Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-03-24, 09:14   #71
AurimasM
 
AurimasM's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-10
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 68

AurimasM is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė E-Coupe View Post
Mano pirmasis buves mersiukas baisu kaip jis sudirbtas siandienai, nelabai i masina panasu
Del idomumo ikelsiu nuotrauku koks jis buvo kai nusipirkau, paskui kaip biski ji atnaujinau..
Pirmos dvi nuotraukos tai tos kurios stovejo autopliuse skelbime, kitos jau kai truputi ji atnaujinau.. Beja, as ja buvau visa perdazes, nes pirmine melyna spalva buvo jau ganetinai pablukusi
Tikriausia jau daug metuku atgal, kai tu si mersiuka turejai. graziai tada atrode. Deja kai jau jis pas mene pateko jau buvo visas pakeistas. Kad buves dazytas, tai matosi, kad buvo padaryta tai kokybiskai, tik dabar vietomis rudeles atsiranda. Beje zinau kad pries man ji isigyjant jis buvo patekes i gan rimta autoivyki, buvo suvarytas keleivio sonas. dar kai ji isigijau, jame daug salono plasmasikiu truko, kilmines dangos detaliu, neveike liukas ir dar daug visokiu smulkmenu. Dabar jis gerose rankose, viskas sutvarkyta ir veikia, tik keleto plasmasikiu vis dar truksta.Gal ir daryciau atvertima atgal, po tu, nemano pakeitimu, bet sunku siais laikais, nera LT orginalioms lempoms O nikeliai tai jauciu buvo suklijuoti tam kad lempos baisiai neissiskirtu is bendro masinos vaizdo. O jei istikruju, tai gyvai jis netaip baisiai atrodo kaip jus manot...

AurimasM neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-24, 13:20   #72
E-Coupe
 
E-Coupe's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-12
Pranešimai: 201

E-Coupe is on a distinguished road



Standartinis

Na taip, as ji nusipirkau berods 2005 pradzioj, pardaviau 2007, as ji toki pakeista buvau mates vel autoplius skelbimuose vos keliems menesiams praejus po pardavimo Jeigu nepaslaptis kiek besumokejai tu uz ji dabar jeigu as 3 metus atgal uz nepilnai 6000lt pardaviau?

__________________


1987 W124 CE 230
1994 W124 E 200
2000 W208 CLK 200K
2008 W219 CLS 320CDI
E-Coupe neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-24, 15:18   #73
AurimasM
 
AurimasM's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-10
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 68

AurimasM is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė E-Coupe View Post
Na taip, as ji nusipirkau berods 2005 pradzioj, pardaviau 2007, as ji toki pakeista buvau mates vel autoplius skelbimuose vos keliems menesiams praejus po pardavimo Jeigu nepaslaptis kiek besumokejai tu uz ji dabar jeigu as 3 metus atgal uz nepilnai 6000lt pardaviau?
tai kad pas mane jis jau du su puse metu, as ir uz ji tiek pat panasiai LT atidaviau. Tai taip iseina kad tarp musu dar buvo koks vienas ar du sio mersiuko savininkai. Ir per tuos puse metu spejo jie ir isvaizda pakeist ir sudauzyt ir parduot pora kartu, nes as ji is tokio perekupo nupirkau

O beje kai jis pas tave buvo, tai viskas jame veike?


Paskutinį kartą redagavo AurimasM; 2010-03-24 16:10 val.
AurimasM neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-24, 17:04   #74
E-Coupe
 
E-Coupe's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-12
Pranešimai: 201

E-Coupe is on a distinguished road



Standartinis

As tai pardaviau kazkokiam siauliskiui perekupas irgi buvo berods, jis jau pirkdamas atsimenu pasakojo man kaip jis ja "tobulins" ir parduos brangiau va tau ir rezultatas, as maniau jog tu ji nusipirkai pries kelis menesius.. Kai as ji turejau mazdaug viskas veike, buvo gal pora smulkmenu, bet nepamenu kas konkreciai

__________________


1987 W124 CE 230
1994 W124 E 200
2000 W208 CLK 200K
2008 W219 CLS 320CDI
E-Coupe neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-06-22, 20:13   #75
AurimasM
 
AurimasM's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-10
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 68

AurimasM is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki, nutariau truputi atgaivinti savo tema. senai cia ka berasiau. Tai va, mersiukas pilnai gyvas, pries menesiuka praeitas TA. Toj kontoroj nerado prie ko prikibt tai dar pora meteliu leksiu drasiai Pridedu kelias sviezias foto:






AurimasM neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-06-22, 20:21   #76
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Dropo reikia

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-06-22, 20:34   #77
AurimasM
 
AurimasM's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-10
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 68

AurimasM is on a distinguished road



Standartinis

Kazkada senai forume buvau skaites kaip kazkas norejo i automobili isideti posukiu navarota, kur prilietus posukiu rankenele, jie sumirksi tris kartus. Pamaniau visai neblogas navarotas tinginiams, kuris ypac gelbsti lenkiant ar persirikiuojant. tai va ziema pradejau gaminti ta reikala, nera jis toks paprastas kad uztektu paprastos relikes, tai po daug domejimosi, interneto narsymo ir daugybes laisvalaikio valandu pagaminau prototipa, nelabai man jis veike, tai nusprendziau ji perdaryti ir kazkas pavyko. pacio projekto konstravimo foto neturiu, bet stai galinis rezultatas pries ji imontuojant i mersiuka:



Susiradau donora w124 is kurio issikirpau fiskes nuo posukiu rankeneles:



Gavosi toks PLUG&PLAY navarotas, kai reikia tik sumaustyti fiskutes nusiemus apdaila po vairu ir pajungti maitinima nuo degimo laido. Taigi viska sumontavus vaizdelis toks:



Ir ant galo trumpas demo video

http://www.youtube.com/watch?v=7Lrbg...oiLrjPwTO9Qq79

AurimasM neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-06-22, 20:36   #78
AurimasM
 
AurimasM's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-10
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 68

AurimasM is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Dropo reikia
Galo dropas numatomas artimiausiu metu

AurimasM neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-06-22, 20:39   #79
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Gaila is telsiu esi, pabendrautume elektronikos kurimo temomis

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-06-22, 20:41   #80
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

samagono ismyslas buvo tie posukiai, bet man irgi ziauriai patinka kai su cadziu pavazineju. dabar pasakok kolega uz kiek padarysi klonus

Tomskis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.