Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-12-08, 12:51   #50341
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,399

KK is on a distinguished road



Standartinis

Pajero parduotas ir gan greitai dėl jo geros būklės

Rudžių akivaiždžiai matomų nebuvo;
Kuro bakas neleidžia, net važinėjant su pilnu apie 100l;
Siurblys mano galva pakeistas jau prieš man nuperkant;
Įlenkimų nėra, buvo smulkus kėbulo pabraižymai kurie kaip džipui labai menki ir mažiau buvo matomi, negu pas tą S klase...
Neslėpiau trūkumų, kad reikia keisti galinius sailentblokus ir suvedimine trauke.
Stabdžių diskai su kaladėm priekyje nauji.
Rida 194k tik, tikrinau kaip ir panašu į tikra...

Tai apie ką mes kalbam ? Senenis visureigis, skirtas ūkininkui turėjo mažiau matomų kėbulo defektų negu S klasė kuria apžiūrėjau.

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 14:35   #50342
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Geras pajerikas, matyt jo ir kaina buvo arti ar virs 5k eur. Vistiek tu ta mersiuka vertinai is perekupo pozicijos del to ir bedavojaisi cia kad nenuleido daug.

Citata:
Pradžioje rašė KK View Post
Pajero parduotas ir gan greitai dėl jo geros būklės

Rudžių akivaiždžiai matomų nebuvo;
Kuro bakas neleidžia, net važinėjant su pilnu apie 100l;
Siurblys mano galva pakeistas jau prieš man nuperkant;
Įlenkimų nėra, buvo smulkus kėbulo pabraižymai kurie kaip džipui labai menki ir mažiau buvo matomi, negu pas tą S klase...
Neslėpiau trūkumų, kad reikia keisti galinius sailentblokus ir suvedimine trauke.
Stabdžių diskai su kaladėm priekyje nauji.
Rida 194k tik, tikrinau kaip ir panašu į tikra...

Tai apie ką mes kalbam ? Senenis visureigis, skirtas ūkininkui turėjo mažiau matomų kėbulo defektų negu S klasė kuria apžiūrėjau.

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 14:49   #50343
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,399

KK is on a distinguished road



Standartinis

Neblogas tikrai buvo, pirkau žiemą atvažinėt, negalvojau kad taip greit parduosiu. Aš būčiau už jį mokėjas ir 5k eur jeigu jis vertas būtų tų pinigų Jau esu pripirkes mašinų per užsidegimą kažką nupirkt, daugiau nereikia

Mano akimis perdaug trūkumų jeigu imt kaip sau važinėti.

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 15:29   #50344
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė KK View Post
1. Visą mašina dažyti normalu ? - OK
2. Kai rankos abi kairės tada ir sulūžta tokios detalės...
3. Kalibravimas OK, o jeigu bėdos rimtesnės ?
4. Buvau.
5. Tarkim...
6. Aš prieš ilga stovėjimą bet kokiam automobilui, nes dažnai po lilgo stovėjimo jam pradėjus važiuoti normaliai kaip taisyklė pradeda daugiau ar mažiau atsirasti gedimai. Juolab švilpia turbinos kaip mano kažkada turėtame golfe 1.9... Neturi taip būti, draugas turėjo S400 CDI, variklis dirbo idealiai, todėl žinau kaip jis turėtų veikti, tikrai pašalinių garsų neturėtų būti.
7. Smulkmenos kaip taisyklė brangiausiai kainuoja...
8. Maximum -5, maniškis ex S320 prie -25 negrybaudavo niekas visiškai...

Už 3.7 EUR nu rizikuočiau ir aš, bet jo kaina paskutinė 4300 EUR kaip supratau iš vieno ir kito pardavėjo. Gal nekoks derybininkas aš whatever negalvojau, kad bus ledas bet kaip visada tai kas buvo sakyta telefonu su realybe nesutapo
1. Ar tu skaitai kas as tau rasau kolega? Jeigu pabraizymai LAKE pvz:

Tai tuomet tu atvaziuosi pas mane arba pas betkoki kita lietuvos detaileri, numesi 250-400 ir isvaziuosi su nauja S klase.
Jeigu ibrezimai jau kiaurai laika,dazus ir jau pasieke grunta, tuomet tu teisus, ji visa yra dazoma.

2. Sutinku, mano draugo atvejis buvo toks, kad meile savo automobiliui pernelyg didele, niekuom nesinori pasitiketi, kad neisleist daug pinigu tad tenka daryti viska paciam.
3. Kokios dar tos bedos? Pagalves neleidzia, jeigu pakelus issilygina, nuleidus skiriasi, tai cia jau ir kvailiui aisku .
4. Ar pravaziavai bent kaskiek? Man ir mano draugui irgi ji dege, visiem keleiviams priekyje uzsisegus dirzus ir siek tiek pavaziavus ji dingdavo.
5.
6. Sutinku, kad betkokiam automobiliui stovejimas yra ne i nauda, taciau del to nurasyti auto yra kvaila, juolab, kad 90% atvarytu masinu yra lavonai bei vaiduokliai kurie jau niekam nebereikalingi DE/IT/FR ir t.t, tad visi jie stovi.
Dabar snekat del turbinu svilpimo, man tai isvis keista,kaip zmogus dirbantis automobiliu industrijoje sneka tokias nesamones. Taigi svilpia 99,9% todel, kad katalizatoriai ispjauti/isdrebinti ir dabar ten tuscias bakelis (gal ir viela viduje) todel ir rezonuojasi.
7. Sutinku.
8. Matosi pries tai buvo plautas, tai speju, kad tai galejo itakoti, bet cia ieina prie smulkmenu, kurios kaip ir pats paminejai, nera labai pigu.

Taigi viska dabar susumuojant, galiu drasiai konstatuoti fakta, kad esi perdaug OCD (obssesive compulsive disorder - google), lietuviskai pernelyg didelis pedantas kuris is zemesne nei rinkos kaina tikejosi isigyti leda, forume pateikei, kaip visiska lavona, taciau jau dabar didziausus faktus galima paneigti.
Ai pamirsau pamineti, kad keista, jog prekiauji masinomis ir tikiesi, kad kiti perekupai tau tiesa sakys telefonu ..... As vietoj esu apsidures ir gryzes su subyrejusia deze, pusle ir t.t, o cia, kad telefonu kaska pasake, tai cia nieko keisto ir delto nebereiktu stebetis. (Jokiu budu to nepalaikau, visus juos ant lauzo, bet nesistebekim)
Citata:
Pradžioje rašė KK View Post
Pajero parduotas ir gan greitai dėl jo geros būklės

Rudžių akivaiždžiai matomų nebuvo;
Kuro bakas neleidžia, net važinėjant su pilnu apie 100l;
Siurblys mano galva pakeistas jau prieš man nuperkant;
Įlenkimų nėra, buvo smulkus kėbulo pabraižymai kurie kaip džipui labai menki ir mažiau buvo matomi, negu pas tą S klase...
Neslėpiau trūkumų, kad reikia keisti galinius sailentblokus ir suvedimine trauke.
Stabdžių diskai su kaladėm priekyje nauji.
Rida 194k tik, tikrinau kaip ir panašu į tikra...

Tai apie ką mes kalbam ? Senenis visureigis, skirtas ūkininkui turėjo mažiau matomų kėbulo defektų negu S klasė kuria apžiūrėjau.
Dabar ir pats sneki kaip perekupas =D

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 15:42   #50345
Matuzas
 
Matuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-03
Pranešimai: 425

Matuzas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Matuzas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MRDetailing View Post
1. Ar tu skaitai kas as tau rasau kolega? Jeigu pabraizymai LAKE pvz:

Tai tuomet tu atvaziuosi pas mane arba pas betkoki kita lietuvos detaileri, numesi 250-400 ir isvaziuosi su nauja S klase.
Jeigu ibrezimai jau kiaurai laika,dazus ir jau pasieke grunta, tuomet tu teisus, ji visa yra dazoma.

2. Sutinku, mano draugo atvejis buvo toks, kad meile savo automobiliui pernelyg didele, niekuom nesinori pasitiketi, kad neisleist daug pinigu tad tenka daryti viska paciam.
3. Kokios dar tos bedos? Pagalves neleidzia, jeigu pakelus issilygina, nuleidus skiriasi, tai cia jau ir kvailiui aisku .
4. Ar pravaziavai bent kaskiek? Man ir mano draugui irgi ji dege, visiem keleiviams priekyje uzsisegus dirzus ir siek tiek pavaziavus ji dingdavo.
5.
6. Sutinku, kad betkokiam automobiliui stovejimas yra ne i nauda, taciau del to nurasyti auto yra kvaila, juolab, kad 90% atvarytu masinu yra lavonai bei vaiduokliai kurie jau niekam nebereikalingi DE/IT/FR ir t.t, tad visi jie stovi.
Dabar snekat del turbinu svilpimo, man tai isvis keista,kaip zmogus dirbantis automobiliu industrijoje sneka tokias nesamones. Taigi svilpia 99,9% todel, kad katalizatoriai ispjauti/isdrebinti ir dabar ten tuscias bakelis (gal ir viela viduje) todel ir rezonuojasi.
7. Sutinku.
8. Matosi pries tai buvo plautas, tai speju, kad tai galejo itakoti, bet cia ieina prie smulkmenu, kurios kaip ir pats paminejai, nera labai pigu.

Taigi viska dabar susumuojant, galiu drasiai konstatuoti fakta, kad esi perdaug OCD (obssesive compulsive disorder - google), lietuviskai pernelyg didelis pedantas kuris is zemesne nei rinkos kaina tikejosi isigyti leda, forume pateikei, kaip visiska lavona, taciau jau dabar didziausus faktus galima paneigti.
Ai pamirsau pamineti, kad keista, jog prekiauji masinomis ir tikiesi, kad kiti perekupai tau tiesa sakys telefonu ..... As vietoj esu apsidures ir gryzes su subyrejusia deze, pusle ir t.t, o cia, kad telefonu kaska pasake, tai cia nieko keisto ir delto nebereiktu stebetis. (Jokiu budu to nepalaikau, visus juos ant lauzo, bet nesistebekim)

Dabar ir pats sneki kaip perekupas =D
Tai, kad jis neprekiauja automobiliais, jis garantijas suteikia jiems. Plius apie ta pajerika kai kalbejo, nesimato, kad butu kazkas apie perikupa, pasake koki automobili turejo ir tiek Zodziu cia visi sako, o ko tu tikiesi uz tokia suma ir t.t. Bet jums norima pasakyti, kad kai skambino, nepasake tiesos, o nuvaziavus zymiai daugiau gedimu ir tiek, o jus isvis i kitas temas persokat

Matuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 15:49   #50346
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis .

Kaip 2.2 dizeliukui tai reta komplektacija manau dailus

http://autoplius.lt/skelbimai/merced...s-5137435.html

aleximo neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 17:11   #50347
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

šitas pilnas tik distronic truksta o šiaip ko gero viskas sukrauta ,bet ir kaina 31k ...

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 17:26   #50348
Eidis
 
Eidis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-08-10
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Klaipėda
Pranešimai: 2,337

Eidis is on a distinguished road



Standartinis

Atminties, masažo sėdynių, panoramos, Harman Kardon/ B & O nėra dar. Bet šiaip netuščias.

Eidis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 17:32   #50349
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė hidii View Post
Atminties, masažo sėdynių, panoramos, Harman Kardon/ B & O nėra dar. Bet šiaip netuščias.
Atmintis turetu buti privaloma )) Pats galima sakyti, nupirkau mashina tik, kad su atmintim buvo, nekenchiu, kai kas ishreguliuoja sedyne, poto puse denos stresuoji, muistaisi, kol atsireguliuoji. Jei padarytu statistika, manau ir avariju, kazhkoki procenta rastu ))

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-08, 17:37   #50350
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Atmintis turetu buti privaloma )) Pats galima sakyti, nupirkau mashina tik, kad su atmintim buvo, nekenchiu, kai kas ishreguliuoja sedyne, poto puse denos stresuoji, muistaisi, kol atsireguliuoji. Jei padarytu statistika, manau ir avariju, kazhkoki procenta rastu ))
na jei tai šeimos auto tuomet taip,bet jei vairuoji vienas tai funkcija kaip ir nerekalinga

amerika neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.