Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-01-26, 23:24   #11
Alex_W124
 
Alex_W124's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-28
Gyvenamoji Vieta: Miami
Pranešimai: 76

Alex_W124 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Alex_W124 per Skype™


Standartinis

"gintarinis" ar susitvarkiai dirzo mechanizma? pas mane ta pati beda pats nekisiu nagu gaila ardyt abloskes poto kartais neuzsideda o kiek matau is fotkiu nelb ka ten ir padarysi

Alex_W124 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-27, 07:29   #12
gintarinis
 
gintarinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-02
Gyvenamoji Vieta: Raseiniai-Kaunas-Alytus
Pranešimai: 2,401

gintarinis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę gintarinis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Alex_W124 View Post
"gintarinis" ar susitvarkiai dirzo mechanizma? pas mane ta pati beda pats nekisiu nagu gaila ardyt abloskes poto kartais neuzsideda o kiek matau is fotkiu nelb ka ten ir padarysi
Taip, susitvarkiau. Pasikeiciau suluzusi ratuka, kur matyti foto ir veikia puikiai nuo to laiko, kai cia idetos foto kazkaip pamirsau parasyt, kad susitvarkiau... ten nesudetinga issiardyt viska. Issimi sedyne, kiek pamenu tik ant vieno varztelio ji priverzta, tada nusiimi absivke, taip pat reikia nuimti ta blizguti, kuris su 3 varzteliais prisuktas, jis matosi atidarius duris, nu ir nuimi viska, kas liko...ir tada reikia ziuret, gal pas tave kontakto kur nera, gal irgi ratukas suluzes, nzn. Reikia ardyti ir ziuret.

gintarinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-27, 16:09   #13
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

nuo kada neveikia?

Citata:
Pradžioje rašė Alex_W124 View Post
"gintarinis" ar susitvarkiai dirzo mechanizma? pas mane ta pati beda pats nekisiu nagu gaila ardyt abloskes poto kartais neuzsideda o kiek matau is fotkiu nelb ka ten ir padarysi

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-23, 10:24   #14
Thorus
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-23
Pranešimai: 18

Thorus is on a distinguished road



Standartinis

naujos temos nenoriu kurti, bet pas mane tokia beda. jei uzmaunu fiske( ta kur prie galines sedynes) tai dirba istumia iki pat pat galo kiek tik eina ir atgal nebesulenda. vairuotojo pusej viskas gerai, bet keleivio tokia anomalija. meginau visa kita mechanizma deti, bet lygiai tas pats buvo. isvaziuoja daugiau nei reikia ta plastmase kur dirza paduoda ir pasilieka. buvau n kartu isardes, niekaip nesuprantu kame bedos.

Thorus neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-23, 10:33   #15
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Thorus View Post
naujos temos nenoriu kurti, bet pas mane tokia beda. jei uzmaunu fiske( ta kur prie galines sedynes) tai dirba istumia iki pat pat galo kiek tik eina ir atgal nebesulenda. vairuotojo pusej viskas gerai, bet keleivio tokia anomalija. meginau visa kita mechanizma deti, bet lygiai tas pats buvo. isvaziuoja daugiau nei reikia ta plastmase kur dirza paduoda ir pasilieka. buvau n kartu isardes, niekaip nesuprantu kame bedos.
Tai gal daviklis prie durų nesąmones rodo.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-23, 12:04   #16
Thorus
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-23
Pranešimai: 18

Thorus is on a distinguished road



Standartinis

nejaugi del daviklio gali isvaziuoti daugiau nei norma? galvoju, kad jei ir rodytu, kad durys atsidaro, ar pan tai isvaziuotu kiek priklauso ir viskas

Thorus neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-23, 13:26   #17
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Nelabai suprantu,tai pas jus dirzai elektriniai ar kaip?

  Cituoti
Old 2011-06-23, 14:12   #18
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

c124 elektriniai, turbut vienintelis mb modelis dar gal koks c140 ir c126 nebent

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-23, 14:19   #19
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
c124 elektriniai, turbut vienintelis mb modelis dar gal koks c140 ir c126 nebent
Tai vat as ir galvoju kaip cia yra galvoju nejaugi manajame W220 neelektriniai,jei kitur elektra pamaniau kad vel kazkas suchimycita..

  Cituoti
Old 2011-06-23, 17:06   #20
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

isvaziuoja jie visi vienodai, ilgi ju vienodas, atgal nesuvaziuoja del dvieju daliku, 1ma jis atgal suvaziuoja po kazkiek laiko, jeigu nesuvaziuoja vadinasi rele smigusi, 2ra jis turi suvaziuoti nuspaudus sagties migtuka, jeigu ir tada nesuvaziuoja nera kontakto tarp sagties ir reles.

Citata:
Pradžioje rašė Thorus View Post
naujos temos nenoriu kurti, bet pas mane tokia beda. jei uzmaunu fiske( ta kur prie galines sedynes) tai dirba istumia iki pat pat galo kiek tik eina ir atgal nebesulenda. vairuotojo pusej viskas gerai, bet keleivio tokia anomalija. meginau visa kita mechanizma deti, bet lygiai tas pats buvo. isvaziuoja daugiau nei reikia ta plastmase kur dirza paduoda ir pasilieka. buvau n kartu isardes, niekaip nesuprantu kame bedos.

mikis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.