Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-08-27, 18:13   #11
Eimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-10
Pranešimai: 86

Eimas is on a distinguished road



Standartinis

Balta nakleika apskritimo formos kuri baigia nusilupti? Tik spėju.

Eimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-08-27, 18:15   #12
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,069

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Tas taškas tai lipdukas
esantis ant kondicionieriaus radiatoriaus? kaip ir valeo lipdukas? nes aš kiek matau, ant plonos dalies, kas dažniausiai yra kondicionieriaus radiatorius. tuo labiau neaišku kur priekis kur galas.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-08-27, 18:18   #13
Eimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-10
Pranešimai: 86

Eimas is on a distinguished road



Standartinis

The Valeo Part # A2115000202 was the faulty radiator and Part #A2115003102 is the redesigned replacement radiator. Appears you do not have the affected radiator in your vehicle.

Pas mane nei toks nei toks...

Eimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-08-27, 18:22   #14
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,069

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Eimas View Post
The Valeo Part # A2115000202 was the faulty radiator and Part #A2115003102 is the redesigned replacement radiator. Appears you do not have the affected radiator in your vehicle.

Pas mane nei toks nei toks...
todėl, kad tu nelabai gaudaisi mašinose ir čia meti fotkes kondicionieriaus radiatoriaus. jau spėjau patikrinti, kol maikės nesuplėšei.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-08-27, 19:09   #15
Eimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-10
Pranešimai: 86

Eimas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
todėl, kad tu nelabai gaudaisi mašinose ir čia meti fotkes kondicionieriaus radiatoriaus. jau spėjau patikrinti, kol maikės nesuplėšei.
remiuosi tuo ką randu forume, jei tai klaidinga informacija, ar dėl to aš kaltas?

Mano manymu apskritai kaip yra atskiras variklio tepalo aušintuvas, toks ir dėžei turėtų būti, bet forume vienas rašo, kad atskiro nėra, kitas, kad yra, trečias meta tokius kodus ir ketvirtas pasako, kad pas tave geras radiatorius. Aš juk nežinau ką MB gamintojai sugalvojo todėl ir konsultuojuosi. Visi sako pasižiūrėk ar yra baltas taškas, o kur žiūrėt ir panašiai niekas nežino atsakymas paieškok internete, o ten klaidinga informacija, tai kuo remtis?

Eimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-08-27, 19:18   #16
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,069

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Eimas View Post
remiuosi tuo ką randu forume, jei tai klaidinga informacija, ar dėl to aš kaltas?

Mano manymu apskritai kaip yra atskiras variklio tepalo aušintuvas, toks ir dėžei turėtų būti, bet forume vienas rašo, kad atskiro nėra, kitas, kad yra, trečias meta tokius kodus ir ketvirtas pasako, kad pas tave geras radiatorius. Aš juk nežinau ką MB gamintojai sugalvojo todėl ir konsultuojuosi. Visi sako pasižiūrėk ar yra baltas taškas, o kur žiūrėt ir panašiai niekas nežino atsakymas paieškok internete, o ten klaidinga informacija, tai kuo remtis?
kaltas esi tik tiek, kad nevarai savo automobilio specializuotiems meistrams. automobilių mechanika yra sudėtingas dalykas, siūlau tai suprasti. ką parašiai tėra tavo pamąstymai, kurie neturi nieko bendro su realybe.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-08-27, 19:34   #17
Eimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-10
Pranešimai: 86

Eimas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
kaltas esi tik tiek, kad nevarai savo automobilio specializuotiems meistrams. automobilių mechanika yra sudėtingas dalykas, siūlau tai suprasti. ką parašiai tėra tavo pamąstymai, kurie neturi nieko bendro su realybe.
Sudėtingas, bet išmokstamas.

Vienintelis klausimas, pasižiūrėjau dar kartą, ant variklio aušinimo radiatoriaus(kaip suprantu tuo pačiu ir dėžę aušina) yra tokia pat pailga juostelė kaip ir ant kondicionieriaus, tačiau nuo jos viskas nusitrynę, nieko nesimato. Ar kažkurioje kitoje vietoje yra dar koks žymėjimas ar ta juostelė vienintelė vieta, kurioje turėtų matytis radiatoriaus kodas?

Eimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-08-27, 19:42   #18
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,069

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Eimas View Post
Sudėtingas, bet išmokstamas.

Vienintelis klausimas, pasižiūrėjau dar kartą, ant variklio aušinimo radiatoriaus(kaip suprantu tuo pačiu ir dėžę aušina) yra tokia pat pailga juostelė kaip ir ant kondicionieriaus, tačiau nuo jos viskas nusitrynę, nieko nesimato. Ar kažkurioje kitoje vietoje yra dar koks žymėjimas ar ta juostelė vienintelė vieta, kurioje turėtų matytis radiatoriaus kodas?
pagal vin gal kas pasižiūrės.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-08-27, 19:49   #19
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Man rodos veltui kabinejies alteroja, viska teisingai zmogus kalba

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-08-27, 20:24   #20
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,069

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
Man rodos veltui kabinejies alteroja, viska teisingai zmogus kalba
tu čia apie ką? w211 apd tepalas aušinasi ir nuo oro ir nuo aušinimo skysčio. tam kam sapalioti apie atskirus aušintuvus? arba fotkinti kondicionieriaus radiatorių, nors tema yra variklio radiatorius?

alteroja neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.