Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Ratlankius, Padangas...

Naujas pranešimas
Old 2009-11-04, 22:23   #21
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

pas mane 205/65/r15, pripuciau 2.4 ir r17/235/45 puciau 2.7, nes kai issiruosi i kelione, atsiseda zmones i gala, ir pakrauni bagazine, padangos subliuksta. o per daug nera, nes i tas padangas iki 3.5 galima pust.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-05, 21:07   #22
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Ziema - 195/65 R15 - 2.2,vasara 2.4 205/60 R15 - 2.4

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-10, 21:55   #23
LinankasMB
 
LinankasMB's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-29
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda/Sala
Pranešimai: 190

LinankasMB is on a distinguished road



Standartinis

I r15 ziemines 2.2 yra pats tas,jos turi but truputi pabliuskusios,o pust daugiau kad riedetu geriau ir kuro sanaudos butu mazesnes manau neapsimoka,nes tada rizikuoji sawo auto ir pats sawo saugumu.

LinankasMB neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-06, 19:18   #24
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Apple, keik puti i savo naujus ratus? Ir kaip komfortas? As i saviskius R18 puciu po 2.5 atmosferos. Ir su zieminiais R16 buvusiais ner ka lyginti, isirasiau i "vezimu" klase siek tiek Nors is kitos puses, auto ant kelio smagiau stovi ir valdymas smagesnis.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-06, 19:22   #25
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

tai kad ner skirtumo kokio dydzio ratas, puciasi tiek pat, priklauso tik nuo svorio daugiau ar maziau reik pust

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-06, 19:25   #26
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

As visada puciu daug mas 2,3, tiek ziema tiek vasara man jauciasi kietumas ir nuo R17, o tu man sakei, kad nebus skirtumo kazkaip pries tai buvusioj ceskej ne taip smarkiai jautesi kietumas permetus R16 į R17 (ten buvo R17 225/45 ir R16 205/55)

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-06, 19:30   #27
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
tai kad ner skirtumo kokio dydzio ratas, puciasi tiek pat, priklauso tik nuo svorio daugiau ar maziau reik pust
gali but, bet man kazkaip nesuvokiama, kaip i zemaprofilinius R18 volus pust tiek kiek gamintojas W211-tam nurodo - 2.2 neapkrautai. Nors gal, bet ratu montuotojai man is viso siule po 2.7 pust, tipo i zemaprofilines reikia daugiau...galas zino.
Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
As visada puciu daug mas 2,3, tiek ziema tiek vasara man jauciasi kietumas ir nuo R17, o tu man sakei, kad nebus skirtumo kazkaip pries tai buvusioj ceskej ne taip smarkiai jautesi kietumas permetus R16 į R17 (ten buvo R17 225/45 ir R16 205/55)
Matai, Apple, kaip kazkas minejo, pakeitus ir zieminiu i vasarines jauciasi labiau nei atvirskciai As ir pats kiek nustebau ir pamirses buvau, kad toks skirtumas. Tikrai auto kietesne pasidare nei su ziminiais ratais kai buvo. Bet netragiskai tikrai. Na, zodziu, pojuciai subjektyvus dalykas. Va, sustvarkysiu auto galutinai, reikes meeta padaryt, praleksi su mano ir pasakysi savo nuomone, ar labai baisiai kieta ar ne O as savo ruoztu paklausysiu ar labai salone 320 CDI marma, ar kentet galma

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-06, 20:03   #28
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
gali but, bet man kazkaip nesuvokiama, kaip i zemaprofilinius R18 volus pust tiek kiek gamintojas W211-tam nurodo - 2.2 neapkrautai. Nors gal, bet ratu montuotojai man is viso siule po 2.7 pust, tipo i zemaprofilines reikia daugiau...galas zino.
priklauso viskas nuo padangos ir ratlankio pločio, jeigu padanga, kaip kiaušinis, t.y. siauresnė už ratlankį, tuomet reikia pūsti daugiau, kad prisispaustų padangos šonai prie ratlankio ir neleistų oro, jei padanga atitinka ratlankio plotį, tuomet viskas ok ir su 2,2-2,4, bet daugiau, kaip 2,5 nelabai pūsčiau. Kai oro per mažai, tada dyla padangų kraštai, kai oro per daug, dyla vidurinė padangos dalis, galima stebėti dilimą ir spręsti, ar per daug oro, ar per mažai. Galų gale, jeigu per mažas oro slėgis, tuomet gali ir oras išeidinėti, kadangi nepakankamai prisispaudžia padanga prie ratlankio šonų.

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-06, 23:06   #29
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

nu kas cia per nesamone i padanga pusti daugiau nei 2.5?? pas mane visi ratai, kiek turejau nuo r18 iki r22 budavo puciami tiek, kiek reikalauja gamintojas - 2.2, 2.5~ priklausomai nuo masinos, ar pakrauta ar ne ir t.t. Paskui ir tvarkot vaziuokles kas sezona ir vazinejat kaip su golfais kietai.. yra gamintojo nustatytas reikalavimas tiek ir puti, ir nesvarbu ar padanga kaip pas dzipa, ar kaip pas formule.(tik ratlanki sudauzyti kiek lengviau) bet turbut geriau ratlanki, nei koki amortika pamest

P.S. kas keisciausia man nusipirkus sesiu kaushu dyzeli, tik giala ne MB, o bmw 730d tai variklio riaumojimas praktiskai toks pat malonus, o gal net malonesnis nei benzininio... nu to tai as nesuprantu kaip taip gali but ant merso w220 3.2cdi 2000metu nebuvo tokio smagaus garso... kaip matau dyzelinio variklio kurejai irgi nestovi vietoje..

  Cituoti
Old 2012-04-06, 23:08   #30
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

W212 blueefficiency gamintojas sako 2.6-2.7 minimum

vampyras neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.