Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » A Klasė

Naujas pranešimas
Old 2016-08-10, 15:22   #1
Alegra
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-16
Pranešimai: 55

Alegra is on a distinguished road



Standartinis TA ir katalizatorius

Siandien nuvarius masina i TA man pasake, kad katalizatorius ispjautas ir negali pasirasyti.

Tai va klausimas ka man daryti, man prisake, kad keisti reikia nuo sulenkimo iki sulenkimo ir kad turi paskui buti pazymeta, gal zinot kiek plius minus tas kainuoja? Kad nemazai tai suprantu, bet kiek mazdaug? Ar cia reikia per savartynus paskambineti tiesiog? Ar servise sutvarkytu?

Alegra neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-10, 15:27   #2
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

diezas.lt pasiziurek, parduoda universalius, daro tokius ir kaip originalus nuo sulenkimo iki sulenkimo, bet manau betkokiu atveju isduos pazyma ir viskas tiks. Ir bus nebrangu

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-10, 15:51   #3
Asas
 
Asas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-10-30
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 201

Asas is on a distinguished road



Standartinis

Kada masina lietuvoj registruota? Ar pirma karta regitravot? Ar matesi kad akivaizdžiai išspjauta? Man ir aktuali sita tema

Asas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-10, 16:02   #4
Alegra
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-16
Pranešimai: 55

Alegra is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Asas View Post
Kada masina lietuvoj registruota? Ar pirma karta regitravot? Ar matesi kad akivaizdžiai išspjauta? Man ir aktuali sita tema
2013 metais. Pries du metus praejau technikine is pirmo karto be jokiu bedu, bet man siandien sake, kad anksciau prie tokiu dalyku nesikabinedavo, dabar tik pradejo pagal naujas taisykles.Tai ir nezinau kas cia ir kada ispjove, ar pirkau tokia, ar kur servise ar dar kur.. Nebeatseksi. Jis man tik is toliau parode, nelindau po masina, sake ispjauta ir suvirinta, taip negalima

Alegra neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-10, 17:30   #5
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,113

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Alegra View Post
2013 metais. Pries du metus praejau technikine is pirmo karto be jokiu bedu, bet man siandien sake, kad anksciau prie tokiu dalyku nesikabinedavo, dabar tik pradejo pagal naujas taisykles.Tai ir nezinau kas cia ir kada ispjove, ar pirkau tokia, ar kur servise ar dar kur.. Nebeatseksi. Jis man tik is toliau parode, nelindau po masina, sake ispjauta ir suvirinta, taip negalima
Jo prasideda... man irgi su ispjautu ir naglai vietoj jo ivirintu vamzdziu 2014 metais niekas nieko savu xodu perejo mersas su puikiais ismetamuju duju rodikliais, tai pakomentuokit kolegos, jeigu auto jau praejo 4 apziuras Lietuvoj tai negi per 5 apziura gali prisikabinti?

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-10, 17:30   #6
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,113

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
diezas.lt pasiziurek, parduoda universalius, daro tokius ir kaip originalus nuo sulenkimo iki sulenkimo, bet manau betkokiu atveju isduos pazyma ir viskas tiks. Ir bus nebrangu
Kiek tas nebrangu dyzeliui tarkim?

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-10, 17:37   #7
Alegra
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-16
Pranešimai: 55

Alegra is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane visi rodikliai puikus, perejau pati technikine pries 2 metus ir nieko, o dabar sake jokiu sansu.. Skambinau i Dieza, sake cia tik neseniai pradejo labai prie to kabintis. Ziurejo ieskojo jie tuos katalizatorius pagal mano masina, tai nuo 200 euru kaip supratau..

Alegra neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-10, 17:47   #8
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,113

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Alegra View Post
Pas mane visi rodikliai puikus, perejau pati technikine pries 2 metus ir nieko, o dabar sake jokiu sansu.. Skambinau i Dieza, sake cia tik neseniai pradejo labai prie to kabintis. Ziurejo ieskojo jie tuos katalizatorius pagal mano masina, tai nuo 200 euru kaip supratau..
Atliekant privalomąją techninę apžiūrą transporto priemonių katalizatorius tikrinamas ne visada.

Toms transporto priemonėms, kurių pati pirmoji techninė apžiūra Lietuvoje buvo atlikta iki 2013 m. kovo 1 dienos, katalizatorius nėra tikrinamas.

Tai ar Tamstos mersiukas 2013 metais praejo TA iki kovo 1d.?

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-10, 17:50   #9
Alegra
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-16
Pranešimai: 55

Alegra is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomasgarliava View Post
Atliekant privalomąją techninę apžiūrą transporto priemonių katalizatorius tikrinamas ne visada.

Toms transporto priemonėms, kurių pati pirmoji techninė apžiūra Lietuvoje buvo atlikta iki 2013 m. kovo 1 dienos, katalizatorius nėra tikrinamas.

Tai ar Tamstos mersiukas 2013 metais praejo TA iki kovo 1d.?
Pirma TA Lietuvoj 2013.05.13

Gal cia ir nuo Tuvlitos darbuotojo priklauso, gal mano masina ziurejo labai jau smulkmeniskas

Alegra neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-10, 18:02   #10
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,113

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

Jo paggoglinau ir radau sviezia straipsneli, gan detaliai surasyta, to fakto kad jau praejusiems TA katalizatorius netikrinamas neliko.
Reiskia visi trantukai be katalizatoriu gaus dideli trukuma ir bus spaudziami po presu arba TA perkama, arba diezas.lt investicija nuo 200EUR
http://lzinios.lt/lzinios/Trasa/dusl...demesio/226055

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.