Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-04-29, 22:02   #31
mb001
 
mb001's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-11-28
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,238

mb001 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
kam to valdymo jei ji pilnai automatizuota? bet isiungimo migtukas vistiek kaskur turi buti.
beto tik variklio? kaip suprast? ka ji tepala koki sildo? o ne antifryza?
ir pas mane tokia autonomke stovi - sildo antifriza, isijungia, kai temp. zemiau +6 ir tik uzvedus varikli, greiciau uzsildo varikli (greiciau padeda pasiekti darbine variklio temp.), aisku, salonas irgi greiciau susila. Isjungus varikli dar apie 10 s. girdisi autonomkes uzimas kol issijungia. Ji stovi desiniam priekiniam kampe uz buferio. Jokio mechaninio valdymo is salono ar distancinio neturi veikia tik automatiskai.

__________________
Ex:
W124 300D
W210, E290TD Avantgarde
VW Sharan 1.8T Highline
mb001 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-05-05, 10:44   #32
sanis1
 
sanis1's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-03-25
Pranešimai: 251

sanis1 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
gera dabar jus man paaiskinkit kaip jus tose lengvosiose masinose randat vebasto salonui sildyti?
kiek zinau ejo vieno tipo vebasto. kurios veikia automatiskai. o tas mygtukas jas tik isiungia. autonominio sildymo irenginis sildo antifryza, ko pasekoje syla variklis ir salono sildimo peciukas. taip iseina kad ji sildo ir ta ir ta. sauso tipo autonomines sildymo sistemos kiek zinau buvo montuojamos tik y sunkvezimius ir autobusiukus. tai is kur pas jus tos salono sildymo autonomkes?
tada nadaug zinote kolega-pasinaudokite paieska ir tikrai rasite daug informacijos apie lengvuju automobiliu autonominio sildymo sistemas

sanis1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-20, 14:58   #33
amigooo
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-12
Pranešimai: 31

amigooo is on a distinguished road



Standartinis

Prieš pora savaičių pradėjo veikti maniškio E290 variklio Webasto, nors praejusias 2 žiemas neveikė. Tikrai malonu važiuoti, kai variklis ir salonas greitai sušyla nes anksčiau važinėjimas žiemą buvo tikra kančia. Bet kilo klausimas, ar Webasto veikia pastoviai, ar ji išsijungia varikliui pasiekus darbine temperatūrą?

amigooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-23, 19:19   #34
kobra33
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-08-31
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 230

kobra33 is on a distinguished road



Standartinis

Ji veikia iki 72 laipsniu po to atsijungia(tik neatsimenu ar pilnai, ar tik sumažina galingumą). O jos įjungimas arba išjungimas yra prie peleninės toks mygtukas su vingiuotom rodyklėm. Ji automatiškai veiks (priklausomai nuo aplinkos oro temperatūros. Pas mane įsijungia prie + 2-3 C šilumos.) kai lemputė esanti tame mygtuke nedegs ir visai. Jei lemputė dega, webasto automatiškai neveiks - niekada.

kobra33 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-27, 08:27   #35
amigooo
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-12
Pranešimai: 31

amigooo is on a distinguished road



Standartinis

Na pas mane nera to mygtuko, nes čia tik variklio Webasto yra. Ji veikia tik užvedus mašiną ir nustoja veikus ušgesinus variklį. O tu tirkiausiai kalbi apie pilną variklio ir salono Webasto. Pas mane ji veikia ir varikliui pasiekus 85C temperatura, kas jau nera reikalinga. Taip pat ir kuro sanaudos žymiai išaugo

amigooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-27, 17:16   #36
mersiukasss
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-01-23
Gyvenamoji Vieta: Šilalė
Pranešimai: 309

mersiukasss is on a distinguished road



Standartinis

pas mano tecio E290 TD 98m. webastos atjungimo juntukas yra salia veidrodeliu valdymo junktuko, bet kadang jis vazinėja trumpais atstumais dazniausiai po 1km ar 2km tai isjunges laiko ja, nes kitaip baisei neekonomiskai gaunasi

mersiukasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-27, 17:23   #37
kobra33
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-08-31
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 230

kobra33 is on a distinguished road



Standartinis

Aš ir turėjau omeny variklio webastą, kuri šildo antifrizą. Nelabai suprantu, kaip gali būti be mygtuko prie peleninės, tai jos niekaip neatjungsi? Be to kiek skaičiau su mygtuku prie peleninės įsijungia ir elektrinis antifrizo šildymas (prie aušinimo skysčio bakelio yra dar vienas mažesnis bakelis į kurį iš webastos eina šlanga.

kobra33 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-28, 09:50   #38
amigooo
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-12
Pranešimai: 31

amigooo is on a distinguished road



Standartinis

hmm.. Na pas mane to atjungimo mygtuko nėra. Kažin, ar gamykliškai jau jo nebuvo, ar kažkas buvo nagus prie to prikišęs

Pas jus yra toks: http://www.mbinfo.lt/images/fbfiles/images/DSC07903.JPG


Paskutinį kartą redagavo amigooo; 2012-02-28 09:58 val.
amigooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-28, 10:12   #39
MB290
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-30
Pranešimai: 2,073

MB290 is on a distinguished road



Standartinis

210 2,9TD 97m taip pat nera jokiu knopkiu ijungti ar isjungti,isijungia prie +5 panasiai,sildos kiek reikia.isijungia kada reikia...kuro sanaudos padidejo daugiau nei per litra.

MB290 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-28, 10:44   #40
amigooo
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-12
Pranešimai: 31

amigooo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB290 View Post
210 2,9TD 97m taip pat nera jokiu knopkiu ijungti ar isjungti,isijungia prie +5 panasiai,sildos kiek reikia.isijungia kada reikia...kuro sanaudos padidejo daugiau nei per litra.
pas mane temperatura uzkyla iki 85C (tada atsidaro termostatas) ir temperatura daugiau nekyla. Taip iseina kad ji veikia pastoviai ir issijungia tik uzgesinus varikli. Kuro sanaudos padidejo 2-3 litrais. Kokia temperatura pasiekia pas tave?

amigooo neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.