Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2019-12-06, 12:10   #27891
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Nepirkau, dar galvoju moteriskei nupirkti, bet noreciau isgirsti pliusus ir minusus.
Aisku del tokio Navarro vageno ar fordo nepirksi bet sildomas langas ziema turbut didziausias pliusas. Langa nutraukia per 2 minutes. Tai tikriausiai del to or webastos apsikenciu su passatu. Noreciau aisku kokio naujo merso, bet iphonui taupau.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-06, 12:38   #27892
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
Aisku del tokio Navarro vageno ar fordo nepirksi bet sildomas langas ziema turbut didziausias pliusas. Langa nutraukia per 2 minutes. Tai tikriausiai del to or webastos apsikenciu su passatu. Noreciau aisku kokio naujo merso, bet iphonui taupau.
Pasidomek kas yra Mercedes-Me, nes vel nekaska

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-06, 13:09   #27893
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
Aisku del tokio Navarro vageno ar fordo nepirksi bet sildomas langas ziema turbut didziausias pliusas. Langa nutraukia per 2 minutes. Tai tikriausiai del to or webastos apsikenciu su passatu. Noreciau aisku kokio naujo merso, bet iphonui taupau.
jauciu didziausias pliusas ziema garazas, sildomas garazas na pradekit visi pasakoti kaip negerai tiem musu grabam sildomi garazai ir t.t.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-06, 13:19   #27894
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
jauciu didziausias pliusas ziema garazas, sildomas garazas na pradekit visi pasakoti kaip negerai tiem musu grabam sildomi garazai ir t.t.
sildomas garazas nekazka, geriausias variantas parkingas po namu, cokoliniame aukste, kur temperatura tokia pati kaip lauke. Tik kadangi masina stovi po stogu, tai jokio ledo neatsiranda ant langu betkokiais orais valyt nuo sniego irgi nereikia, rudyt irgi nieks ypatingai nerudyja del temperaturos pokycio pastovaus taip kaip sildomam garaze.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-06, 13:22   #27895
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
sildomas garazas nekazka, geriausias variantas parkingas po namu, cokoliniame aukste, kur temperatura tokia pati kaip lauke. Tik kadangi masina stovi po stogu, tai jokio ledo neatsiranda ant langu betkokiais orais valyt nuo sniego irgi nereikia, rudyt irgi nieks ypatingai nerudyja del temperaturos pokycio pastovaus.


Zinau tamsta zinau. As irgi tik moca laikau garaze. Pas mane garaze siuo metu esu nustates 19,5c silumos. Tai savaitgali buvau kaime ivariau masina viena savaitgaliui. Tai taip surudijusu stabdziu disku per 1.5 pros nebuvau mates atrodo, kad menesiu mensius an arimu metesi . As taip pasakiau apie garaza tik del to, kad visi cia tokie “ponai” pasidare, kad dejuoja, kad langas apsala. Ir t.t. Beveik niekada negramdau stiklo. Purskiu skysti ir nusivalo
o masina turbut geriauia ziema laikyti kaip tu sakai parkinge atviram, arba kokioi stoginei nei apsninga nei ka ir nerudyja taip greit

Sent from my iPhone using Tapatalk

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-06, 15:06   #27896
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Zinau tamsta zinau. As irgi tik moca laikau garaze. Pas mane garaze siuo metu esu nustates 19,5c silumos. Tai savaitgali buvau kaime ivariau masina viena savaitgaliui. Tai taip surudijusu stabdziu disku per 1.5 pros nebuvau mates atrodo, kad menesiu mensius an arimu metesi . As taip pasakiau apie garaza tik del to, kad visi cia tokie “ponai” pasidare, kad dejuoja, kad langas apsala. Ir t.t. Beveik niekada negramdau stiklo. Purskiu skysti ir nusivalo
o masina turbut geriauia ziema laikyti kaip tu sakai parkinge atviram, arba kokioi stoginei nei apsninga nei ka ir nerudyja taip greit

Sent from my iPhone using Tapatalk
Darbe turim pozemini..koleges senas focusas po ziemos.... patikek,skyles net atsirado,aisku gal dauzta buvo nzn.

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-06, 17:17   #27897
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Dviraciui pompa nupirkau, bet etikete teigia ka kita. Zvegiu jau koki 10 min



Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-06, 18:24   #27898
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Dviraciui pompa nupirkau, bet etikete teigia ka kita. Zvegiu jau koki 10 min



Darinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-06, 19:51   #27899
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

kiek kalbu ir visom skirtingi daiktai, sakyčiau apsipirkai konkrečiai

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-06, 19:59   #27900
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė BETMENAS View Post
Chebryte, kas kokias invidualias įmones atsidare, prekiaujat ar teikiat paslaugas iš seniau ar nejaučiat dejavu?. Man šie ir anie metai grynai klonuoti 2007-2008, net klientų srautai vienodi - arba ramu arba visi i krūva kaip susitarę. O jeigu įmonė nepaskandinta banke, jaudintis daug nereikia, krizė kaip tik apšvarins rinka - na čia tik mano nuomonė
Pas mus irgi kolkas juda labai ne prastai. Bet čia tik išvakarės, draugai iš kitų sryčių jau verkia, ir kalba kad viskas kartojas. Bet aš manau tikrai nebus taip kaip 08-09. Tam labai daug yra priežasčių mano manymu.

Citata:
Pradžioje rašė hardas999 View Post
Aš irgi nesu milijonierius, bet kai meistrai lupa tokius pinigus tai nežinau. Spjoviau į tai ir savo namo sienas pats išsiglaisčiau, nusisšveičiau ir nusidažiau. Duris pats susidėjau, elektrą pats susivedžiojau ir pasijungiau. Vonios, tualeto ir katilinės plyteles susiklijavau. Grindų parketlentes susidėjau. Namo rekuperacijos sistemą pasidariau. Kiemo tvorą ir vartus pasistačiau. Ateinantį sezoną dar ir kieme trinkeles susidėsiu. Kitaip tariant iš savo kišenės jokiam meistrui nedaviau ir neduosiu uždirbti.
Labai daug šiuo metu matau e erdvei panašių pavizdžių. Tik man klausimas, esi patenkintas darbo kokybės rezultatu? Man sunkiai suprantama kaip aš dabar nulipes nuo daugybės metų savo veiklos, niekuo nesusijusios su statybom, galėčiau bent pusėtinai suklijuot plyteles.


Pas mane netoli jaunas bičas irgi matau vienas pats stato namą, dar tik stoga dabar dengia, bet jau iki apsurdų. Mačiau kaip jis pats savo rankom ir kastuvu kasė tranšėja, elektros įvadui turbūt. Nu kaip šitaip? Turbūt 3 dienas knisosi, ten pas mus molis. Technika už tikrai nedidelius pinigus padarytu per valanda. Statybų aplinkui vyksta.

Citata:
Pradžioje rašė hardas999 View Post
Metus laiko dirbdamas savaitgaliais.

Metų laiko savaitgaliai o ne.....

Artunas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.