Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-10-10, 20:49   #41
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Su tuo geltonu sudetingas reikalas butu... Apdailos ant duru medis,reiktu detis visa medi salone,matau butent tame merse nera pilnos apdailos,paziurek kas aplink riciaga,primena fanera Geltona oda ir juoda panele su karbonizuota apdaila - kazkaip ne i tema.O ir siaip ta smelio spalva man ne prie sirdies jei atvirai.Paprasciausias variantas - juoda oda,tada apdaila tiktu normaliai mano.Nors gal ir pernelyg juoda butu... O as noriu kazka su lubom daryt,matai dabar liuka paemiau,reiks keist ji,o jo vidus kitos spalvos nei mano lubos,ir ten padraskytas toks,nu zodziu kolkas tai man pats paprasciausias variantas atrodo apsiusiut salona.Cia ne piniguose esme,o tai kad tokiu budu salone viskas butu pilnai suderinta.Ir pernelyg nenutolciau nuo komplektacijos savo,ta prasme jei komplektacija sport tai ir daromes toki pusiau sportiska salona juoda/balta,dedam AMG pedalus,ziedus i spidometra ir pan.O ne i sport kist medi ir geltona saliona... Nu man taip svieciasi ir tiek.

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 20:56   #42
SMIRIUSz
 
SMIRIUSz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 558

SMIRIUSz is on a distinguished road



Standartinis

Na taip, truputį nepagalvojau su tuo geltonu salonu. He, AMG pedalų ir dar kai kurių smulkmenų ir aš neatsisakyčiau, norisi man kažką daryt su savo išmetimu.. Kaip savo temoje numečiau linką į AMG bakelį, tai kažką tokio susidėt..

__________________
Mercedes Benz ir lieka Mercedes Benz, niekas jo nepakeis.
SMIRIUSz neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 20:59   #43
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Va tavo salonas man yra super - viskas idealiai suderinta.Juoda oda,tas medis dailiai atrodo labai.O ka tau tavo ismetimo garsas nepatinka,ar tik del isvaizdos tu cia nori kazka darytis?

Prasiau Sharo (is Autobanginiu) kad pafotoshopintu salono projektuka mano tai sake apsiims apsiims ir xuj... Jau net nebeatsako,tipo laiko neturi,jauciu reiks susirast kas uz pinigus padarytu su fotoshopu vaizdeli ir bus matyt kaip kas atrodytu,mintyse tai pas mane labai idealiai atrodo vaizdas galutinis.

Pedalai tai va tokie nieko visai -

Tiesa cia automatui,na as tik kaip pavyzdi idejau,yra ir kitokio dizaino variantu...


Paskutinį kartą redagavo E.Stankevicius; 2009-10-10 21:06 val.
E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 21:13   #44
SMIRIUSz
 
SMIRIUSz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 558

SMIRIUSz is on a distinguished road



Standartinis

Gražūs šitie pedalai. Aš noriu pagrinde dėl išvaizdos to bakelio, o ne dėl garso. Na, o jeigu prie to pačio garsas pagražėtų, tai irgi nepykčiau.

__________________
Mercedes Benz ir lieka Mercedes Benz, niekas jo nepakeis.
SMIRIUSz neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 21:14   #45
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Sitas variantas gal netgi grazesnis -




~160lt is Ebay

Vos nenusipirkau as ju katik,buvo aukcionas,nei vienas kainos nepastates,20 sekundziu iki pabaigos buvo like,bet nepastaciau kainos.Tiek to

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 21:16   #46
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė SMIRIUSz View Post
Gražūs šitie pedalai. Aš noriu pagrinde dėl išvaizdos to bakelio, o ne dėl garso. Na, o jeigu prie to pačio garsas pagražėtų, tai irgi nepykčiau.
Kazkaip taip ir pagalvojau kad del isvaizdos nori to bakelio

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 21:23   #47
SMIRIUSz
 
SMIRIUSz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 558

SMIRIUSz is on a distinguished road



Standartinis

Na dėl pedalų, tai kaina gera, bet pirmasis variantas man labiau patinka. Na ką darysi, toks jau žmogus aš, dar labai reikia mano mersui ratų, bet gal čia vasarą ką sugalvosiu, bet nežinau kaip bus su pinigais, visgi reikės rūdis naikinti, o jų lenda žiūriu gan nemažai, po truputėlį.. Dar ir bamperį priekinį perdažyt, duris sutvarkyt vienoje vietoje, perdažyt. Yra darbo prie mano merso kas liečia grožį.

__________________
Mercedes Benz ir lieka Mercedes Benz, niekas jo nepakeis.
SMIRIUSz neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 21:36   #48
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė SMIRIUSz View Post
Na dėl pedalų, tai kaina gera, bet pirmasis variantas man labiau patinka. Na ką darysi, toks jau žmogus aš, dar labai reikia mano mersui ratų, bet gal čia vasarą ką sugalvosiu, bet nežinau kaip bus su pinigais, visgi reikės rūdis naikinti, o jų lenda žiūriu gan nemažai, po truputėlį.. Dar ir bamperį priekinį perdažyt, duris sutvarkyt vienoje vietoje, perdažyt. Yra darbo prie mano merso kas liečia grožį.
Tie pedalai skonio reikalas,vieniem tie grazesni,kitiem tie,tretiem nei vieni
O kuriose vietose pas tave tos rudys lenda? Hm,mano mersas pacios pirmos laidos,93 galo,bet tik kelios rudeles.Galine arka is vidaus parudijus,ir priekine viena.Ir viskas,visa kita ok.Aisku kai buferi tvarkiau nuardzius ten irgi pasimate rudeliu bet tai tokios vietos dzin,tarkim po buferiu.

O kas bamperiui ir durims? Pas mane kapota dar reiktu biski ten patiesinti bet jau ten labai nedaug,visa kita jau susitvarkiau su isvaizda

Del ratu - noreciau ir as,bet kolkas tenkina tai ka turiu.Ateity pasiimsiu AMG Monoblock II 17 coliu,bent jau replikas Tiesa jauciu kad merso vaziavimas pasidarys kaip taburetes nes ir zeminciau kad normaliai atrodytu...

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 21:42   #49
SMIRIUSz
 
SMIRIUSz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 558

SMIRIUSz is on a distinguished road



Standartinis

Bamperis apsidaužęs nuo akmenukų ir tiek. O duris kažkoks gaidys įbrėžė kažkaip, yra toks gana gilus įbrėžimas, maždaug 4cm, gal mažesnis,tiksliai nepasakysiu. Rūdys lenda truputį ant priekinės arkos, prie vairuotojo veidrodėlio šoninio, aplink bagažinės dangčio užraktą, lyg daugiau niekur ir nėra, dabar tiksliai nebeatminsiu. Va AMG Monoblock II būtent W202 labai gražiai atrodo, labai tokių irgi norėčiau.

p.s. praitame poste gal ne taip išsireiškiau dėl rudžių, norėjau parašyt, kad jos lenda gan daug vietų, bet po mažai.

__________________
Mercedes Benz ir lieka Mercedes Benz, niekas jo nepakeis.
SMIRIUSz neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 21:46   #50
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė SMIRIUSz View Post
Bamperis apsidaužęs nuo akmenukų ir tiek. O duris kažkoks gaidys įbrėžė kažkaip, yra toks gana gilus įbrėžimas, maždaug 4cm, gal mažesnis,tiksliai nepasakysiu. Rūdys lenda truputį ant priekinės arkos, prie vairuotojo veidrodėlio šoninio, aplink bagažinės dangčio užraktą, lyg daugiau niekur ir nėra, dabar tiksliai nebeatminsiu. Va AMG Monoblock II būtent W202 labai gražiai atrodo, labai tokių irgi norėčiau.

p.s. praitame poste gal ne taip išsireiškiau dėl rudžių, norėjau parašyt, kad jos lenda gan daug vietų, bet po mažai.
Aisku aisku Esu mates balta W202 prieky manes sankryzoj stovejo blemba bagazines dangtis vos ne kiaurai prarudijes,ziauru... Pas mane ant bagazines nei rudeles nera.
Kazin kiek tie ratai kainuotu originalus su normaliom gumom? Ir kiek replikos.Man grazu kai gale su palange buna jie dar.

Su tais ibrezimais tai bjaurus reikalas...

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.