Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-27, 12:00   #1
Adodas
 
Adodas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-26
Gyvenamoji Vieta: Kristiansand, Norway
Pranešimai: 2,621

Adodas is on a distinguished road



Smile Adodas C220 T, 05'

Taigi grizau i MB gretas . Ilgai rinktasi ir issirinkta S203, C220 CDI 110kW Avantgarde, 2004-06-29 pirma registracija. Rida 126 000 km, tiek vidaus tiek isores bukle atrodo tikrai tvarkingai, serviso istorija zinoma minimaliu zymiu, kad masina ne nauja yra Is komplektacijos puses, yra Command, CD Changer, Parking System, 2 zonu klima, sildomos priekines sedynes. Visai idomiai tos uzuolaideles ziurisi, turbut bus tinkama alternatyva langu tamsinimui Tie veidrodeliu blizgalai bus nuimami, o del apvadu apie lempas dar svarstau, visada esu uz originalia isvaizda, bet su jais manau kiek luktelesiu
Pirmieji ispudziai tikrai labai smagus, traukia gana padoriai, automatas atrodo protingesnis nei turetame W202, tikiuosi, kad taip is tikruju ir yra Esu kiek nustebes medziagu kokybe geraja prasme, viskas isskyrus rankenas viduje tikrai liuks. Garso aparatura irgi nebloga, maniau bus prastesne, ne HK (kuris beje nepaliko didelio ispudzio) pries tai apziurinetame kitame modelyje. Abejojau siek tiek del aliuminio apdailos viduje, taciau gyvai pamates supratau, kad jis man tikrai patinka. Kol kas tiek, laukiu nuomoniu

P.S. nuotrauku kokybe nera super, neturiu to populiaraus aparato su dideliu objektyvu Zinoma diena ne pati graziausia, bet labai jau norejau pasidalinti dziaugsmu








Adodas neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.