Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-04-02, 21:59   #1
Bzzz
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-05-31
Gyvenamoji Vieta: Kedainiai
Pranešimai: 169

Bzzz is on a distinguished road



Standartinis Bzzz W140 S300TD

Sveiki, esu Tadas, gyvenu Kėdainiuose. Manau atėjo laikas pristatyti ir man savo Mercedes'ą.
Į vairuotojų gretas įstojau visai neseniai, daugumai šis mano pirmos auto pasirinkimas atrodė nesuprantamas, tačiau būtent 140tas yra tas modelis apie kūrį svajojau nuo vaikystės. Prie Mercedesų buvau pratinimas nuo pat mažens, todėl esu vienareikšmiškas šios markės fanas.

Dabar apie patį automobilį, pagamintas 1996-12, S300 Turbodiesel. Komplektacija (pavardinsiu kelias opcijas, vėliau įkelsiu ir VIN'ą.) Dvigubi stiklai, gamykliniai xenonai, ortopedinės priekinės sėdynes, šildomos priekinės sėdynes, stoglangis, "smaragdinė juoda" spalva..

Pereikime prie nuotraukų, pirmas auto vaizdas kai jis atsirado pas mane


"Ramunėlės" man iškart nepatiko, todėl pradėjau ieškotis konors įdomiau, maščiau apie trečio stiliaus monoblokus, tačiau nepavyko jų surasti.. Todėl teko tenkintis šiais ratais


Pas puikų žmogų iš Sirutiškio pavyko atsipoliruoti "palanges", savo darbą atliko nepriekaištingai ir labai greitai




Uždėjus šiuos ratus, "banginis" atrodė kiek per aukštas, todėl buvo patrumpinta po vieną spyruoklių viją



Šiam kartui tiek, ateityje įkelsiu daugiau salono foto bei kokybiškesnių nuotraukų, nes šios buvo darytos telefonu
Artimiausi darbai nusimato kosmetiniai padažymai, nes yra truputi negražių vietų galinėse arkose bei ant priekinio sparno..



__________________
Bzzz neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.