Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-01-04, 10:57   #1
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kaif9607 View Post
aisku noretusi 3.0 bet kainos eina nuo 16 k,nieks nenores keisti jei jau tureciau kokius 16k tai iskarto clk imciau jokiu bmwu, o kaip benzininiai 2.5?
imk univesala 3d,jie eina 4000-4500e,bet tik ne tds
as pardaviau uz 4300e atrodo,viskas gerai su tais bmw,bet tas sedejimas ant zemes,vairavimas sportinio stiliaus pas visus,tai ne man

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-04, 12:31   #2
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

na semiore tikrai nesedi ant zemes (kalbesiu tik apie E38, jei aisku, nenusiperki kokio proto ubago suzeminta automobili na, o del sportinio vaziavimo, tas tiesa, kai automobilis tiesiog idealiai subalansuotas, kai vaziuokle tvarkinga, tiesiog norisi gaza spausti ne tik tiesiojoj (kaip dauguma mersu) bet ir posukyje. bet is tiesu semioras jau limuzinas, nera to tikrojo bmw pojucio kuri gali jausti penktame modelyje. asmeniskai man E34 ( penktukas) labiau pramusa uz E39, naujasnis turi siek tiek kitokia pakaba, kuri, mano akimis daugiau problemiska ir realiai daug brangesne. kadangi buvau tikras byb...galvis , galiu pasakyti su 5 viena cia toki posuki vilniuje darydavau iki 110km/h, su semioru greiciau kaip 85km/h neiseidavo .
kas liecia 2,5tds. tiesa pasakius, siurblys tikrai nefontanai, probleminis, bet is kitos puses, jei normaliai viena karta sutvarkai viska ka reikia, jis tikrai laikys. pamenu, kai atsirado tds, tai buvo afigenas motoras visi tik tokio ir norejo tiesiog siurblys neilgaamzis, plius nepritaikytas traukiniu kurui

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-04, 22:52   #3
tomas124
 
tomas124's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-04-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 154

tomas124 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
imk univesala 3d,jie eina 4000-4500e,bet tik ne tds
as pardaviau uz 4300e atrodo,viskas gerai su tais bmw,bet tas sedejimas ant zemes,vairavimas sportinio stiliaus pas visus,tai ne man
sitoj temoj tikriausiai galima prisipazint, bet mersuose kaip tik ir pasigendu sportiskumo, ypac tuose kur biski pagerinti tipo sportline, avangarde. Gaunas taip kad komforto maziau o sportiskumo vis tiek nera, ne bmw ir viskas

__________________
S124 E320 parduotas
tomas124 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.