Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W140

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-07-05, 14:57   #31
S500COUPE
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-08-07
Pranešimai: 16

S500COUPE is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sidras View Post
Taip as zinok
Kurgi cia supainiosi, ligonis ligoni atpazysta.. Kai parasei tam Tomui, jis iskart man parode tavo zinute, nes jis mane gerai zino, kaip dideli megeja w140, sake ir tu jau i saviski sudejes nemazai esi.. Man net geda butu cia viesai parasyt kiek jau as i savo kupa per kokius 7 turejimo metus sudejes ir kiek jau jis man apsistojes... Zodziu cia kalbet galima be galo, be krasto... as galvojau tavo bedos atveju ka patart tau, nes man taip nebuvo...ir su diagnostikom tiem kabanam oi sunku, oi sunku.... Nebent gal dar gali but reikalas su oro srauto matuokle ta, kur didele per viduri stovi, ten buna ju ligos, kad suketeja nuo senumo guma ant kurios maunasi ta matuokle ir tada jau ji blogai reguliuoja oro padavima.. Aisku ja keiciant ir ta tarpine keiciant, reiketu jau pakeisti ir laidus einancius nuo jos, nes nuo jos eina atskiri laidai, ne tie, kur visi keicia, kurie eina nuo kompo fiskes, o atskiri oro srauto matuoklei... As esu pakeites oro srauto matuokle ir ta guma, ant kurios ji maunasi... Del idomumo galima butu uzmest maniske oro srauto matuokle ir ziuret kas darosi tada..nu krc.. gal ir mano bedos atveju ka ismastytum tu ?

S500COUPE neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-05, 18:09   #32
donioklasika
 
donioklasika's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-12-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 235

donioklasika is on a distinguished road



Standartinis

Sveikas, ir pas mane w140 4,2 daug problemu buvo kol po truputi visas išgaudžiau (10 mėn užtrukau), žvakės, paskirstymo skriejikai (begunokai), labai padėjo nauji paskirstymo dangteliai (tik piniginei labai nepatiko o paskutinis remontas, tai pasirodo siurbė ora per sukietėjusias ir suplyšusias šlangas esančias po oro filtrais, buvo uždengi matuokle o variklis dar dirba ir nenori gesti. sudėjus visas naujas šlangas ir tuo pačiu naujus paskirstymo dangtelius susitvarkė variklio darbas.

donioklasika neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-05, 18:39   #33
sidras
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-12-21
Pranešimai: 44

sidras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė S500COUPE View Post
Kurgi cia supainiosi, ligonis ligoni atpazysta.. Kai parasei tam Tomui, jis iskart man parode tavo zinute, nes jis mane gerai zino, kaip dideli megeja w140, sake ir tu jau i saviski sudejes nemazai esi.. Man net geda butu cia viesai parasyt kiek jau as i savo kupa per kokius 7 turejimo metus sudejes ir kiek jau jis man apsistojes... Zodziu cia kalbet galima be galo, be krasto... as galvojau tavo bedos atveju ka patart tau, nes man taip nebuvo...ir su diagnostikom tiem kabanam oi sunku, oi sunku.... Nebent gal dar gali but reikalas su oro srauto matuokle ta, kur didele per viduri stovi, ten buna ju ligos, kad suketeja nuo senumo guma ant kurios maunasi ta matuokle ir tada jau ji blogai reguliuoja oro padavima.. Aisku ja keiciant ir ta tarpine keiciant, reiketu jau pakeisti ir laidus einancius nuo jos, nes nuo jos eina atskiri laidai, ne tie, kur visi keicia, kurie eina nuo kompo fiskes, o atskiri oro srauto matuoklei... As esu pakeites oro srauto matuokle ir ta guma, ant kurios ji maunasi... Del idomumo galima butu uzmest maniske oro srauto matuokle ir ziuret kas darosi tada..nu krc.. gal ir mano bedos atveju ka ismastytum tu ?
As jau viska susitvarkiau, bent po kol kas, pakeiciau komutatoriu ir paskui i siaulius veziau pas senukus su silografu sutvarke ten kazka as viska pakeites beveik : sklende, oro srauto matuokle, zvaklaidzius, zvakes platinines, dangtelius skriejikus, purkstuku laidus, radiatoriu, vandens pompa, termomova ir dar visokiu mielaciu..

sidras neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-05, 19:39   #34
S500COUPE
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-08-07
Pranešimai: 16

S500COUPE is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sidras View Post
As jau viska susitvarkiau, bent po kol kas, pakeiciau komutatoriu ir paskui i siaulius veziau pas senukus su silografu sutvarke ten kazka as viska pakeites beveik : sklende, oro srauto matuokle, zvaklaidzius, zvakes platinines, dangtelius skriejikus, purkstuku laidus, radiatoriu, vandens pompa, termomova ir dar visokiu mielaciu..
Bet juk kai komutatorius pas tave buvo parejes, tai kibirksties nebuvo, ania ? pas mane kibirkstis yra... Pakeites ir as visa pravodke i purkstukus ir i daviklius, zvakes, skriejikus, paskyrstymo dangtelius, zvaklaidzius, oro srauto matuokle, nauja guma-tarpine po ja, tarpines po isiurbimo kolektoriumi, bet kad va, viena puse variklio visai nedirba... KAS DAR GALI BUT ??

S500COUPE neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-05, 21:14   #35
nova
 
nova's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-25
Pranešimai: 2,335

nova is on a distinguished road



Standartinis


nova neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-07-07, 14:26   #36
sidras
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-12-21
Pranešimai: 44

sidras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė S500COUPE View Post
Bet juk kai komutatorius pas tave buvo parejes, tai kibirksties nebuvo, ania ? pas mane kibirkstis yra... Pakeites ir as visa pravodke i purkstukus ir i daviklius, zvakes, skriejikus, paskyrstymo dangtelius, zvaklaidzius, oro srauto matuokle, nauja guma-tarpine po ja, tarpines po isiurbimo kolektoriumi, bet kad va, viena puse variklio visai nedirba... KAS DAR GALI BUT ??
nu man is pat pradziu labai silpna kibirkstis buvo bet jau tada nebedirbo variklis o paskui is vis dingo ta kibirkstis issuk zvakes tos puses kurios nedirba cilindrai ir biski ipusk benzo i kiekviena cilindra po nedaug ir paziek ar sudirbs ar ne, gal tau slegio nesukelia i purkstukus.. sunku ka pasakyt kai nematai realiai kaip ten viskas vyksta

sidras neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.