Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » MB1 Forumas » MB1 Forumas

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-09-09, 13:06   #11
tech1
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-15
Gyvenamoji Vieta: Ingolstadt, Bayern
Pranešimai: 953

tech1 is on a distinguished road



Standartinis

nieko nereik keisti, nes viskas ok tam ir yra apie viska ... na bet jei vyrai be taikinio ant kapoto daugiau nieko nemato, tai tebunie

tech1 neprisijungęs  
Old 2009-09-09, 13:24   #12
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tech1 View Post
nieko nereik keisti, nes viskas ok tam ir yra apie viska ... na bet jei vyrai be taikinio ant kapoto daugiau nieko nemato, tai tebunie
Kiekvienas is musu tikrai turim asmenini gyvenima, kuris be jokios abejones nesibaigia masinomis. Visi mes megstam merginas, bet juk cia yra teminis forumas apie stabdziu trinkeles, tepala, padangas, Xenon zibintus, valytuvus ir t.t. Tiesiog norintys susipazinti ar siaip pasipasakoti kaip kam mokslai ar darbai sekasi, mano manymu, tikrai ne ten pataike.Peplepeti yra TAM skirti www puslapiai, kurious visi zino. Mano siulymas nedaryti blevyzgu forumo. Prarandamas rimtumas. Siaip pasisneketi galim arba PM arba per susitikimus, kuriu pvz Vilniuje jauciu juoda deficita

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs  
Old 2009-09-09, 13:27   #13
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Kiekvienas is musu tikrai turim asmenini gyvenima, kuris be jokios abejones nesibaigia masinomis. Visi mes megstam merginas, bet juk cia yra teminis forumas apie stabdziu trinkeles, tepala, padangas, Xenon zibintus, valytuvus ir t.t. Tiesiog norintys susipazinti ar siaip pasipasakoti kaip kam mokslai ar darbai sekasi, mano manymu, tikrai ne ten pataike.Peplepeti yra TAM skirti www puslapiai, kurious visi zino. Mano siulymas nedaryti blevyzgu forumo. Prarandamas rimtumas. Siaip pasisneketi galim arba PM arba per susitikimus, kuriu pvz Vilniuje jauciu juoda deficita
visiskai pritariu

Edgaras neprisijungęs  
Old 2009-09-09, 15:22   #14
mb1
 
mb1's Avatar
 
Statusas: Administrator
Užsiregistravo: 2007-10-07
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

mb1 has disabled reputation



Standartinis

Biski beskaitinedamas foruma susidariau sioki toki vaizda del pazinciu ir apie tokias temas nuomoniu, todel noriu pasisakyti:

kadangi musu forumas, kalba ne tik apie MB, tas rodo offtopic ir kiti skyriai, tai gal tada viska kas nesusije su MB reiktu istrynti? juk yra ne viena tema kuri visiskai nesusijusi su MB, telemaxima litai, ivairus video, laikrodziai ir panasiai, bet esam tolerantiski naujom idejom, juolabiau moteriskai giminei musu forume, kurios beje irgi domisi MB, tai kodel ju tema reiktu naikint, o eile musu offtopiku ne? manau tai butu nesazininga bet kurios lyties atzvilgiu

Dar vienas dalykas, jei jau butu tikrai daugiau pasisakanciu pries tokia ideja tai reiktu balsuot bet tada kaip minejau be isimciu arba tik MB arba ir kitos mums visiems (ir merginoms) aktualios temos, tik aisku savo vietose, pabandykime pabuti merginu kailyje, joms patinka Mercedesai, jos lankosi ziuri jusu temas, foto ir t.t. bet jos juk nelabai ismano tuos visokius techninius dalykus, bet jos irgi nori, bendrauti, dalyvauti, buti bendruomenes dalimi, tai ka tada joms daryti? jos ir kuria, bendrauja taip kaip moka

Pazinciu tema buvo patalpinta i MB skyriu, apie viska, nes daugiau maziau susije su MB, nes ieskomas vyrukas su MB, nubalsavus galima paslinkti ir prie offtopiko, tada manau negali but ir minciu apie istrynima nes offtopikas tam ir buvo sukurtas.

Ir siaip pagalvojus, kam isties ne prie sirdies ta tema, tiesiog apeikite ja, galbut kazkam ir kita kokia nors tema visai ne prie sirdies, pvz as nelabai skaitau anekdotus, nu ne prie sirdies man jie (tegu nieks neisizedizia ) nu bet tai ka, juk kitiem patinka ir valio tebunie anekdotai


Del chato, teko pasitart, paskaiciuot, keistusi islaidos, plius papildomi darbai atsiranda, todel nuspresta palikti taip kaip yra. Max galima pasiulyti kazka tokio, kaip chato skyrius, o ten jau jusu ponai valia


Dekui, Admins.

__________________
mb1 neprisijungęs  
Old 2009-09-09, 15:30   #15
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mb1 View Post
Ir siaip pagalvojus, kam isties ne prie sirdies ta tema, tiesiog apeikite ja, galbut kazkam ir kita kokia nors tema visai ne prie sirdies, pvz as nelabai skaitau anekdotus, nu ne prie sirdies man jie (tegu nieks neisizedizia ) nu bet tai ka, juk kitiem patinka ir valio tebunie anekdotai

pritariu 110 %

driuliauskas neprisijungęs  
Old 2009-09-11, 12:10   #16
irr02
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-30
Pranešimai: 266

irr02 is on a distinguished road



Standartinis

Mes mot. g. labai mylim ir gerbiam, bet cia tikrai ne ta vieta, kurioje reiketu ieskotis poros arba lialiakint Cia reik apie reikala ir esme
Nebent butu pazinciu skiltis kur mot. g. su iesko vyro su

__________________
irr02 neprisijungęs  
Old 2009-09-11, 12:52   #17
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė irr02 View Post
Mes mot. g. labai mylim ir gerbiam, bet cia tikrai ne ta vieta, kurioje reiketu ieskotis poros arba lialiakint Cia reik apie reikala ir esme
Nebent butu pazinciu skiltis kur mot. g. su iesko vyro su
o jus tai nelialiakinat? "oi koks grazus MB, oi kokie grazus ratai ir oi koks visoks kitoks". yra visa kruva temu kurios yra niekas kitas kai lialiakinimai ir nieko daugiau. tai ko maiso sita tema? ai... geriau neishsiplesiu, nes po to bus labai daug isizeidusiu . kaip kokios bobulytes... lenda ten kur jiems nepatinka ir po to burbuliuoja. pvz.: anekdotu temos as net atsivertus nebuvau nes visiskai neidomu, kaip ir kitu man neaktualiu ir neidomiu temu. nepatinka- nelendu
visada maniau, kad dauguma MB megeju yra visapusiskos, tolerantiskos, idomios, originalios ir su atitinkamu humoro jausmu personos. deja...

p.s. niekam asmeniskai netaikau. cia tik mano nuomone. jei ka izeidziau, atleiskit

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs  
Old 2009-09-11, 14:56   #18
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
o jus tai nelialiakinat? "oi koks grazus MB, oi kokie grazus ratai ir oi koks visoks kitoks". yra visa kruva temu kurios yra niekas kitas kai lialiakinimai ir nieko daugiau. tai ko maiso sita tema? ai... geriau neishsiplesiu, nes po to bus labai daug isizeidusiu . kaip kokios bobulytes... lenda ten kur jiems nepatinka ir po to burbuliuoja. pvz.: anekdotu temos as net atsivertus nebuvau nes visiskai neidomu, kaip ir kitu man neaktualiu ir neidomiu temu. nepatinka- nelendu
visada maniau, kad dauguma MB megeju yra visapusiskos, tolerantiskos, idomios, originalios ir su atitinkamu humoro jausmu personos. deja...

p.s. niekam asmeniskai netaikau. cia tik mano nuomone. jei ka izeidziau, atleiskit
Shaunuole Gerai chia pasakiai

samagonas neprisijungęs  


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.