Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C klasė » W202

Naujas pranešimas
Old 2011-01-11, 16:47   #11
juozas86
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-03-28
Pranešimai: 14

juozas86 is on a distinguished road



Standartinis

na va sian susitvarkiau ta nelemta spyna... skambinau tam Dimitrijui ir jis man atidare kainavo 100lt uztruko apie 15min. teko ieskot naujos spinos nes ji ir grybavo. kainos apie 100lt bet radau ir uz 80lt . dar siokia tokio info tas kas man pardave spyna uzsiimineja mersu taisymais pagrinde vaziuokle ,elektronika ir siek tiek varykliai(kapitlinio sake nedaro) turi diagnostika 50lt. kitos kainos sutartines. kaip supratau vien tik mersais uzsiima.dar sio bei to paklausiau maloniai paiskino parode gal visai ir nieko zmogelis... tai va nei as ji cia rekomenduoju nei ka, nes nieko jis man dar nedare negaliu realiai pagirt, tik gal kam reikes ... jis antakalni randas prie kareiviu kapiniu. dar dazymu uzsiima bet brangokai jis ima(uz mano w202 galini sparna paprase 500lt) pats pasake yra kas pigiau daro,jis labiau i naujas masinas orientuojasi dazymui.ai beje jis ir rakta spynai padare ir 30 litu paeme o pas Dimitriju (firma sos-atrakinimas ar kazkas panasaus ) prase 80 lt... tai tiek ziniu

juozas86 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-11, 21:36   #12
pawliunia
 
pawliunia's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-12-15
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,028

pawliunia is on a distinguished road



Standartinis

tai gerai jei gerai

pawliunia neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-10, 22:11   #13
Matroskinas9
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-10
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6

Matroskinas9 is on a distinguished road



Standartinis

Siandien ir pas mane "uzsalo" bagazines spyna. Gerai, kad spejau issiimti daiktus prie namu, o garaze jau nebeatsidare. Bandziau ir raktu rakinti, jis normaliai ilenda ir pasisuka i desine 90laipsniu, arba kaire ~45laipsnius, bet bagazine neatsidare. Durys ir bako dangtelis atsirakina/uzsirakina su gamykliniu imobilaizeriu arba signalizacijos pulteliu, bet ne bagazine. Bandziau naudoti bagazines atidarymo mygtuka salone, bet ji paspaudus neuzsidege jo lempute ir neatsirakino bagazine.
Jokiu saugikliu netikrinau ir klausimas ar verta.
Kam isviso reikalingas tas raktelis, jei avariniu atveju jo nepanaudosi pvz jei akumas nuseda (kitoj temoj skaiciau) arba mano atveju?


Paskutinį kartą redagavo Matroskinas9; 2011-07-11 18:28 val.
Matroskinas9 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.