Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-04-03, 19:50   #1
egisw210
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 60

egisw210 is on a distinguished road



Standartinis w210 problemele su tepalu

Sveiki.tik iskart nepradekit staugt kad yra tokia tema aciu.jos nera konkreciam mano atvejui.as esu tik pradedantis mb vairuotojas o jus manau jau ilgiau raiciojates su jais tai ir klausiu patarimo pas labiau patyrusius.zodziu pas mane w210 2.0 100kw su apd. Bakelyje radau tepalo susimaisusio su antifrizu.tepalas svarus,slangu nepucia,bakelyje burbulu nera,paras is bakelio neina.viskas dirba kaip laikrodis.bet gal jus numanot is kur tas tepalas gali but?gal yra koks sildytuvas kaip pas wv?ar dar kokia silpna vieta,nes zinau kad 90proc sakys jog reik lupt galva.problema tam kad as ne lt ir nera cia taip paprasta iminet ir deliot galvas vien tik speliojant,bet jei reiks tai ja nuimsiu.tad patarkit kas gali but?nenoriu tiket kad tarpine nes tas tepalas atsirado neperseniausiai o uzkaitintas ar uzsaldytas nebuvo.kazkur girdejau atseit gali but kad dezes tepalas patenka i radiatoriu....bet nieko tiksliai nepavyko suzinot.ai ir dar klausimelis kiek gali galva lt kainuot?nes neradau skelbimuose tik radau visa motora uz 500lt

egisw210 neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks

Žymės
antifrizas, automatas., gedimas, tepalai


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.