Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-07-03, 03:16   #41
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Ji man rodos pirkai ar is panevezio, ar is kazkokio mazesnio miesto? ejk numeriai, ar kazkas tokio? ) pamenu berods daug prabeges buwo. Kokia rida?

  Cituoti
Old 2011-07-03, 10:05   #42
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Ji man rodos pirkai ar is panevezio, ar is kazkokio mazesnio miesto? ejk numeriai, ar kazkas tokio? ) pamenu berods daug prabeges buwo. Kokia rida?
Ne. Ji pirkau is kauno is tokio putiovo bichelio.. Sake ziemom nevazinejo, keite viska kada reikedavo ir t.t. Dar net tepalai ir dezes ir variklio ir filtrai ir viskas sutvarkyta pries 5tukst km(pavasari ankstyva).. Tiesiog daug nevazinejo jis su ja. Rida jos 190000, bet isilaikiusi taip, jog atrodo kad pravaziavus iki 100 tukst km.. Tiesiog salonas isvis kaip naujas.. mano w220 pramynes 260, tikrinau tai sake tikra rida pagal viska, nors 100proc ten neatspeja, bet jau salonas visiskai visiskai kitoks, daug labiau pavarges ir padroztas..
Kazkas ten klause ar keiciau, tai ne nekeiciau as i w220, nemanau kad kazkas keistusi cl i s klase, na nebent su nekuklia priemoka.. Dabar turiu abi masinas, bet viena is ju, t.y. w220 pardavineju.. http://auto.plius.lt/skelbimas/lengv...id-1686116?qt=
siaip pagrindinai mazgai w220 tikrai geri visi, na yra gal ten kokia traukele ar dar kazka pasikeist, bet siaip vaziuoja viskas ok.
Kaina cl'o visa laika kabejo autopliuse 45 000lt, bet zmogus kazkoki bizni emiratuose pradejo reikia skubiai lt, tai perleido su 'siokia tokia' nuolaida ta cl500 tini. Aisku buvau papuoles biski su juo, susirasem sutarti pirkimo pardavimo, galvojau grysiu i klp ir uzregistruosiu, ir pamaciau kad jai arestas yra, va tada ir prasidejo cirkai-pakibo masina ore, o pinigai nekuklus jau ne mano kisenei bet kaip jau sakiau pardavejas normalus zmogeliukas(aciu dievui), tai greitai viska sutvarke, kabejo jam ten skola visai nedidele nepilni 5000lt, nes zmona padavus del elimentu buvo ar kazkas tokio, zodziu kaip buve kaip nebuve, dar masina mano neregistruota ant manes, bet jau nuimtas arestas pirmadieni ar antradieni uzregistruosiu.
Ai vos nepamirsau, kas del defektuku, tai aisku ju visuose masinose manau yra, bet geriau matomi, nei uzslepti. Priekinis kapotas siek tiek nuo akmenuku pamusinetas, net nzn ar dazyti.. akies nerezia, bet is arti matosi.. TOliau, prie galiniu abieju slenksciu, jie kaip suprantu aliuminiai, yra kazkaip pasioksidaves aliuminis, ir noretu jau dazai pasilupinet, tai irgi butu galima duot dazytojui sutvarkyti.. Na bet ten irgi smulkme, su kapotu maximum 500lt, bet jau sakiau, dar galvosiu ar lysti ir daryt kazka.. Toliau vaziuokle variklis, deze jokiu nusiskundimu iki siol.. ABC nesesta, buvau palikes kelias dienas.. nors gal tiek nerodiklis.. Pardavejas kazkodel idejas 60aH akuma.. Tokio s320cdi uztekdavo ziema, bet 500tiniui kazi ar uzteks.. Dega srs airbag lempute, sake nespejo sutvarkyt. Sake keite nesenai galiniu langu kompus tipo neatsidarinedavo, sake sunkiai gavo ir pan, ir tada kai pakeite, elektrikas nepririso keyless entry, taigi, keyless entry neveikia, prieni prie masinos bet ji neatsidaro.. Nu kaip jau sakiau su zmogum palaikau dar rysius, tai sake atlek i kauna jis is savo pinigu pas ta elektrika nuvarys, bet manau ant kompo bus kas klp pajungs ir priris ta kortele, kad atsidarytu durys tik iejus. Sake dar lyg vienas ratas siek tiek musa, bet jau buvau pravaziaves ant 200 tai jokiu vibraciju.. na bus matyt.


Paskutinį kartą redagavo glutaminas; 2011-07-03 10:11 val.
  Cituoti
Old 2011-07-03, 10:17   #43
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Ai dar ka nepaminejau, nuotraukose ji kazkokia nelabai grazi atrodo, bet realiai, nu tikrai niekas neduoda jai tokiu senu metu Tikrai ta spalva ziauriai gera, visa zviezi masina.. Turejau pries tia touareg su r22 ratais-tikrai gerai atrode, rinkausi masinas is a8 d3, 5er, 7er, vw faeton, tai aisku mano nuomone dabar saliska, bet kam parodau is draugu pazystamu, tai visiem kazkodel labiau sitas mersas patinka, nors jo salonas gal kiek ir jauciasi senstelejas lyginant pvz su a8, ar net 7er.. Bet tai turbut pirma masina kuriai nieko nesinori daryt, net langu tamsinti... tiesiog karsta vasaros diena nusileidi visus langiukus, pasigarsini muzikike, ir pasineri i 5.0 variklio gausma ir galia, aisku rinkdamas pakeleiviu demesi, kuris tikrai didesnis nei pvz, vaziuojant su mb w220

  Cituoti
Old 2011-07-03, 11:49   #44
tautvis
 
tautvis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-02
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 184

tautvis is on a distinguished road



Standartinis

labai grazus mersai W220 tai senai jau maciau visa laik namo grizinedamas bet cl tai ispudingas , galvoju kas cia toki ivalde tai va pasirodo kaimynas Glutaminas

tautvis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-03, 13:31   #45
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Rugshtus toks, geraja prasme dr iki pilnos laimes sviesaus salono reiktu ir kaip atnaujintam modelyje buna didysis telikas ir tada jau tikrai car for life

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-03, 13:42   #46
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tautvis View Post
labai grazus mersai W220 tai senai jau maciau visa laik namo grizinedamas bet cl tai ispudingas , galvoju kas cia toki ivalde tai va pasirodo kaimynas Glutaminas
Man atrodo ir tavo bangini maciau, kazkada pasivaiksciot ejom tai maciau bangis stovi, tavo namas lygiagreciai gatvei, renovuotas, bent jau tame kieme maciau kazkoki bangi.. Pasirode svarus, ir kitoks nei dauguma ant lt gatviu vazineja - nebachuriskas.. nu tipo ten ratai ne r20 ir langai neuzniaukti ir t.t.

  Cituoti
Old 2011-07-03, 13:45   #47
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Joshua View Post
Rugshtus toks, geraja prasme dr iki pilnos laimes sviesaus salono reiktu ir kaip atnaujintam modelyje buna didysis telikas ir tada jau tikrai car for life
Taip ta pats pamirsau paminet.. sviesaus salono jam truksta.. bet tokiais dalykais tokiai masinai manau neverta uzsiimt, atjunginet visas fyskes ir t.t. ten papildomos klaidos ir pan. Kitas dalykas ko jai reikia, tai geresnes aparaturos.. viena kolonele jau bludyja ir paplerpia jei daugiau zemo duodu, ir siaip, nesiseka man.. antras mersas ir abu be bose.. o cia pas forumiecius visus, kurie turi s ar cl kaip suprantu bose, tad jie manes nesupranta na reikes paieskot, kas pigiau, kas geriau, jauciu srote nelabai nores lupti koloneles is merso, nes kartu su absyvkem jos turetu eit.. o ir kaina ples jauciu didesne nei nauju, noname

  Cituoti
Old 2011-07-03, 14:30   #48
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Pas mane bose ir labaii graziiai groja. kitu firmu nelabai isidesi, nes ten sviesolaidiniai kabeliai... draugas i cl'a toki dejosi aparatura uz 12stukyciu, bet ir tai sunkiai, o pas ji buvo 2005 metu...

  Cituoti
Old 2011-07-03, 14:31   #49
tautvis
 
tautvis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-02
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 184

tautvis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
Man atrodo ir tavo bangini maciau, kazkada pasivaiksciot ejom tai maciau bangis stovi, tavo namas lygiagreciai gatvei, renovuotas, bent jau tame kieme maciau kazkoki bangi.. Pasirode svarus, ir kitoks nei dauguma ant lt gatviu vazineja - nebachuriskas.. nu tipo ten ratai ne r20 ir langai neuzniaukti ir t.t.
Jo jo mano namas uz renovuoto nu jo toks jis kaip ir sakai,zinai bobute vazynejo dar laukia projektas ratus jau uzdejau r18 amg

tautvis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-03, 16:45   #50
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Graziausi ratai man sitie, kokius tik yra sukure mersam.

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.