Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-03-25, 22:17   #15461
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Kas ištrinta nematoma lieka tik jums. Žodžio forumas sąvoką aš žinau. Man ne nuomonės turėjimas ar reiškimas kliūna. Man nepatinka ta įžeidinėjimu lavina, kuri pasipila paskui. Nieko mes nedrąskom, kitu atveju aš jau čia su puse forumo būčiau išsidrąskęs.
O visus ginčų sprendimus, konfliktų ištakas ir t.t. nukelsiu savaitgaliui. Iki tol linkiu laikytis Leopoldo politikos

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-25, 22:32   #15462
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

w168 ne ypac nulaizytas iseina uz 7k lt, beje tikrai moteriska masina, tik kazkodel kiek matau Vilniuje, tai tik vyrai vazineja. 100km/6L mieste dyzelio cia ziema su bloga OSM ir vairuotoja mergina su 2 metu stazu.
Kas del 206 peugeot, tai kad nesikratytu reikia pakaba susitvarkyti ne vien pries tech apziura, kad tik praeitu bus nieko baisaus ir 150km/h ir daugiau.
w124 panai su silpnais vairavimo igudziais netinka tik ziema, visa kita skonio ir gyvenimo budo reikalas

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-26, 07:02   #15463
Krizoks
 
Krizoks's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-09-28
Pranešimai: 997

Krizoks is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mercedes.Benz View Post
Nu kas iš tų įspėjimų jomajo? Koks įdomumas čia išvis bendrauti, kai visi turi mąstyti vienodai kaip sovietiniais laikais?

!

Tai ko tu čia dar sėdi, jei nėra įdomumo gali mynt į savo BMWKLUBA


Paskutinį kartą redagavo Krizoks; 2013-03-26 07:48 val.
Krizoks neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-26, 08:14   #15464
brasil181
 
brasil181's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-19
Gyvenamoji Vieta: Naujoji Akmene
Pranešimai: 990

brasil181 is on a distinguished road



Standartinis

Cia ne MB klubas ,o mazu vaiku klubas

brasil181 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-26, 08:21   #15465
egise
 
egise's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-10-06
Pranešimai: 4,038

egise is on a distinguished road



Standartinis

Reikejo ji isbanint jau senai ir butu ramu. Kam tokius cia laikyt?

__________________
Ex W210 2.2D
Ex W210 3.0D
Ex W203FL 2.2cdi
Ex W210FL 3.2cdi
Ex W220FL
?
egise neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-26, 08:49   #15466
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

O cia jis is bmw?

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-26, 08:52   #15467
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

chebra baikit nolaifint su tuo forumu. siūlyčiau geriau gyvai susitikt ir bendraut, o ne čia rietis pastoviai, del menkniekių ;]

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-26, 09:13   #15468
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mercedes.Benz View Post
Ką beparašyčiau, tai visi sulekia kaip vanagai ir pradeda kapoti kaip vyšnių medį. Ar man reikia rašyti tai, ką galvoja kiti?
Ne, nereikia rašyti to pačio ką galvoja kiti. Bet kaip jau rašiau anksčiau:
---------------
Citata:
Pradžioje rašė Mercedes.Benz
"B... pasakai žmonėms kokia realybė yra visame normaliame pasaulyje, tai užsipuola kaip maitvanagių gauja."

Va šitas tavo komentaras ir pasako viską apie tave, viskas ką aš jau anksčiau pastebėjau. Ne apie nuomonės išsakymą eina kalba, bet tai kad tu žinai ir taip yra. O kitus kvailiais laikai.
Nusišneki vos ne kiekviename poste ir tikriausiai pačiam dar niolika. Neturiu aš Tau ką daugiau pasakyt, todėl prašau neatsakinėt į mano komentarą.
Pagarbiai, sėkmės.
---------------

Už tai susilauki kritikos, nes tau atrodo kad tu viską žinai. Ir tai nėra paprastas nuomonės išsakymas ar diskusija. Tu iki nukritimo įrodinėji kad tu esi teisus ir mes, visi kiti, nieko nesuprantam, nors pats nichrina nesupranti apie ką mes kalbam. Čia kaip kitas jaunuolis sakė - "aš nesuprantu apie mašinas todėl dažniausiai patyliu". Reikėtų tau imti iš jo pavyzdį. Galima nesuprast, galima klaust, ir atsakys, padės, paaiškins.
Pagalvok vieną dalyką - jeigu vienas tau sako kad tu nusišneki, tai teisus arba tu, arba jis. Bet kai visi aplinkiniai tau sako kad tu nusišneki tai jau gal ne visuose problema bet tavyje? Susimastyk.
Tavo postai pilni nesamonių, ne tavo nuomonės ar kažkokio teiginio, bet paprasčiausiai nesamonių, kliedesių, nusišnekėjimų, kažkokių tai *CENZURA**CENZURA* chren žino iš kur išvestų teorijų ar dar kažkokio šūdo. Pastoviai darai logines klaidas, nesupranti apie ką tau žmonės atsako, dediesi esantis žinovas vos ne kiekvienoje srityje, palyginimai tavo pasirodo ne vietoje ir ne laiku ir ne į temą, prigautas vistiek bandai vartytis ir neturi savigarbos pripažint kad kažko nežinai ir nesupranti.
Toki yra tavo komentarai, kokia 90% jų. Ir tau nesuprast kad mes ne atakuojam tave, bet bandom paaiškint kad mes ir tu kalbam net ne apie tuos pačius dalykus. O to nesuprasdamas pradedi dar labiau laikytis įsikabinęs savo komentaro ir aiškint mums kad mes nieko nesuprantam, nors iš tikrųjų pats nesupranti kad ne į temą kalbi.
Reikšk tu savo nuomonę, bet daryk tu tai normaliai ir niekas prie taves nesikabins, o dar pliusą uždės.

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-26, 09:19   #15469
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Spaudžiu LIKE, Darvienas nors vistiek manau, kad jis nesurpas.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-26, 09:26   #15470
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

mjooo, merginai 124 sena triperi mersa

ot tupu zmoniu yra lietuvoj...

http://auto.plius.lt/skelbimai/fiat-...s-2758242.html

http://auto.plius.lt/skelbimai/alfa-...s-2708946.html

cia ne konkreciai apie tuos modelius, bet kad yra nauju, patikimu, nedaug pravaziavusiu, sio amziaus masinu, uz tokia kaina

Tai panelei savo nupirk dar 5 nokia, kuri patikima ir ilgai laiko, ir klumpes kurios patvarios ir gerai nesiojasi

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.