Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2018-07-05, 16:33   #57211
brasil181
 
brasil181's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-19
Gyvenamoji Vieta: Naujoji Akmene
Pranešimai: 990

brasil181 is on a distinguished road



Standartinis

Oho negalvojau kad tokie skirtumai

brasil181 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 16:44   #57212
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,150

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė brasil181 View Post
Oho negalvojau kad tokie skirtumai
kazkas facebooke pradavinejo plika 3,2 varikli uz 70e.... gaila neatkasiu kas ten toks pardavinejo...

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 16:58   #57213
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

su tom amerikom run and drive ir kad grįžus ne taip buvo, pats kaltas, kad lėlę nusipirkai. Reikia tikrintis, viena kai pardavinėja draudimas (pvz. IAAI 99proc. draudimo pardavinėjiami automobiliai), kita kai pardavinėja vietinis rafinuotas perikupas (coparte tokių auto 95proc. kokie) su atlankstytom skardom, sudėtom dalim, kad atrodytų mažiau mušta.

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 17:35   #57214
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,287

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
su tom amerikom run and drive ir kad grįžus ne taip buvo, pats kaltas, kad lėlę nusipirkai. Reikia tikrintis, viena kai pardavinėja draudimas (pvz. IAAI 99proc. draudimo pardavinėjiami automobiliai), kita kai pardavinėja vietinis rafinuotas perikupas (coparte tokių auto 95proc. kokie) su atlankstytom skardom, sudėtom dalim, kad atrodytų mažiau mušta.
O kas daugiau gali but kaltas? Aišku pats. Iš manęs koki kirgizai internetu pirktu,gal ir aš su pabirusia dėžė rašyčiau run and drive.
Nežinau kaip kitur,bet čia kur aš perku,pries pakliudamas i aukciona automobilis yra testuojamas,tai nėra katė maise.
Attached Images
File Type: png Screenshot_20180705-145450.png (147.2 KB, 78 views)

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 18:03   #57215
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
O kas daugiau gali but kaltas? Aišku pats. Iš manęs koki kirgizai internetu pirktu,gal ir aš su pabirusia dėžė rašyčiau run and drive.
Nežinau kaip kitur,bet čia kur aš perku,pries pakliudamas i aukciona automobilis yra testuojamas,tai nėra katė maise.
na ten tas lapas tai konkrečiai "nieko konkretaus"

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 18:55   #57216
Matuzas
 
Matuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-03
Pranešimai: 425

Matuzas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Matuzas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Garbanius View Post
Na tai, kas bijo rizikos perkant seną trantą, ką veikia senų MB forume?

By the way, ne ex forumiecio, ex MB

http://www.autobilis.lt/advert/29538...-1990-benzinas
Maniškis buvęs, žiauru

Matuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 19:19   #57217
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
O kas daugiau gali but kaltas? Aišku pats. Iš manęs koki kirgizai internetu pirktu,gal ir aš su pabirusia dėžė rašyčiau run and drive.
Nežinau kaip kitur,bet čia kur aš perku,pries pakliudamas i aukciona automobilis yra testuojamas,tai nėra katė maise.
na jo čia tai pratestuotas ties kiekvienu punktu "nieko konkretaus nerasta"

jamant mušta su rida iki 50k km(o kitokiu ir neapsimoka vežt) niekada nebusiapgautas,na nebent dėl daužimo, atseit surinktom skardom.

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
na per pusdieni pakeistm su salyga ,kad visus irankius turetum,turetum nušlifuota ir perrinkta galva su reiberiuotais ir pritrintais vožtuvu lizdais, tarpines visas ir dar kad visi varžta atsisuktu.... kaina visko -darbas +medžiagos apie600. Jei paprasšiausiai nukelt galva ir pakeist tarpine ir tai už 100 nelabai kas darys,juolabiau ,garantija tik iki tol kol varikli užkursi
o ko ta galva slifuot? ar tipo jei tarpine kiaura, tai butinai galva bus kreiva,sleiva?
Kiek esu remontavęs, max 20proc mašinų buvę su kreivom galvom(tikrini kai nukeli pas specus)

Nežinau aš tų įkainių aišku tikslių, bet pvz dežę nukelinėja ir sankabą(smagratį) keičia man už 80eu, jei su traversu apie 100eu. smagratis pats restauruotas su garantija 190eu.
Turbina va dabar užsiprašė 100eu nuimt/pastatyt, bet čia svetimas meistras, tai pasakiau kad tikrai daug(wv passat 2,0tdi 103kw).
Mersui purkštuką ištraukt/įkišt, jei dangtelio nereik nuimtet tai 15eu ima. ir pan kainos.

O dabar nesenai 3,0d 160kw velenas suluzes buvo, tai išėmė motorą pilnai, pakeitę veleną(kainavo berods 60e devetas) tai už motoro išėmimą+velno pakeitimą, ir šiaip visą išardymą, nes nežinojom kas per bėda)nesivedė) paėmė 350eu. Tai už ką ten už tarpinę 600e molkėt?

__________________
Paskolos geriausiomis sąlygomis įkeičiant automobilį.

Paskutinį kartą redagavo Darius; 2018-07-07 11:47 val.
rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 19:41   #57218
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
o ko ta galva slifuot? ar tipo jei tarpine kiaura, tai butinai galva bus kreiva,sleiva?
Kiek esu remontavęs, max 20proc mašinų buvę su kreivom galvom(tikrini kai nukeli pas specus)

Nežinau aš tų įkainių aišku tikslių, bet pvz dežę nukelinėja ir sankabą(smagratį) keičia man už 80eu, jei su traversu apie 100eu. smagratis pats restauruotas su garantija 190eu.
Turbina va dabar užsiprašė 100eu nuimt/pastatyt, bet čia svetimas meistras, tai pasakiau kad tikrai daug(wv passat 2,0tdi 103kw).
Mersui purkštuką ištraukt/įkišt, jei dangtelio nereik nuimtet tai 15eu ima. ir pan kainos.

O dabar nesenai 3,0d 160kw velenas suluzes buvo, tai išėmė motorą pilnai, pakeitę veleną(kainavo berods 60e devetas) tai už motoro išėmimą+velno pakeitimą, ir šiaip visą išardymą, nes nežinojom kas per bėda)nesivedė) paėmė 350eu. Tai už ką ten už tarpinę 600e molkėt?
na tada tokie ten ir specai pas tave,...suprantu kad galima pigoiau ieškot,bet kad kažkas už dyka dirbtu.... meistras su keltuvu ir irankiais jei per diena 200neuždirba tai jau pasityčiojimas,nes jam ir irankius reikia atnaujint ir darbo vieta išlaikyt ir dar kažkokius mokesčius sumoket,o galva šlifuot praktiškai kiekvienp nukelimo metu reikia ,nes kodel gi ta tarpine pradega ? čia pamastymui...
pvzV6 variklio keitimas ,perdedant visa periferija,bent pas mus nuo 800 prasidedair i viršu...

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-05, 19:57   #57219
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,287

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
na jo čia tai pratestuotas ties kiekvienu punktu "nieko konkretaus nerasta"

jamant mušta su rida iki 50k km(o kitokiu ir neapsimoka vežt) niekada nebusiapgautas,na nebent dėl daužimo, atseit surinktom skardom.
nu jus nepirke zinot geriau,nei as po 3vnt per savaite-ties cia ir baikim.
koki 211-ta amerikoj eina nupirkt,kad auto+transportas+muitas+taisymas=6k?
as suprantu,kad perkant 2-3 metu senumo geriau imt is jav,bet 12metu senumo 211-ta?
bet kiek suprantu,kad ir kaip ten super pirkt,su senais trantais is europos vazinejat.......

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-07-06, 23:14   #57220
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

received_1699670390069837
what is alcl3


Siandiena apziuretas, neblogas bet... Keleta kebulo detaliu dazymui, keleta salono detaliu keitimui, gan didele vibracija salone..gal variklio pagalves..diskai dazymui.. Padangos irgi lauk..


Paskutinį kartą redagavo Markko; 2018-07-07 00:18 val.
Markko neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.