Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W140

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-07-15, 23:33   #21
aivaras
 
aivaras's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-26
Gyvenamoji Vieta: marijampole , bet siuo metu norwegija
Pranešimai: 71

aivaras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Šiaip jei servise keitei turėtų būti parašyta ką supylė... jei ne, tai liek kokį Valvoline Synpower ATF ir bus gerai
as nekeites tepalo greiciu dezeje kaip nusipirkes bet toki sindromai dbr darosi kad reikia dapilti tepalo tik nznau kokio

aivaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-16, 21:08   #22
lionka
 
lionka's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-07-01
Gyvenamoji Vieta: kaunas
Pranešimai: 224

lionka is on a distinguished road



Standartinis

as vakar buwau silberi konsultacijos del dezes savo jai per greit imesdavo 5 begi mazdaug 58km/h sako su kompu dezes testavimas nesidaro nes ten paprasta ir elektros ten nera! pradejom gincitis kol prisiprasiau diagnostikos . finale elektra atsirado ir buwo rastos klaidos . o labiausia buwau nustebes kad neime lt uz diagnostika

__________________
lionka neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-17, 00:34   #23
aivaras
 
aivaras's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-26
Gyvenamoji Vieta: marijampole , bet siuo metu norwegija
Pranešimai: 71

aivaras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lionka View Post
as vakar buwau silberi konsultacijos del dezes savo jai per greit imesdavo 5 begi mazdaug 58km/h sako su kompu dezes testavimas nesidaro nes ten paprasta ir elektros ten nera! pradejom gincitis kol prisiprasiau diagnostikos . finale elektra atsirado ir buwo rastos klaidos . o labiausia buwau nustebes kad neime lt uz diagnostika
ir ka parode deagnostikoje kas perklaidos? , as snd snekejau su vienu norvegu ir jis turejo neseniai MB G500 ir buvo beda su begiais kaip ir pas mane mesdavo begius netaisyklingai , ir as jem uzsiminiau ka jis dare kur ieskojo klaidos , ir jis atsake dar pries man pasakant kad mano masinai kaskas panasaus , tai jis pasake kad vakumas . o pas mane po avarijos desnes puses vidinej sparno pusej buva bakelis su diwem slangutem ir jis dbr bsk praleidzia tai mzm kaskas susije su juo nznau nlbai zinau kam jis konkreciai kokia jis funkcija atlieka

aivaras neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.