Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Old 2011-06-24, 23:25   #51
Batonas
 
Batonas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-10
Pranešimai: 327

Batonas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė augi$ View Post
Pas mane irgi iskrauna akuma. rodo ant uzmiegancios masinos apie 2A. raudau kelis saugiklius is ju cd ceidzerio, skydelio apsvietino , veidrodelio pasildymo ir dar kazkosk juos isemi tai nukrenta iki 1A tai pasirodo dar kazkas valgo. tai jau uzsiknisau cia zaisti tai pirmadieni varau pas elektrikus i autosistema ten ziures.
jo, finalas aiskus,pas elektrikus

__________________
w220
Batonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-04-17, 13:36   #52
EdwinB
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-05-03
Gyvenamoji Vieta: Mazeikiai
Pranešimai: 389

EdwinB is on a distinguished road



Standartinis

Prikeliu sena tema, nes turiu pora klausimu, o kurti atskira tema neverta.

Zodziu idejau i mersa kita akuma. Pasitaike pigiai naudotas akumuliatorius. Patikrinus is 800 saltos sroves, buvo dar virs 500. Nu idejau ji, viskas gerai buvo. Masina uzsivede, viskas veike. Dabar savaite pastovejo, ateinu tai leisgyvis akumas. Pas mane prie pliuso yra daug laidu suvesta dar, ten mano manymu jie taksi sistemai. Tai vat klausimas iskilo ar gali buti taip, kad kazkas dar tebeveikia is taksi sistemos ir taip krauna akumuliatoriu? Dar vienas dalykas yra, tai kai atrakinu masina ir dureles atidarau pradeda kazkas uzti, bet ten comando ventiliatorius, nes is jo sklinda garsas. Be to nakti esu pastebejes duris atidarius uzsidega comando mygtuku apsvietimas, tai gal jis ir uzsidegineja kada nori? Nu cia aisku reiktu tinkrint su matuokliu ir ziuret saugiklius isiminejant, beet gal kas buvot susidure ir kazka bent pradziai pasakyt galetumet. Iskart ciu uz atsakymus.

EdwinB neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-04-17, 13:43   #53
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

su tais laidais labai paprasta issiaiskinti,atjungi juos nuo klemos ir su testeriu matuoji amperus tarp akumo klemos ir tu papildomu laidu,tada suzinosi ar jais dar kazkas maitinasi ir kiek tai valgo energijos

vytis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-04-17, 14:29   #54
EdwinB
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-05-03
Gyvenamoji Vieta: Mazeikiai
Pranešimai: 389

EdwinB is on a distinguished road



Standartinis

Va foto pridesiu. Visokiu cia laidu ziuriu pareina...

EdwinB neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.