarauji, bet nesvarbu. Viskas gerai

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-06, 08:17   #48
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

CLS sistema ir turi bėda, pareina rankenėlės, neveikia atrakinimas be rakto, bei užrakinimas su mygtuku. Pas mane iš keturių tris rankenėlės teko keist, tiesa viena užteko patvarkyt. Bet šita liga pas juos yra.

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-06, 08:51   #49
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
CLS sistema ir turi bėda, pareina rankenėlės, neveikia atrakinimas be rakto, bei užrakinimas su mygtuku. Pas mane iš keturių tris rankenėlės teko keist, tiesa viena užteko patvarkyt. Bet šita liga pas juos yra.
vadinasi mersas toliau ties tuo nepazenge.. tikekimes ant w221 bus kazkas geriau.. na jei ne , tai bent w218

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-06, 09:15   #50
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
pries tai turetame cl500 navarotu daugiau nebuvo.. cia klima keturiu zonu, sildomos, saldomos sedynes, aparatura ne bose, bet skamba uz cl daug geriau(tuom nustebintas buvau), webasta, cd ceinzeris, 7g deze.. Na nelabai kas daugiau buna tuose cls'uose. TIesa, del airmatic, man didziulis pliusas kad NE airmatikas, o tusciagalvis pamatęs gali sakyti - vo nėra navarotu nes nėra airmatiko
Tai, kad CLS standarte Bose eina, o kaip opcija H/K Tas pats ir w211.

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.