Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-06-12, 20:46   #17461
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Visai kitas modelis, kam jus siulot C ir E. Gal dar ir S iseitu w220
B klase isejusi is w168 long. Jos nei su C nei su E per niekur neina lygint
Modelis sakyciau labai pasisekes vien atkreipus demesi i tai jog iki siol dar nera nei vienos temos apie gedimus.
Kas liecia meistrus tai speju reikes ieskoti normaliu meistru, o ne atbukusiu nuo visokiu 25m vw ir nemokanciu skaityti


Paskutinį kartą redagavo Hunter; 2013-06-12 20:52 val.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-06-12, 20:55   #17462
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

203 man jau atgyvenes modelis, 204 neiperku. 211 jau turejom....

esu kelis apziurejas ir pravaziaves, man visai patiko. Beto maniskei tas modelis labai patinka. Ikalbejau ant savo galvos.

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-06-12, 20:59   #17463
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Siaip jeigu turi mazu vaiku tai turetu buti labai praktiska, tuo labiau transformavimo galimybes labai geros, kaip ir senosiose A klasese.
Nedaug teko B klase apziurinet, bet kiek pamenu ten jau gale svirtine pakaba, tai turetu buti pakankamai komfortiska. Nebent ji bus naudojama tolimesnems kelionems, o ne po miesta, tai tada netinka.

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-06-12, 21:10   #17464
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Visai kitas modelis, kam jus siulot C ir E. Gal dar ir S iseitu w220
B klase isejusi is w168 long. Jos nei su C nei su E per niekur neina lygint
Modelis sakyciau labai pasisekes vien atkreipus demesi i tai jog iki siol dar nera nei vienos temos apie gedimus.
Kas liecia meistrus tai speju reikes ieskoti normaliu meistru, o ne atbukusiu nuo visokiu 25m vw ir nemokanciu skaityti
Nera temu, nes nera savininku mano uosviene buvo uzsisvaigus ant B klases. perekupas net jai is Vokietijos nemokamai i kiema atveze ir leido naudotis kelias savaites pries pirkima, bet as ja atkalbejau nuo jos ir iskeliavo ji pas kita seimininka. Nupirkom jai E klase, tai ji man dabar dekoja, kad ja laiku atkalbejau

Aisku, automobilis geras, erdvus (manau, kad uz E klase erdvesnis), bet komforto nera joje tokio kaip toj pacioj C ar E klasej.

Aisku cia tik mano nuomone bet tiesiog manau, kad sis auto per daug kainuoja. Jei ji butu pigesne - butu puikus pasirinkimas.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-06-12, 21:15   #17465
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Siaip jeigu turi mazu vaiku tai turetu buti labai praktiska, tuo labiau transformavimo galimybes labai geros, kaip ir senosiose A klasese.
Nedaug teko B klase apziurinet, bet kiek pamenu ten jau gale svirtine pakaba, tai turetu buti pakankamai komfortiska. Nebent ji bus naudojama tolimesnems kelionems, o ne po miesta, tai tada netinka.
Tik po miesta, kaip minejau masina brangiajai. Jai iki darbo, iki parduotuves, ant kapu motina nuvezt ir tiek kiek reikia moteriai. O cia kapsuke perdaug ner kur ir vaziuot, tolimiausias atstumas turbut 5km. Kur toliau vaziuot yra maniskis, su juo i keliones vienas malonumas.

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-06-12, 21:24   #17466
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Nera temu, nes nera savininku mano uosviene buvo uzsisvaigus ant B klases. perekupas net jai is Vokietijos nemokamai i kiema atveze ir leido naudotis kelias savaites pries pirkima, bet as ja atkalbejau nuo jos ir iskeliavo ji pas kita seimininka. Nupirkom jai E klase, tai ji man dabar dekoja, kad ja laiku atkalbejau

Aisku, automobilis geras, erdvus (manau, kad uz E klase erdvesnis), bet komforto nera joje tokio kaip toj pacioj C ar E klasej.

Aisku cia tik mano nuomone bet tiesiog manau, kad sis auto per daug kainuoja. Jei ji butu pigesne - butu puikus pasirinkimas.
Kiekviena preke turi savo kaina,kuria nustato rinka. Suprantu kad yra analogu daug geresniu metais ir galbut isvaizda, bet as itikejas i MB ir nieko man nepadarysi. Itikejas ne be pagrindo, o is patirties. Ziurejom ir kelis variantus ale BMW3 ar audi A3, bet man nepadare labai didesnio ispudzio nei B klase. Todel lieku prie sio pasirinkimo. Beto kaip minejau maniskei jis labai patinka...

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-06-12, 21:25   #17467
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Tuomet sakyciau geras variantas, jeigu kazka didesnio reikes atsivezt tai vesi su B.
Analogiska situacija dabar pas mane, nes yra S w220 ir A w168, jeigu reikia atsivezt spintele ar skalbimo masina kokia tai vezam su A klase, nes telpa labai daug.
Komforto nereikia tiketis, cia ne tam skirta masina, cia miesto kibiras, be to ja reikia lyginti ne su E klase, o su Opel zafira ir panasiom.
Jeigu E klase tinka labiau tai reikia ja ir imti

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-06-12, 21:35   #17468
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Tuomet sakyciau geras variantas, jeigu kazka didesnio reikes atsivezt tai vesi su B.
Analogiska situacija dabar pas mane, nes yra S w220 ir A w168, jeigu reikia atsivezt spintele ar skalbimo masina kokia tai vezam su A klase, nes telpa labai daug.
Komforto nereikia tiketis, cia ne tam skirta masina, cia miesto kibiras, be to ja reikia lyginti ne su E klase, o su Opel zafira ir panasiom.
Jeigu E klase tinka labiau tai reikia ja ir imti
As ir manau kad tai geras pasirinkimas antrai auto, ekonomiskas, isviazdus ir smagiai vaziujantis auto (teisingai lyginant su konkurentais tos pacios klases)

Pervezimui man jo nereikia, tam turiu maza busa, labai dideli busa, ir 7t sunkvezimi. ir dar viena busa dar ir jum galiu jei reik kanors pervezt

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-06-12, 21:43   #17469
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Jei patinka pirk...paziurek is kitos puses na ar butu malonu tau vazineti su masina kuria tau nekelia emociju,nepatinka...

Mano zmonai patinka peugeot marke,modeliai neidealus su savo kaprizais bet negaliu ir nenoriu versti zmogui kitos markes nors pries tai daug laiko ikalbinejau ties mercedeso.

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-06-12, 21:43   #17470
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Turiu ir as busa, bet kam specialiai vaziuot buso, tai nulenkei sedynes ir viskas telpa

Hunter neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.