Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-06-26, 18:00   #341
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

siusklynus prasivalyt reikia, nebent Blue ray koncertus laikai + kruva naujos kartos zaidimu

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-26, 19:07   #342
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Idealus variantas - kai kompe yra du slotai hdd diskams. Paprastai sitas bajeris buna 17 coliu laptopuse, retai mazesniuose. Tarkime mano dell yra du slotai, viename SSD, kitame iprastas 7200 rpm hdd. Bet kokiu atveju, protingiauia imti 60 gb ssd, jame gyvens tik windowsai ir softas, ypac aktualu sunkiasvoriui softui. Iprastame hdd - filmai, duomenys, geimai ir kita fignia, kuriai greitis neaktualus. Na, nebent koki geima norite kad loadintusi sviesos greiciu imetat i ssd Didesnes talops ssd paprastam vartotojui nereikia. Retas ir specifinis jau atvejis, kai reieks dideles talpos ir greicio tuo pat metu, bet kam to reikia - tie puikiai zino visus ssd ir ju panaudojimo niuansus, sita mano rasliava nereikaliga tiems
SSD diskai turi tam tikru specifiniu niuansu - win7 automatiskai ijungia dauguma butinu featuru kad isnaudosti ssd ir ji naudoti SAUGIAI. Nes, ssd diskui, kaip ir bet kokiai usb fleskei - kievienas irasymas i ji - peilio brukstelejimas per jo gyvenimo linija. Sitas dalykas buvo labai aktualus pirmos kartos ssd diskams, dabar tai daug maz istobuinta, bet - tiesiog jei kam idomu, galesiu placiau papasakoti kodel taip yra. Trumpai - paprastai ssd diskas gyvena 3-4 metus, po to jau reikia ruosti litus naujam ssd po truputi, nes pasiekiamas jo write i viena sektoriu galimybiu riba, tada drastiskai krenta greitis, buna pasibaiges realocation resursas.
Win XP - SSD zudikas. Nes si OS naudoja labai daug procesu, kurie daznai raso i ssd diska. WIN7, pajautusi kad turi ssd, persikonfiguruoja )kai kas ir pats useris turi patvarkyti) ir rasmai i diska minimizuojami iki minimumo. Nors WIN7 ir taip naudoja daug maziau rasymo procesu, logiskiau nuodoja SWAP faila, ne taip kaip archajine win xp. Kai lieciami tokie niuansai, juokinga buna klausyti kaip zmones gina win xp. Jai iki Win7 - kaip iki menulio kanoja. Ir labai daznai yra nesuprantamas zmoniu prisirisimas prie sio senos os. Zodziu, isigijus ssd - pirmas dalykas mest lauk win xp.
Normalus geros firmos SSD - http://www.skytech.lt/vtx325sat360g-...ize=100&grp=1&
60 gb - 234 lt.
Jei manote deti ssd i sena kompa kuriame nera sata - nevarkit, neisnaudost puses jo galimybiu ir jis veiks vos ne tradicionio hdd greiciu. Nes diskui labai svarbu ne tik jo paties greitis - bet ir magsitrale kuria jis pajungtas. Sata III - ir ne maziau, kolegos. Aisku, ziurint i ka jungiam - stacionariem kompam yra ir sata 6
Kas mastote apie SSD - pradzioje mastykit pasikeisti savo senelius 5 metu kompus.
Na, ir pabaigai, skonio reikalas, bet nematau kuo zavetis Lenovo serija. Pradedant tragiskiausiu koks tik gali buti dizainu Na, bet cia jau vartotojas renkasi
Jei kas idomu del ssd - klauskit.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-26, 19:18   #343
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
siusklynus prasivalyt reikia, nebent Blue ray koncertus laikai + kruva naujos kartos zaidimu
ner pas mane jokiu blueray ar geimu,geimam yra xbox o laikau daug filmu ir kitos video medziagos laidos klipai muzonas foto ir t.t.

eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-26, 19:31   #344
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė eSaS View Post
ner pas mane jokiu blueray ar geimu,geimam yra xbox o laikau daug filmu ir kitos video medziagos laidos klipai muzonas foto ir t.t.
Tokie dalykai laikomi iprastuose HDD diskuose - isoriniai ar vidiniai - skonio ir patogumo reikalas

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-26, 19:36   #345
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,220

simaso will become famous soon enough



Standartinis

finalfour ačiū už info apie ssd. o dėl lenovo, tai man asmeniškai kaip tik pats geriausias dizainas t serijos. čia kaip g klasei, nesikeičia dizainas kelis dešimtmečius, nes tai yra klasika. ir šiaip man reikia patikimumo, super gero veikimo, kuo t serija ir yra garsi. korpusas labai solidžiai atrodantis iš magnio lydinio, viena geriausių klaviatūrų, bei ji turi apsaugą nuo skyčių, taip pat skyčiai nepateks ant motinos ir panašiai. mane domina mobilumas todėl renkuos 14 ekraną, beje jis plonas ir kogero pats lengviausias 14" loptopas. žaidimų nežaidžiu.


Paskutinį kartą redagavo simaso; 2012-06-26 19:54 val.
simaso is online now   Cituoti
Old 2012-06-26, 20:28   #346
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
finalfour ačiū už info apie ssd. o dėl lenovo, tai man asmeniškai kaip tik pats geriausias dizainas t serijos. čia kaip g klasei, nesikeičia dizainas kelis dešimtmečius, nes tai yra klasika. ir šiaip man reikia patikimumo, super gero veikimo, kuo t serija ir yra garsi. korpusas labai solidžiai atrodantis iš magnio lydinio, viena geriausių klaviatūrų, bei ji turi apsaugą nuo skyčių, taip pat skyčiai nepateks ant motinos ir panašiai. mane domina mobilumas todėl renkuos 14 ekraną, beje jis plonas ir kogero pats lengviausias 14" loptopas. žaidimų nežaidžiu.
Tai viskas ok, cia juk na vkus i na cvet druzej net Labai logiski kriterijai, sekmes naudojant, tai nera blogas gaminys, tiesiog ta jo klasika man baisi buvo visais laikais, bet cia tik mano skonis. Techniskai ten viskas ok. Na, daugmaz As apskrtiai futuristinio stiliaus gerbejas visame kame, ir man bet kokia klasika nezavi jokiame daigte

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-27, 07:27   #347
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,220

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Tai viskas ok, cia juk na vkus i na cvet druzej net Labai logiski kriterijai, sekmes naudojant, tai nera blogas gaminys, tiesiog ta jo klasika man baisi buvo visais laikais, bet cia tik mano skonis. Techniskai ten viskas ok. Na, daugmaz As apskrtiai futuristinio stiliaus gerbejas visame kame, ir man bet kokia klasika nezavi jokiame daigte
kodėl tik daugmaž ? ;] beje norėjau paklaust, kam yra skirtas pastoviai įjungtas USB lizdas ? ant vieno kompo buvau pajungęs išorinę garso plokštę per USB, tai kartais atsijungdavo ji. tai čia gal tam ir reikalinga ta pastoviai įjuntgta?

simaso is online now   Cituoti
Old 2012-06-27, 08:45   #348
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
kodėl tik daugmaž ? ;] beje norėjau paklaust, kam yra skirtas pastoviai įjungtas USB lizdas ? ant vieno kompo buvau pajungęs išorinę garso plokštę per USB, tai kartais atsijungdavo ji. tai čia gal tam ir reikalinga ta pastoviai įjuntgta?
Taip, laptope viena is usb jungciu buna ala "active" - ji laiko maitinima netgi kompui tarkime uzmigus sleep rezimu, na, tarkime pajungus telefona krauti is usb, net kompui uzmigus telefonas krausis ir toliau. Garso plokste jei kompas veikia ir aktyvus, neturetu atsijungti is jokios usb jungties, bet po miego ar hibernate griztant gali but kad paprasta usb "pamirsdavo" aktyvuoti maitinima automatiskai. Reiketu placiau pasiskaityti apie "active" usb veikima, smulkiau nesidomejau situ reikalu.
Del Lenovo - eini cia, susivedi savo modeli ir skaitai. Tikrai labai puikiai ir detaliai isnagrineti visi imanomi laptopai, su ju minusiais, pliusais, kokybe ir testu rezultatais. Ir tikrai susidarysi nuomone. Geras tas Lenovo, tiesiog ju laptopu gamybos filosofija labai skirasi nuo kitu gamintoju, ir man ji nepriimtina. Bet tai nereiskia kad tai blogas gaminys.
http://www.notebookcheck.net/Reviews.55.0.html

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-27, 08:55   #349
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,220

simaso will become famous soon enough



Standartinis

aš jau turbūt visas review to modelio esu perskaitęs. na ir kuo tavo nuomone skiriasi ta filosofija ? ;] dar galvojau apie macbook pro 13", bet kad nemėgstu bandos jausmo. dabar kone kiekvienas turi ta macbook'ą

simaso is online now   Cituoti
Old 2012-06-27, 08:57   #350
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
aš jau turbūt visas review to modelio esu perskaitęs. na ir kuo tavo nuomone skiriasi ta filosofija ? ;]
Parasyk konkreciai kokiu tiksliai modeliu domiesi, pakomentuosiu
O del mac - teisingai darai. Ta iobuoliu mada is viso vemt vercia. As apple naudojima pateisinu tik proefesionaliuose dalykuose, profesionalioje fotografijoje tarkime be apple produkcijos nelabai. Paprastam vartotojui tik problemos, pradedant suderinamumu. Ir nereikia tik kad viskas tobulai suderinta ir t.t. Nereikia tik. Graudu ziuret i paneles mados aukas, kurios savo senus pc platformos kompus pasikeicia i stilingus apple. Gaila ziuret i skausminga mokymosi procesa ir verkima del nesuderinamumo. Ale stilingos uztat

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.