Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-11-13, 00:45   #51
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

na kazkas panasaus, ir per gulincius mentus vaziuojant nesijaucia, kad taip W211 siubuotu, kaip W124, ir zvyrkeliu daug ramesnis vaziavimas...

tik kad gaila, nesokineja taip

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija

Paskutinį kartą redagavo yamato; 2009-11-13 00:50 val.
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-13, 11:39   #52
Neveriauskas
 
Neveriauskas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-16
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 135

Neveriauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Neveriauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
dar girdejes esu, kad kazkas atsitinka amortizatoriam, tik nezinau kokiems, kaip kas, atseit negalima pakelus masinos ijungti degimo ir pan...

dabartinis su airmatic, buves buvo be, bet buves W211 posukiuose kad ir ant viaduko kilti, ar nuo jo leidziantis truputeli spaudziant jausdavosi, kad masina net nesvirdavo i sonus, labai smagiai posukius isimdavo kas cia per sistema?
Vnz siandien pakeite man tepalus,filtrus...Dabar buvau pas greiciu deziu meistra..treciadieni keisiu tepala dezes...Meistras atrodo nusimanantis ir viska papasakojo kaip ten yra,kad kitiem pakeitus tepala nueina deze..Sake jei supili per prasta ar ne toki tepala kokio reikia,tai nuo Vilniaus iki Kauno nenuvaziuosi,tipo sudega deze....Juos keisti reikia kas 80k km .Tepalus vezasi is Vilniaus ir specialius.Sake mano tepalus pagal Vin koda,gamina MB koncernas Vokietijoje.Vnz dar keiciasi kazkoks filtras...Vnz man kainuos 300lt su viskuo.Ir sake sudo nevelia jis.Man sake kazkoki Titanium tepalas pilasi ar kazkas tokio Vnz is Vilniaus parsives treciadieni ir pakeis per 1 valanda.Beto jis dar remontuoja situs automatus,sake apie 2k-2.5k remontas jo butu ,jei nueitu, ir duoda 100k garantija

__________________
Ex MB w211 320cdi
EX BMW E60 535d

CLS 320 CDI
Neveriauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-13, 11:49   #53
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Neveriauskas View Post
Vnz siandien pakeite man tepalus,filtrus...Dabar buvau pas greiciu deziu meistra..treciadieni keisiu tepala dezes...Meistras atrodo nusimanantis ir viska papasakojo kaip ten yra,kad kitiem pakeitus tepala nueina deze..Sake jei supili per prasta ar ne toki tepala kokio reikia,tai nuo Vilniaus iki Kauno nenuvaziuosi,tipo sudega deze....Juos keisti reikia kas 80k km .Tepalus vezasi is Vilniaus ir specialius.Sake mano tepalus pagal Vin koda,gamina MB koncernas Vokietijoje.Vnz dar keiciasi kazkoks filtras...Vnz man kainuos 300lt su viskuo.Ir sake sudo nevelia jis.Man sake kazkoki Titanium tepalas pilasi ar kazkas tokio Vnz is Vilniaus parsives treciadieni ir pakeis per 1 valanda.Beto jis dar remontuoja situs automatus,sake apie 2k-2.5k remontas jo butu ,jei nueitu, ir duoda 100k garantija
pasakos kazkokios

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-13, 12:02   #54
Neveriauskas
 
Neveriauskas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-16
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 135

Neveriauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Neveriauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
dar girdejes esu, kad kazkas atsitinka amortizatoriam, tik nezinau kokiems, kaip kas, atseit negalima pakelus masinos ijungti degimo ir pan...

dabartinis su airmatic, buves buvo be, bet buves W211 posukiuose kad ir ant viaduko kilti, ar nuo jo leidziantis truputeli spaudziant jausdavosi, kad masina net nesvirdavo i sonus, labai smagiai posukius isimdavo kas cia per sistema?
Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
pasakos kazkokios
Kas negerai?

__________________
Ex MB w211 320cdi
EX BMW E60 535d

CLS 320 CDI
Neveriauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-13, 12:02   #55
nova
 
nova's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-25
Pranešimai: 2,335

nova is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Neveriauskas View Post
Vnz siandien pakeite man tepalus,filtrus...Dabar buvau pas greiciu deziu meistra..treciadieni keisiu tepala dezes...Meistras atrodo nusimanantis ir viska papasakojo kaip ten yra,kad kitiem pakeitus tepala nueina deze..Sake jei supili per prasta ar ne toki tepala kokio reikia,tai nuo Vilniaus iki Kauno nenuvaziuosi,tipo sudega deze....Juos keisti reikia kas 80k km .Tepalus vezasi is Vilniaus ir specialius.Sake mano tepalus pagal Vin koda,gamina MB koncernas Vokietijoje.Vnz dar keiciasi kazkoks filtras...Vnz man kainuos 300lt su viskuo.Ir sake sudo nevelia jis.Man sake kazkoki Titanium tepalas pilasi ar kazkas tokio Vnz is Vilniaus parsives treciadieni ir pakeis per 1 valanda.Beto jis dar remontuoja situs automatus,sake apie 2k-2.5k remontas jo butu ,jei nueitu, ir duoda 100k garantija
Fuchs Titan, gamina ji ne mb koncernas

nova neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-13, 12:05   #56
Neveriauskas
 
Neveriauskas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-16
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 135

Neveriauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Neveriauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nova View Post
Fuchs Titan, gamina ji ne mb koncernas
Nu bus matyt pakeis tai pakeis.Kaip sake jei tepalas ne toks,ilgai nevaziuosi.Kazkaip sake tas tepalas aina lygiais... tarkim 3 4 5 ... Skaito jai uzpilsi 3 ar 4 , tai nei 40km nenuvaziuosi ir nueis deze...Nes ten viska reguliuoja tepalas joje..Pas mane lyg 5 aina

__________________
Ex MB w211 320cdi
EX BMW E60 535d

CLS 320 CDI
Neveriauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-13, 12:12   #57
nova
 
nova's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-25
Pranešimai: 2,335

nova is on a distinguished road



Standartinis

nezinau kas ten per lygiai. yra specifikacija, pasiziuri ja, supili bet kuri tepala is ledziamu ir vaziuoji laimingas. yra ir shell, ir mobil, kuriuos rekomenduoja daimler.

nova neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-13, 12:14   #58
Neveriauskas
 
Neveriauskas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-16
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 135

Neveriauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Neveriauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nova View Post
nezinau kas ten per lygiai. yra specifikacija, pasiziuri ja, supili bet kuri tepala is ledziamu ir vaziuoji laimingas. yra ir shell, ir mobil, kuriuos rekomenduoja daimler.
Nu tai manau zino,jeigu dirba ant to zmogus Sake cia juk mano duona

__________________
Ex MB w211 320cdi
EX BMW E60 535d

CLS 320 CDI
Neveriauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-13, 12:46   #59
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

karstas sudas,va cia tai santechniko duona situ deziu problemos ne tame buvo,yra kazkur kalbeta apie tai,o cia tokiu prisiklausai istoriju pas meistrus,smegenis praplauna ir vsio,jau tik pas ji pilk tepala nebus jokio stebuklo is to tepalo,yra ne vienas tinkantis tepalas

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-11-13, 23:27   #60
Neveriauskas
 
Neveriauskas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-16
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 135

Neveriauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Neveriauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
karstas sudas,va cia tai santechniko duona situ deziu problemos ne tame buvo,yra kazkur kalbeta apie tai,o cia tokiu prisiklausai istoriju pas meistrus,smegenis praplauna ir vsio,jau tik pas ji pilk tepala nebus jokio stebuklo is to tepalo,yra ne vienas tinkantis tepalas
Tai jo Pats pasake,jog uz darba 60lt tepalo litras pilstomo 30 lt , o skarbonkese 37 lt emiau fasuota
Kagi pasikeiciau greiciu dezes tepala ,jau gal 2 savaites vazineju ir viskas ore siaip ten galima ir paciam pasikeisti jai turi duobe namie ,lengviau nebuna,ir beabejo zinoti ,koks pilasi tepalas.

__________________
Ex MB w211 320cdi
EX BMW E60 535d

CLS 320 CDI

Paskutinį kartą redagavo Neveriauskas; 2009-11-28 13:02 val.
Neveriauskas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.