Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-10-31, 11:49   #21
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

Tai kad ir pagal testus s3 gauna nuo iph5
Kaip cia kazkuris is jusu ir raset kad samsungui reikes 8 branduoliu dabar

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 11:55   #22
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
Tai kad ir pagal testus s3 gauna nuo iph5
Kaip cia kazkuris is jusu ir raset kad samsungui reikes 8 branduoliu dabar
Nepamirstam, kad SIII yra iPhone 4s konkurentas, nors neziurint i tai, yra principe lygus iPhone 5 tam. Iphone 5 konkurentas bus vasari pasirodysiantis S4 siaip jau.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 12:38   #23
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Asmeniskai man, tai iph 4 yra geriau nei s3 s3ias labiau lagina turint 4 branduolius

  Cituoti
Old 2012-10-31, 12:47   #24
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Nepamirstam, kad SIII yra iPhone 4s konkurentas, nors neziurint i tai, yra principe lygus iPhone 5 tam. Iphone 5 konkurentas bus vasari pasirodysiantis S4 siaip jau.
Prie ko 4S? 4S išleistas buvo prieš metus, S3 vasarą, i5 prieš mėnesį.

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 12:51   #25
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Asmeniskai man, tai iph 4 yra geriau nei s3 s3ias labiau lagina turint 4 branduolius
Paklausk Apple, ar jam lagina Kaip reikia uzzsikti toki telefona, kad jis lagintu...

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 12:53   #26
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
Prie ko 4S? 4S išleistas buvo prieš metus, S3 vasarą, i5 prieš mėnesį.
Ne as taip lyginu, o pacios kompanijos ir ekspertai.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 13:17   #27
sausainius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Pranešimai: 954

sausainius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
Kadangi pardavinėju mobiliuosius telefonus, pasakysiu taip. Lumia išbraukiame dėl Windowsų, aparatas atrodo geros kokybės, korpusas malonus, bet po kiek laiko pradeda traškėt, operacinėje yra daug nelogiškų dalykų, jei reikia duosiu nuorodą pasiskaitinėti į lietuvio vartotojo pastabas. 3GS statyti galima tik prieš pirmąjį galaxį S1, S2 lyginti nebent su 4/4S. Iš šių 3 modelių rinktis vienareikšmiškai S2.
As turiu noikia Lumia 800, kas ten gali trasket jei jis vientisas?navigacija turbut geriausia, kokia telefone buna. aisku nesigincysiu cia gi tu prekiauji telefonais plius windowsai zymiai geriau optimizuoti nei androidas.
tos pastabos ir tikriausiai bus android gerbejo ir jas senai zinau, mano draugas S2 turi, ir net nelaikes rankose jau pasake, kad mano telefonas shudas nors taip toli grazu nera

sausainius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 13:42   #28
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sausainius View Post
aisku nesigincysiu cia gi tu prekiauji telefonais
Prekiauti telefonais toli grazu nereiskia apie juos puikiai ismanyti Veikiau buna atvirksciai

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 13:49   #29
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sausainius View Post
As turiu noikia Lumia 800, kas ten gali trasket jei jis vientisas?navigacija turbut geriausia, kokia telefone buna. aisku nesigincysiu cia gi tu prekiauji telefonais plius windowsai zymiai geriau optimizuoti nei androidas.
tos pastabos ir tikriausiai bus android gerbejo ir jas senai zinau, mano draugas S2 turi, ir net nelaikes rankose jau pasake, kad mano telefonas shudas nors taip toli grazu nera
Kad jau užvedei diskusiją... Važiuojam

Iki šiol to nežinojau, bet va pabendravau su dar keliais nusivylusiais Lumia 800 naudotojais ir sužinojau, kad WP7 galima kill'inti programas, kad jos nekabėtų backgrounde (pagal nutylėjimą programos užšaldomos ir atrodo paskutinės penkios kabo kaip multitask). Tiesiog išeinant iš programos reikia du kartus paspausti Back mygtuką ir programa visiškai užsidarys, nebus background'e. Šis būdas neveikia su IE .
Gaila, kad įrašytos programos nesiintegruoja į pačią OS ir nors ir renka šiukšles, visgi nesugeba veikti taip, kaip turėtų. Išbandžiau WhatsApp programėlę (ji WP naudotojams nemokama) ir viskas puiku, gražu, smagu, tik tiek, kad ji veikia tol, kol yra backgrounde. Visiškai uždarius (su double back) iš jos jokios naudos


toliau:

Laba diena, dar truputį pamėtysiu akmenų į kreivą Windows Phone 7 OS.
Kadangi jau ne kartą skundžiausi SkyDrive ir Office programos nesuderinamumu, tai šį kartą nieko nerašysiu apie tai, tik paklausiu kitų besinaudojančių - jums bent Live paskyroj rodo kontaktų lietuviškas raides? Kiek esu skaitęs atsiliepimų apie Office, SkyDrive, tai visur tik geri, o man ten nieko gero nesigauna, tai nežinau ką negerai darau. Nė karto niekas neatsakė į mano klausimą . Beje, čia aprašyta problema:
http://www.biteplius.lt/lt/2club.clu...93.24..-=(1834
896620
Gerai, kitas dalykas telefono garso reguliavimas - jis yra bendras viskam - Zune grotuvui, vaizdo grotuvui (nu tiksliau Youtube shortcut'ui ), telefono skambučio garsui. Ir tai yra labai blogai, tarkim klausai per ausines muzikos tyliai, ištrauki ausines ir skambučio gali negridėti, o ypač kai dar beveik nevibruoja WPP . Kitas dalykas - visu garsu pasigarsinęs klausai muzikos per ausines ir ateina žinutė - tikrai nemalonus jausmas . Greičiausiai ir šis dalykas WP kūrėjų padarytas pakankamai atmestinai .
Baterija - kaip jau buvau rašęs - niekam tikusi. Išjungus visus įmanomus servisus, aktyvias programas, visus ryšius ir palikus tik GSM. išjungus automatinį apšivetimą ir nustačius minimalų rankiniu būdu, uždėjus širdelę ant baterijos ir kątik ištraukus iš įkroviklio - maksimalus budėjimo laikas 1 diena 10 valandų. Realiai pasinaudoti galima ilgiau, keliomis valandomis. Bet tai tik parodo, kad WP neteisingai apskaičiuoja laiką, vėlgi atmestinai padarytas dalykas . Beje, papasakokit man kaip AMOLED taupo baterijas ir telefonas budi ilgiau .
Parsisiunčiau Camera Extras (Marketplace neradau per paiešką, bet su QR kodu gavau). Gerai, kad integravosi į pagrindinę kameros aplikaciją, BET tada kurių velnių sąraše yra kaip programa? Mane asmeniškai tokie dalykai erzina. Jau geriau būtų giliai su update atėję, o dabar ikonų bereikalingų...
Ir be viso to, Camera Extras funkcijos neveiks, jeigu kamera bus įjungiama, kai ekranas užrakintas (kai sleep režime įjungi kamerą ilgai nuspaudęs mygtuką). Bukai padaryta, bet nenuostabu, nes tai Windows. Ir dar prie viso šito (čia turbūt tam, kad kadras greičiau dingtų nespėjus nufotografuoti), kai įsijungi kamerą, pasirenki kažkokią funkciją iš Camera Extras siūlomų variantų, tai dar parodo Camera Extras logotipą, kol užsikrauna. Nu gal gražu, gal gerai, bet tai prasmė? Nematau jokios logikos tame, laiko gaišimas tik. Tokie dalykai kaip panorama gerai, bet bendrai paėmus, didelis minusas už šią niekam tikusią programą...
Ir dar - kas išmano šią OS gerai ar paaiškinsit man kaip pasinaudoti location iš nuotraukų? Kokia prasmė, jeigu telefone nerodo kur daryta nuotrauka .
Dar norėjau paklausti WP naudotojų ar jie Internet Explorer ir Search nustatymuose uždėję varneles ant Get suggestions from Bing as I type? Jeigu uždėjot, tai turėtų siūlyti visokius variantus įvedant adresą IE arba Bing paieškoje įrašant raktinį žodį. O jeigu nuimtos varnelės, tai kaip ir neturėtų. O kurių galų pas mane abiem atvejais siūlo tai, ko aš nenoriu (visokius variantus iš pradedamo vesti žodžio). IE dar suprantu, kai siūlo internetinį puslapį, kuris jau išsisaugijęs atmintyje, bet tai dar kitus variantus? Būtų gerai, jeigu patikrintumėt ir pasakytumėt kaip pas jus. Manau, kad Windows vėl pradėjo rinkti šiukšles ir netgi Restore from backup nepadės :/. Ir tai gerai, kad dar backup'ą galima pasidaryti (ačiū Microsoft, kad nepagalvojo apie tai ir į Zune neįdiegė tokios galimybės). Vargas su tuo WP...
Dar truputį grįšiu prie AMOLED ekrano ir paanonsuosiu, kad laikui bėgant papasakosiu kaip "išdega" AMOLED ekranai. O dabar gero savaitgalio


galima tęsti toliau:

Nežinau kaip pas kitus WP naudotojus, bet pas kolegą Lumia 800 yra toks kreivas dalykas (kreivas todėl, kad kitos OS taip neatvaizduoja). Jeigu kontaktas įvestas su 86*** ir pan., siunčiant žinutę ir gaunant atsakymą iš to paties kontakto rodomas ne vienas dialogas, o du skirtingi. Vienas su 86, kitas su +370 (atsakymas). Pas mane konkrečiai to nėra, nes visi numeriai +370.
Beje, niekam nebūna taip, kad telefonas pats savaime suvibruoja ir išsijungia? Man pačiam nė karto taip nebuvo, bet ne viens žmogus skundėsi, kad taip būna. Yra tikimybė, kad kišenėje tiesiog išsijungia, nes nusispaudžia Off/Sleep mygtukas, bet nelabai norisi tikėti, nes kartais būna tiesiog stovi ant stalo telefonas ir išsijungia savaime.


apie korpusą:
Nu va ir vėl akmuo į Nokia daržą (apie Microsoft jau seniai sakiau ir nepakeičiau nuomonės, kadmyra bullshit ir su WP8 nieko nepasieks daugiau). Taigi, tas vientisas policarbomato korpusas yra niekam tikęs, nes telefono tvirtumo neišsprendžia. Ilgiau panaudojus telefoną jis įkaista, o tuo pačiu įkaista ir plastmasė, kuri suminkštėja ir net labai. To pasekose tiesiog laikant telefoną jaučiamas labai didelis telefono girgždėjimas tiek laikant rankoj, tiek vizualiai, o garsai apie tą girgždėjimą irgi praneša. Taigi, Lumia 800 yra paskutinis Windows Phone ir Nokia telefonas, kurį pirkau. Ir pirmas tuo pačiu. Nepateisino visiškai jokių lūkesčių. Reikės kažkokiu būdu gauti iPhone 5

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 13:49   #30
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Prekiauti telefonais toli grazu nereiskia apie juos puikiai ismanyti Veikiau buna atvirksciai
taip, tikrai neišmanau gerai apie visus telefonus

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.