Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C Klasė (W202, W203, W204, W205)

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-07-03, 12:03   #1
fuktfukt
 
fuktfukt's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-04
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 145

fuktfukt is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę fuktfukt per Skype™


Standartinis w203 rankinio problema

Sveiki.paskutiniu metu pradejo lyst problemos mano w203 2002m. Nuspaudus rankini viskas ok, atleidus, pypsi indikatorius kad rankinis uztrauktas.Laikant rankinio rankenele, o su ranka pedala patraukus dingsta.Rankinio kalades naujos. Troseliai itempti gerai, bet va man trosas kur prie pedalo yra labai jau laisvas toks vaizdas kad issitampes. Na metalas juk nesitempia. Kame gali but reples???Dekui

fuktfukt neprisijungęs  
Old 2014-07-03, 12:06   #2
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė fuktfukt View Post
Sveiki.paskutiniu metu pradejo lyst problemos mano w203 2002m. Nuspaudus rankini viskas ok, atleidus, pypsi indikatorius kad rankinis uztrauktas.Laikant rankinio rankenele, o su ranka pedala patraukus dingsta.Rankinio kalades naujos. Troseliai itempti gerai, bet va man trosas kur prie pedalo yra labai jau laisvas toks vaizdas kad issitampes. Na metalas juk nesitempia. Kame gali but reples???Dekui
tenais pasitempia tas stosiukas kur atleidžia pedalą. pasižiūrėk ten kurioj vietoj. pas mane buvo ta pati problema, tai pasitempiau aš jį.

alteroja neprisijungęs  
Old 2014-07-03, 12:26   #3
fuktfukt
 
fuktfukt's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-04
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 145

fuktfukt is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę fuktfukt per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
tenais pasitempia tas stosiukas kur atleidžia pedalą. pasižiūrėk ten kurioj vietoj. pas mane buvo ta pati problema, tai pasitempiau aš jį.
Nelabai galejau iki galo nuimt apsauga kur pokojom nes nezinau kaip kompo fiske ismaut-lauzyt nenorejau...Gal chemute kur nors turejai pagal kuria darei???

fuktfukt neprisijungęs  
Old 2014-07-03, 12:33   #4
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė fuktfukt View Post
Nelabai galejau iki galo nuimt apsauga kur pokojom nes nezinau kaip kompo fiske ismaut-lauzyt nenorejau...Gal chemute kur nors turejai pagal kuria darei???
žinok aš jau nepamenu. praktiškai lygiai prieš metus aš ten krapščiausi. pamatyčiau gyvai tai prisiminčiau. nežiūrėjau į jokias schemas, o tiesiog žiūrėjau prie vietos kaip ten tas trosiukas nuo pedalo iki rankenėlės eina.

alteroja neprisijungęs  
Old 2014-07-03, 12:37   #5
fuktfukt
 
fuktfukt's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-04
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 145

fuktfukt is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę fuktfukt per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
žinok aš jau nepamenu. praktiškai lygiai prieš metus aš ten krapščiausi. pamatyčiau gyvai tai prisiminčiau. nežiūrėjau į jokias schemas, o tiesiog žiūrėjau prie vietos kaip ten tas trosiukas nuo pedalo iki rankenėlės eina.
As sita supratau bet man pedalas iki galo negrizta, tai pedalo trosa manau tempti reikia, o su rankenele atrodo viskas gerai, nors gal as ir klystu...

fuktfukt neprisijungęs  
Old 2014-07-03, 12:39   #6
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė fuktfukt View Post
As sita supratau bet man pedalas iki galo negrizta, tai pedalo trosa manau tempti reikia, o su rankenele atrodo viskas gerai, nors gal as ir klystu...
tai sakau žiūrėk tu sujungimą kartu tarp pedalo ir rankenėlės. žodžiu, jei kaune būtum tai patvarkyčiau. nieko ten sudėtingo

alteroja neprisijungęs  
Old 2014-07-03, 15:04   #7
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Buvo man taspats ir net kelis kartus, tai sitoj situacijoj tau reiks keltuvo ar duobes, ir wd40, kadangi uzpuna rankinio trosu isisakojimas, i kuri ieina pagrindinis trosas, o iseina du mazesni troseliai, tai pakelus masina supurski ji WD40 ir pramankstini, turi padet kokiem pusei metu, aisku jai netingi gali nuiminet kardana(kadangi kitaip neprieisi) ir pasidaryt viska tvarkingai...

aware neprisijungęs  
Old 2014-07-03, 15:22   #8
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aware View Post
Buvo man taspats ir net kelis kartus, tai sitoj situacijoj tau reiks keltuvo ar duobes, ir wd40, kadangi uzpuna rankinio trosu isisakojimas, i kuri ieina pagrindinis trosas, o iseina du mazesni troseliai, tai pakelus masina supurski ji WD40 ir pramankstini, turi padet kokiem pusei metu, aisku jai netingi gali nuiminet kardana(kadangi kitaip neprieisi) ir pasidaryt viska tvarkingai...
pas universalą tai galinę sėdynę pasikeli, atsisuki skardelę ir visas tas mechanizmas su išsišakojimu kaip ant delno.

alteroja neprisijungęs  
Old 2014-07-03, 17:01   #9
Boss
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-04-17
Pranešimai: 35

Boss is on a distinguished road



Standartinis

Na tik jokiu budu neardik kokiu kardanu ar ko ten.
Labai lengvai atsisuka galine sedime, nuimi paminkstinima ir po juo bus metaline lentele kuri atsisuka 3 eis varstais ir viskas.

Boss neprisijungęs  
Old 2014-07-03, 18:54   #10
fuktfukt
 
fuktfukt's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-04
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 145

fuktfukt is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę fuktfukt per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Boss View Post
Na tik jokiu budu neardik kokiu kardanu ar ko ten.
Labai lengvai atsisuka galine sedime, nuimi paminkstinima ir po juo bus metaline lentele kuri atsisuka 3 eis varstais ir viskas.
Zinau viska. Vienas 13mm ir du varzteliai 8 mm. padaryta po kaladeliu keitimo, troseliai geri, po sedyne trosu trikampis jau seniai supurkstas variniu antikoroziniu tepaliuku, ne ten beda, beda kur i rankinio pedala trosas ateina jis laisvas.Bandysiu ieskot kad kaskaip pasitemt.

fuktfukt neprisijungęs  


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.