Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2021-03-02, 12:02   #61071
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Kiekvienas daro kaip nori,gali pirkti ir parduoti kasdien ar važinėti iki nulinės likutines vertės. Aišku niekas neieško kuo pigiau,todėl ir nesiunčia iš Amerikos visais galais muštų. Kažkaip nepamenu,kad kažkas būtų pristatęs pirktą iš silberio su 80k km ir pilna istorija,nes tikriausiai brangu. Bet dažniausiai kai kitam reikia patarimo,tai "imk Europoje,su maža rida ir aptarnavimais,nors ir už brangiai",o kai perka pats- labai puikiai mušta Amerika ar Europa sueina.
Nesutiksiu su tavim, tu nesigilindamas i konkrecius atvejus(ko pats zmogus nori ar nezinodamas papildomos info) is karto darai asmenines isvadas pagal bazarshiko-perekupo pozicija paremta vienu dalyku - pelnas.
Su tuo cls 55 iwc, nezinodamas pilnos informacijos - vel dejai trafareta savo.
Su mano atveju - as JAV ieskau ne pigumos o ridos aiskios istorijos ir norimos komplektacijos, nemokant x2 kainos jei pirkciau is europos su rida <100k. Man w212 stovi jau gerokai daugiau nei LT rinkos kaina ir nusprendus parduot ja musu pilieciui - ten minusas 100% bus.
Bet standartiskai pasakysi kad as durnas, ir laukiau masinos 5 men ir dar naudos is to ispest nesugebejau. Bet tu turi suprast viena - ne del biznio kartais masinos perkamos, ar naudota jinai butu ar nauja ar is Zimbabves atvezta.


Paskutinį kartą redagavo aleximo; 2021-03-02 12:23 val.
aleximo neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-02, 12:05   #61072
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

taigi ne rida svarbiausia, jei prižiūrėtas taksas, gerai važiuos ir su puse milijono rida

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-02, 12:43   #61073
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,294

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aleximo View Post
Nesutiksiu su tavim, tu nesigilindamas i konkrecius atvejus(ko pats zmogus nori ar nezinodamas papildomos info) is karto darai asmenines isvadas pagal bazarshiko-perekupo pozicija paremta vienu dalyku - pelnas.
Su tuo cls 55 iwc, nezinodamas pilnos informacijos - vel dejai trafareta savo.
Su mano atveju - as JAV ieskau ne pigumos o ridos aiskios istorijos ir norimos komplektacijos, nemokant x2 kainos jei pirkciau is europos su rida <100k. Man w212 stovi jau gerokai daugiau nei LT rinkos kaina ir nusprendus parduot ja musu pilieciui - ten minusas 100% bus.
Bet standartiskai pasakysi kad as durnas, ir laukiau masinos 5 men ir dar naudos is to ispest nesugebejau. Bet tu turi suprast viena - ne del biznio kartais masinos perkamos, ar naudota jinai butu ar nauja ar is Zimbabves atvezta.
Taip nežinojau apie 55 vnt iwc,bet turbūt ne aš vienas toks,kad jis vis dar skelbimuose. Nu gal aš niekur nebuvęs ir nieko nematęs,bet Europoje irgi nuo 0km ridos ir su aiškiomis istorijomis prekiauja,aišku kita kaina. Tai vis dėl to ir kainos ieskojai? Lietuvos rinkos kaina,gali tik su italais konkuruoti. Apie tavo w212 kaina nežinau,bet pvz simaso tikrai peržengė 10k ir metus laiko tveria,nors praeitą savaitę c300 su 79k rida,baltas ir su paketu,buvo už 9.7+parvezimas ir pora šimtų mokesčių. Nu neina kepėjas į maxima bulkučiu,kaip ir tu neisi į eolta tepalo. Tau atrodo puiku imt mušta, tverti ir laukti,man smagiau per tą laiką porą modelių pabandyti.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-02, 12:45   #61074
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Taip nežinojau apie 55 vnt iwc,bet turbūt ne aš vienas toks,kad jis vis dar skelbimuose. Nu gal aš niekur nebuvęs ir nieko nematęs,bet Europoje irgi nuo 0km ridos ir su aiškiomis istorijomis prekiauja,aišku kita kaina. Tai vis dėl to ir kainos ieskojai? Lietuvos rinkos kaina,gali tik su italais konkuruoti. Apie tavo w212 kaina nežinau,bet pvz simaso tikrai peržengė 10k ir metus laiko tveria,nors praeitą savaitę c300 su 79k rida,baltas ir su paketu,buvo už 9.7+parvezimas ir pora šimtų mokesčių. Nu neina kepėjas į maxima bulkučiu,kaip ir tu neisi į eolta tepalo. Tau atrodo puiku imt mušta, tverti ir laukti,man smagiau per tą laiką porą modelių pabandyti.
mobilėj toks kaip mano apie 15k kainuoja, o koks taviškis variantas buvo nežinau. neaišku nei kaip tvarkytas, nei ką.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-02, 12:46   #61075
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Taip nežinojau apie 55 vnt iwc,bet turbūt ne aš vienas toks,kad jis vis dar skelbimuose. Nu gal aš niekur nebuvęs ir nieko nematęs,bet Europoje irgi nuo 0km ridos ir su aiškiomis istorijomis prekiauja,aišku kita kaina. Tai vis dėl to ir kainos ieskojai? Lietuvos rinkos kaina,gali tik su italais konkuruoti. Apie tavo w212 kaina nežinau,bet pvz simaso tikrai peržengė 10k ir metus laiko tveria,nors praeitą savaitę c300 su 79k rida,baltas ir su paketu,buvo už 9.7+parvezimas ir pora šimtų mokesčių. Nu neina kepėjas į maxima bulkučiu,kaip ir tu neisi į eolta tepalo. Tau atrodo puiku imt mušta, tverti ir laukti,man smagiau per tą laiką porą modelių pabandyti.
jo, cia gerai su tuo IWC prasileidai :-) gali pradet jau dairytis 55 AMG, nes ju kainos pradeda kilt.

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-02, 13:19   #61076
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,294

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
mobilėj toks kaip mano apie 15k kainuoja, o koks taviškis variantas buvo nežinau. neaišku nei kaip tvarkytas, nei ką.
Jis Europinis, tikrai netikrinau ar buvo mustas,vogtas ar pan,tik rida ir kaina pasirodė gera. Bet aišku geriau,kai žinai kad tikrai mustas,nei kad galbūt yra viltis,jog net buferis nebuvo brauktas.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-02, 13:36   #61077
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Jis Europinis, tikrai netikrinau ar buvo mustas,vogtas ar pan,tik rida ir kaina pasirodė gera. Bet aišku geriau,kai žinai kad tikrai mustas,nei kad galbūt yra viltis,jog net buferis nebuvo brauktas.
C300 europinis? kiek žinau, tas modelis skirtas USA rinkai.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-02, 13:48   #61078
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis .

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Taip nežinojau apie 55 vnt iwc,bet turbūt ne aš vienas toks,kad jis vis dar skelbimuose. Nu gal aš niekur nebuvęs ir nieko nematęs,bet Europoje irgi nuo 0km ridos ir su aiškiomis istorijomis prekiauja,aišku kita kaina. Tai vis dėl to ir kainos ieskojai? Lietuvos rinkos kaina,gali tik su italais konkuruoti. Apie tavo w212 kaina nežinau,bet pvz simaso tikrai peržengė 10k ir metus laiko tveria,nors praeitą savaitę c300 su 79k rida,baltas ir su paketu,buvo už 9.7+parvezimas ir pora šimtų mokesčių. Nu neina kepėjas į maxima bulkučiu,kaip ir tu neisi į eolta tepalo. Tau atrodo puiku imt mušta, tverti ir laukti,man smagiau per tą laiką porą modelių pabandyti.
Is dalies taip bet tai tikrai ne pagrindine priezastis(bet atitinkama sverta turinti), kad nemoket beveik x2 LT rinkos kainos, nes rast imanoma vieno savininko su <100k rida ir komplektacija geresne, bet jis veikiausiai kainuos mobile.de 18-22k.
Jei man europini toki pat ir identiskai musta siulytu uz tiek pat ar net 10% brangesni - imciau EU.
Maniskio kaina bendrai jau >14 jei ka ir parduoti ji cia bent uz tiek galesiu tik pasvajot.
Nepamirsk kad perkant is JAV prisiimama rizika, nuotraukuose visko neiziuresi, ir gali pasisekti, o gali ir ne. Ten norint pigiau pirkti mano nuomone nuo 20k euru masinas tada jau galima pigiau prikelti, bet ir tai ne faktas.
Taip, geriau as zinosiu kad jinai buvo 1 karta musta, zinosiu kaip ir kokiom dalim prikelinejama. Nes zinau kaip prikelineja kartais tas masinas mustas verslo tikslais, nusiperki jau priregistruota ir dar po to i ja kisi belenkiek saibu. Todel pas mus masinos ir pigios. Aisku cia ir vartotojai ir verslininkai kalti vienodai.

Sutinku, kiekvienam savo. As ir kalbu kad nederetu vadovautis savo nuostatomis bei kritikuoti tu kurie neatitinka ju. Kazkam cia patinka Aral alyva, Robertelis pirko suomiska kazkokia ten, treciam alyva su molibdenu atrodo kieta ir t.t., bet as juk nesisaipau ir nesakau kad jie durneliai vien del to kad kai kurie is ju nenauduoja tai kas mano manymu objektyviai yra gera alyva. As dirbu sioje sferoje ir disponuoju zenkliai gilesnemis ziniomis nei jie, bet eilinis vartotojas juk ju neprivalo tureti. Ar as turiu teise kritikuoti juos uz tai ? Jie taip pat pabirbint gali mane su tavim savo darbiniu ziniu sferuose, bet kas butu jei visi cia alfa zinovus ijungtume?.
Kaip ant dienu sake Maslobojevas - tai nepagarba kolegoms, nepagarba ziurovams ir aplamai sportui

aleximo neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-02, 13:55   #61079
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,294

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post
jo, cia gerai su tuo IWC prasileidai :-) gali pradet jau dairytis 55 AMG, nes ju kainos pradeda kilt.
yra juodas cls 55 uz berods 9,5 bet nuvaziaves 247k ir bent jau ant amg salono,tai tikrai matosi.

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
C300 europinis? kiek žinau, tas modelis skirtas USA rinkai.
zinoma galejo but reimportuotas,o tai jie ne su m272 ejo?

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-02, 13:57   #61080
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
yra juodas cls 55 uz berods 9,5 bet nuvaziaves 247k ir bent jau ant amg salono,tai tikrai matosi.



zinoma galejo but reimportuotas,o tai jie ne su m272 ejo?
su m272, tik mažesnės kubatūros, dar būna žymimas kažkaip C280/300 ir aišku 4matic

simaso neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.