Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-06-15, 13:53   #71
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Sito skurdokas vidus, lyginant su senuoju Bet siaip labai dailus modelis.

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-15, 14:36   #72
Fanax
 
Fanax's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-08
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,163

Fanax is on a distinguished road



Standartinis

Awmagad! Myliu

__________________
EX '95 MB100 2.4d, '99 W168 1.4, '01 BMW 316i, '01 S430L, '00 Corvette C5, '02 Corvette C5, '02 BMW 520d, '05 Renault Espace IV, '10 Ford Mustang, '06 Audi Q7,' 07 Toyota Corolla Verso, '15 Ford Chausson
Dabar '11 BMW F10 520d
Fanax neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-15, 15:07   #73
sanis1
 
sanis1's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-03-25
Pranešimai: 251

sanis1 is on a distinguished road



Standartinis

Geras, toks ne kasdiena sutinkamas-man ta balta-juoda derinys tai ziuariai gerai ziurisi. Klausimas ar parktronikai del musu kriminogenines situacijos isimti?-nesitiki kad 09m MB be ju isejo

sanis1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-15, 15:29   #74
Rafinuotas
 
Rafinuotas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-05
Gyvenamoji Vieta: Kaunas-Vilnius-Alytus
Pranešimai: 2,230

Rafinuotas is on a distinguished road



Standartinis

Uzmatytas snd prie ELIX savanoriuose, norejau dar ranka pakelt bet per langu tamsuma nemaciau ar mane mato Nerealiai gerai atrode

__________________
EX:'94 C280 (w202)
'04 C220 cdi (s203)
'09 S350 cdi (w221)
'09 C220 cdi (s204)
Rafinuotas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-15, 16:34   #75
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sanis1 View Post
Geras, toks ne kasdiena sutinkamas-man ta balta-juoda derinys tai ziuariai gerai ziurisi. Klausimas ar parktronikai del musu kriminogenines situacijos isimti?-nesitiki kad 09m MB be ju isejo
Buna ir be. O vagia viska. Jiem dzin, ar su parktronikais, ar be ju. Lupa laukt. O poto jau ziuri ka nulupo

  Cituoti
Old 2011-06-15, 18:45   #76
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

faceliftiniai buferiai nesiardo, vientisas plastmasės gabalas moldingai + buferis parktronikus gali tik iš vidaus buferio išimti

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-15, 19:10   #77
mantaasss
 
mantaasss's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 190

mantaasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pauliukas View Post
Sito skurdokas vidus, lyginant su senuoju Bet siaip labai dailus modelis.
Tokios komplektacijos kaip buvo pas ana as per keturis metus nesutikau nei pas viena.... Tenais buvo sudeta viskas kas buvo imanoma tuo metu

Citata:
Pradžioje rašė Rafinuotas View Post
Uzmatytas snd prie ELIX savanoriuose, norejau dar ranka pakelt bet per langu tamsuma nemaciau ar mane mato Nerealiai gerai atrode
Tuo metu buciau nepastebejes, nes uzsigalvojau buvau, bet siaip dazniausiai matau kas kely vyksta

Citata:
Pradžioje rašė sanis1 View Post
Geras, toks ne kasdiena sutinkamas-man ta balta-juoda derinys tai ziuariai gerai ziurisi. Klausimas ar parktronikai del musu kriminogenines situacijos isimti?-nesitiki kad 09m MB be ju isejo
Gaila, bet be ju isejo... O sitam modeliui is lauko nieko nenulupsi, ner ko bijot

mantaasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-16, 08:38   #78
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mantaasss View Post
Tokios komplektacijos kaip buvo pas ana as per keturis metus nesutikau nei pas viena.... Tenais buvo sudeta viskas kas buvo imanoma tuo metu
Buvo baltas toks facelift'as labai panasios komplektacijos, bet dabar jo lietuvoje jau nebera

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-16, 09:50   #79
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

grazus pirkinys, bet kadangi man nera prie sirdies e w221, nu jis is saves kazkoks pabaisiukas, ipatingai galine dalis, galines lempos kaip nuo seno kamazo, visiskai i apynauju masinu lygi nepretenduoja, tai man kaip ir nera ispudingas.. Turiu pasakyt kad nefasliftinis bmw e60 ar a6 c6 atrodytu baltas, su sline, ar m packu tikrai daug geriau.. bet cia tik mano nuomone.. Ir pirmasis tavo mersas atrode gana tvarkingai, keista kai is jo islipnes persedai vel i toki pati ir dar benzina.. nors tie 3.5 kiek zinau gana ekonomiski, turetu mieste ir 12 litru uztekt..o siaip gal tau aktualiai metai, nes jie gana geri, bet asmeniskai as uz tokia pinigu suma buciau pirkes CLS, esu mates ne viena varianta baltos spalvos, vat jo vaizdas butu kur kas idomesnis, nors gal ir nebutu 09 metu, bet visai kitas lygis..

  Cituoti
Old 2011-06-16, 11:06   #80
mantaasss
 
mantaasss's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 190

mantaasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
grazus pirkinys, bet kadangi man nera prie sirdies e w221, nu jis is saves kazkoks pabaisiukas, ipatingai galine dalis, galines lempos kaip nuo seno kamazo, visiskai i apynauju masinu lygi nepretenduoja, tai man kaip ir nera ispudingas.. Turiu pasakyt kad nefasliftinis bmw e60 ar a6 c6 atrodytu baltas, su sline, ar m packu tikrai daug geriau.. bet cia tik mano nuomone.. Ir pirmasis tavo mersas atrode gana tvarkingai, keista kai is jo islipnes persedai vel i toki pati ir dar benzina.. nors tie 3.5 kiek zinau gana ekonomiski, turetu mieste ir 12 litru uztekt..o siaip gal tau aktualiai metai, nes jie gana geri, bet asmeniskai as uz tokia pinigu suma buciau pirkes CLS, esu mates ne viena varianta baltos spalvos, vat jo vaizdas butu kur kas idomesnis, nors gal ir nebutu 09 metu, bet visai kitas lygis..
Grazesniu masinu visa laika buvo ir bus, niekados neturesi graziausios.... Esu beveik su visais audi modeliais vazinejes ir tikrai artimiausiu metu manes niekas neisodins i audi BMW gal ir nieko, bet esu istikimas MB, man geriausia masina )) Atrode tvarkingai ir buvo tvarkingas, bet rida 300 tukst km. padare savo, nusprendziau nekisti pinigu ir pasikeisti. Matai tu nezinai mano tolimesniu planu todel ir keista, kad is to pacio i ta pati persedau, bet cia mano tik laikina masina O kas blogai, kad benzinas? As net ir pirkdamas nauja masina is salono imciau benzina, o ne dyzeli

mantaasss neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.